Wczytywanie
Teraz jest 18 maja 2021, 10:35

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zakończenie - dyskusja
PostNapisane: 29 maja 2015, 16:43 
Casual
Casual

Kiedy dostaje się misje z zamachem na Radowida? Już raczej tego nie zrobie, bo zdaje mi się, że jestem pod końcem gry.

PostNapisane: 29 maja 2015, 16:50 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Trudno tak odpowiedzieć bez spoilerów, ale jeżeli jesteś ciekawy:

Spoiler:

PostNapisane: 30 maja 2015, 20:27 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

-Nilfgaard przegrał
-Płomień tańczący na kurhanach wrogów umarł
-Geralt załatwił Ciri miecz, nauczył ją wszystkiego - potem się rozeszli
-Radowid rządzi
-Geralt wraz z Triss żyją sobie spokojnie (pewnie u sąsiadki z dołu tynk z sufitu leci co noc :P)
-Yen żyje sobie spokojnie na Północy

Chyba tyle :)
Oprócz tego zakończenia to mogę się pochwalić zrobieniem WSZYSTKICH misji z tablic ogłoszeń (jeszcze zostają takie które się odblokowywuje przypadkiem np. podsłuchując czyjąś rozmowę itp.) oraz skompletowanie MISTRZOWSKIEGO rynsztunku szkoły Kota :) Najtrudniej było tam pod wyspą świątynną, bo nie mogłem znaleźć tego zejścia ale jakoś się udało.

Dodatkowo wygrałem ten turniej w Gwinta, pokonałem wszystkich na pięści i wyprzedziłem wszystkich na koniu.

Mistrzowska gra, jedna z niewielu która przykuła mnie do komputera na dłuuugie godziny :)
Podobnie jak Wiedźmin, Wiedźmin 2:Zabójcy Królów, Max Payne 3, Heroes 3, Diablo 2 i oczywiście klasyk GTA:SA... <-- polecam te gry :3 + Wiedźmin 3:Dziki Gon

Pozdrawiam, Wilku

PostNapisane: 31 maja 2015, 18:46 
Casual
Casual

Gra w: Wiedźmin 3, Arma 3, Grand Theft Auto V
Zakończenie takie jakie chciałem, czyli Ciri zostaje Wiedźminką a Gerwalt spokojnie żyje z Yen. :)

Jedyne co mnie zastanawia, to czy jest możliwość odnalezienia postaci z fabuły, tj. Yen, Ciri.. Bo strasznie męczy mnie pustka po skończeniu fabuły i chciałbym spotkać Yen, chociażby żeby zobaczyć ten nowy strój z DLC.

Znalazł ktoś już miecz Zirael ? Do setu mam tylko zbroję, co do miecza nie mam pojęcia gdzie go szukać :/

Tutaj jakby kogoś interesowały statystyki zbroi Zirael:
http://i.imgur.com/jKdZBbQ.jpg

PostNapisane: 31 maja 2015, 19:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

musicshaggy napisał(a):

Jedyne co mnie zastanawia, to czy jest możliwość odnalezienia postaci z fabuły, tj. Yen, Ciri.. Bo strasznie męczy mnie pustka po skończeniu fabuły i chciałbym spotkać Yen, chociażby żeby zobaczyć ten nowy strój z DLC.

Widziałem sporo komentarzy różnych osób, które sugerowały, że dodatek ma naprawić brak niektórych postaci po ukończeniu fabuły
Jednak nie znalazłem źródła tych doniesień więc należy to traktować jako plotkę.

PostNapisane: 31 maja 2015, 21:19 
Casual
Casual

Właśnie skończyłem. Gra cudo! Aż żal kończyć. U mnie zakończenie wyglądało tak:
- Ciri została wiedźminką
- Geralt wrócił na szlak wiedźmiński ( granie na dwa fronty z czarodziejkami nie przyniosło szczęśliwego zakończenia, co można było przewidzieć :D)
- Nilfgaard wygrał wojnę, a w jego obrębie powstało Królestwo Temerii jako lenno
- Cerys rządzi na Skellige, a Radowid gryzie piach

PostNapisane: 31 maja 2015, 22:56 
Casual
Casual

To ode mnie też pare pytanek (jestem tu nowy):
-jakie decyzje wpływają na zakończenie gry (te najważniejsze)
-jak to jest z dwoma questami:
przyprowadzenie Radowidowi Filippy (u mnie zakonczylo sie na przeszukaniu jej laboratorium) i zabicie Radowida ( u mnie zakończylo sie na uratowaniu Talara). Czy moge te questy kontynuować po zakonczeniu gry?
-gdzie znaleźć takie postacie jak Ciri, Yenn, Triss po zakończeniu gry?

U mnie zakończenie wyglądało tak: Radowid wygrywa wojne, cesarz ginie (nigdy nie byłem u niego z Ciri, teraz żałuje), Geralt uczy Ciri fachu a ta rusza w droge, a sam Wiedźmin zaklada dom z Triss w Kovirze (tak, wybrałem Merigold :D).

Z góry dzięki za odpowiedzi :D

PostNapisane: 31 maja 2015, 23:04 
Casual
Casual

Gra w: Wiedźmin 3, Arma 3, Grand Theft Auto V
Najważniejszy decyzje dot. zakończenia Ciri:
Spoiler:

Co do spotkania postaci fabularnych jestem w 95% przekonany że możesz spotkać tylko Jaskra i Zoltana, lecz nie ma nawet z nimi opcji dialogowej. Jak Pan Dzamal13 wspomniał, możliwe że się pojawią w którymś dlc (mam nadzieję) :)

PostNapisane: 01 cze 2015, 14:04 
Casual
Casual

musicshaggy napisał(a):
Najważniejszy decyzje dot. zakończenia Ciri:
Spoiler:

Co do spotkania postaci fabularnych jestem w 95% przekonany że możesz spotkać tylko Jaskra i Zoltana, lecz nie ma nawet z nimi opcji dialogowej. Jak Pan Dzamal13 wspomniał, możliwe że się pojawią w którymś dlc (mam nadzieję) :)

A kiedy przyprowadze Ciri do Emhyra to będzie już przesądzone, że pojedzie ona potem do Nilfgaardu ( z tego co wczesniej czytałem, można odmówić zapłaty od Emhyra co skutkuje "dobrą" decyzją do zakończenia Ciri). Zastanawiało mnie jeszcze, czy Ciri w jakimś zakończeniu może zginąć? :v

Chyba w ogóle zacznę gre od nowa, porobię wszystkie fajniejsze wątki poboczne i skupie się na zakończeniu w którym będę podróżował z Ciri po świecie :P

PostNapisane: 01 cze 2015, 17:26 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Po 111h gry wg zegara w grze udało mi się skończyć. Gra fajna ale jakoś po tym zakończeniu nie chce mi się do niej wracać. Pytajniki jakoś mnie nie interesują w końcu to tylko nic nie
warte itemy...

Zakończenie/decyzje u mnie wyglądają tak (rozpisze się bo w sumie nie znamy możliwych zakończeń w grze):
Cytuj:
- Baron zabiera swoją chorą żonę w góry
- Uratowałem magów przez co Łowcy Czarownic zaczynają polować na nieludzi
- Zabiłem Skurwiela Juniora przez co jego miejsce zajął Dudu
- Oszczędziłem Kerie przez co pomogła w obronie Ker Mohren i potem została z lambertem
- Ciri powstrzymuje białe zimno
- Nilfgard wygrywa wojne gdyż Redania bez silnego władcy nie umiała powstrzymać najeźdźcy
- Temeria jest lennikiem Cesarstwa więc jako państwo powinno być na mapie (obroniłem Roch'a i reszte temerczyków i zabiłem Dijkstre)
- Emhyr żyje i zabił tych którzy spiskowali przeciwko niemu
- Cerys włada Skellige przez co przeżywa ono swój największy rozwój lecz traci łupieżczy pazór
- Geralt wręczył Ciri Zirael (można było wybrać nazwę miecza, ja wybrałem to więc nie wiem co daje opcja dialogowa)
- Geralt podróżował z Ciri i uczył ją fachu wiedźmińskiego przez co została sławną Wiedźminką
- Geralt i Yen ładnie sobie mieszkają gdzieś i się nudzą :)

Co do wyborów:
Z tych o Ciri, bo zauważyłem, że nad tym są spekulację. To wybrałem po bitwie w Kear Mohren śnieżki, a w pracowni Avallah'a, żeby się uspokoiła. U mnie nie było nawet opcji by zaproponować Ciri by zobaczyła się z Cesarzem. Więc jak widzicie z waszych spekulacji wybrałem 1 dobry i 1 zły wybór, a jednak Ciri żyje i ma się dobrze.
Jakie opcje wybraliście dla Ciri zanim weszła do wieży (bo były 4)?

Na Temerie pewnie ma wpływ czy zabijamy Dijkstre czy też pozwalamy mu zabić Roch'a, Ves i Talara.
Ciekawi mnie natomiast co się dzieje z Redanią jeżeli pozwolimy Dijkstrze zabić temerczyków w sensie czy wygra z Nilfgardem jako władca.

Czy Geralt dalej podróżuje jak wiedźmin czy zostaje z którąś z czarodziejek oczy wiśćie ma wpływ czy chędożymy jedną z nich czy obie na raz.

Wybrał ktoś może Hjalmara? Jak wygląda Skellige pod jego panowaniem?

Co trzeba zrobić by Emhyr zginął? Bo jedyne co mi się nie podoba w moim zakończeniu to fakt, że Nilfgard wygrał wojnę... A moim zdaniem gdyby Redania i Nilfgard nie miał władcy w tym samym momencie to jednak Cesarstwo nie ruszyło by dalej mimo wszystko i wojna stanęła w miejscu - albo chociaż granice były przeniesione tam gdzie kto jest :D

@Edit
I w sumie jeszcze jedna ważna kwestia która nie została u mnie wyjaśniona co z samym Avallahem... W końcu po coś była mu Ciri, po coś badał gen Lary itp. To też nie zostaje wg wyjaśnione.

@2Edit
Pod tym linkiem są wszystkie możliwe zakończenia oraz to w jaki sposób do nich doprowadzić:
Kod:
http://www.vg247.com/2015/05/28/the-witcher-3-how-to-get-the-best-ending/

Czyli w sumie jestem zadowolony z zakończenia bo jakby nie patrzeć moje jest chyba najszczęśliwszym jakie można zrobić :D

W sumie tylko nie rozumiem motywu, że Corrin jest na Łysej Górze, jak to wpływa na tamte wydarzenia?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona