Wczytywanie
Teraz jest 06 maja 2021, 01:21

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zakończenie - dyskusja
PostNapisane: 24 maja 2015, 20:27 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

U mnie Baron się powiesił. Żadnego wpływu na Ciri nie było, oprócz rozmowy że nie żyje.

PostNapisane: 25 maja 2015, 13:56 
Casual
Casual

U mnie sytuacja wygląda tak:
Spoiler:

Wypisałem najważniejsze :)

PostNapisane: 25 maja 2015, 21:06 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

To ja mam pytanie odnośnie misji Racja Stanu gdzie zabijasz Radowida. Działa wam normalnie? Ja dochodzę do płotu za którym on siedzi i nic nie mogę zrobić. Tam jest jakaś cutscenka? Czy robię coś źle?

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 26 maja 2015, 01:02 
Casual
Casual

U mnie Ciri wchodzi do portalu by ratowac swiat. Pozniej zabijam wiedzme i Geralt siedzi w budynku patrzac na medalion a potwory wchodza do tego budynku i... koniec. Czyli ze Geralt tam ginie? Przy tym zakonczeniu troche brakuje mi jakiejkolwiek rozmowy z kims np jak Ciri juz sie poswieci dla ratowania swiata przydalaby sie rozmowa z Yen. Cokolwiek a tam nic.
Moze mi ktos powiedziec co robil w grze zeby przezyla Ciri?

PostNapisane: 26 maja 2015, 09:17 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Jak było pisane wyżej. Jeszcze do końca nie wiadomo co trzeba robić :)

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 26 maja 2015, 10:33 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Wychodzi na to że trzeba być tak jakby "miłym" dla Ciri. Ona sobie przypomina jakieś wydarzenia w momencie kiedy idzie ratować świat. U mnie przypomniała sobie:
-kiedy podała mi rękę gdy odmówiłem przyjęcia zapłaty od Emhrya,
-rzucanie się śnieżkami,
-pogrzeb tego chłopaka ze Skillage,
-rozwalenie pracowni Avallac'ha.

PostNapisane: 26 maja 2015, 11:12 
Casual
Casual

Czyli wychodzi na to że trzeba rozwalić pracownie a nie mówić żeby się uspokoiła, oraz po śmierci Vesemira wybrać rzucanie snieżkami zamiast picia alkoholu ;)
Trochę wątpie aby te dwie rzeczy zmieniłi cały przebieg zakończenia, byłoby to troche zbyt banalne , no ale może ;)
Co do misji z Radowidem, jak zabijesz wszystkich łowców , to jak podejdziesz do płotu powinna Ci się pojawić cutscenka, nie będę mówił jaka żeby Ci nie spoilerować ;)

PostNapisane: 26 maja 2015, 12:43 
Casual
Casual

Co do Radowida mialem podobnie, wiec po prostu wczytalem save i przeszedlem od poczatku ta misje. Tzn od poczatku walczylem na moscie i bylo wszystko ok.
A co do Ciri to zawsze byłem mily dla niej ale raczej zachowywalem sie jak ojciec, nie jak przyjaciel.

PostNapisane: 28 maja 2015, 01:37 
Casual
Casual

@UP Baron może zginac? U mnie nie zginał, odnaleźliśmy jego córe i żone po czym okazało sie że żona ześwirowała, baron wraz z nią wyruszył w góry do mędrca który ma ją uzdrowić (według barona)

Bardzo świetny temat sam miałem taki założyć gdyż zakończenie według mnie jest strasznie dyskusyjne w stosunku do moich decyzji w grze.Przeszedłem gre wczoraj 10/10 ale czuje straszną pustkę.Chciałbym znać dalsze losy,co dalej,jakieś mocniejsze podsumowanie a nie w jaskrowym stylu "a co działo się dalej to juz inna historia..."

U mnie:
-geralt do końca życia zajmował się tym co potrafi najlepiej ( zabijał potwory) why? przecież zawsze byłem wierny Yen, nawet nie wydymałem triss :lol:
-zaciupałem radowida
-cerys została władcą skellige
-Ciri odeszła rządzić królestwem takie oczy miałem 0.0 Jak to jest możliwe? Zawsze stałem po jej stronie,Nie chciałem pieniedzy od króla wzamian za nią,Zawsze ją wspierałem a decyzje pozwalałem podejmować według jej przekonań.Dlaczego ona chciała odejsc? Odeszła bo nie chciała juz być wiedźminką? Czy dla dobra świata (jako królowa)? nie rozumiem tego.Co zaważyło na podjęciu przez nią takiej decyzji?

Pozostaje myśleć o następnej części. O czym mogą ją zrobić? Kto będzie głownym bohaterem? I tu sie nasuwa refleksja skoro to piekne zakonczenie przygód geralta że niby w moim przypadku kończy sie odejsciem ciri a geralt ciupie potwory jak zwykły wiedzmin do konca zycia? rly? :| Może przygody Ciri? Nie przychodzi mi na myśl inna postać.Nie znam żadnej innejwyróżniającej się.

PostNapisane: 28 maja 2015, 11:04 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Tak Baron może zginąć kiedy inaczej wykonasz zadanie od wiedźm. Wydaje mi się że Ciri wraca do Nilfgaardu kiedy pozwolimy na spotkanie z Emhyrem. Co do Yen, to nie jestem pewien ale możliwe że zależało od tego co powiedzieliśmy jej gdy zaproponowała żeby wyjechać gdzieś kiedy to się skończy.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona