Wczytywanie
Teraz jest 08 maja 2021, 21:56

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zakończenie - dyskusja
PostNapisane: 08 lip 2015, 08:10 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect, Shogun 2:Total War, Dragon Age, Witcher
Raczej na pewno w tym samym czasie
Spoiler:

Motto Szarej Straży

"Ten świat nie potrzebuję bohaterów, potrzebny jest zawodowiec"
Wiedźmin 3:Dziki Gon

PostNapisane: 08 lip 2015, 11:56 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Kanzaki78 napisał(a):
Raczej na pewno w tym samym czasie
Spoiler:

Nie. Nie są w tym samym czasie.
Spoiler:

Przecież białe zimno nie miało nadejść zaraz w świecie Geralta.

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 08 lip 2015, 16:50 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Serio?
Spoiler:
Dzięki, dobrze wiedzieć :D Ale białe zimno miało nadejść w świecie Geralta, w końcu większa cześć znanego świata w Wiedźminie to północ

Motto Szarej Straży

PostNapisane: 08 lip 2015, 19:16 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Nadejść miało ale nie tak aż tak szybko.

PostNapisane: 08 lip 2015, 19:28 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, NfS
Stawiam, że czytaliście książki? ;) W rozmowie z Condwiramurs, pani jeziora Nimue mówi, że białe zimno nadejdzie ale za kilka tysięcy lat albo coś koło tego. Więc zima w czasie.... gry może być po prostu efektem nadejścia pory roku - zimy. Choć chyba powinno być zaznaczone, że akcja dzieje się kilka miesięcy później, bo rzeczywiście można odnieść wrażenie, że ta zima to Białe Zimno.

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 09 lip 2015, 13:04 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

paulasaf napisał(a):
Stawiam, że czytaliście książki? ;) W rozmowie z Condwiramurs, pani jeziora Nimue mówi, że białe zimno nadejdzie ale za kilka tysięcy lat albo coś koło tego. Więc zima w czasie.... gry może być po prostu efektem nadejścia pory roku - zimy. Choć chyba powinno być zaznaczone, że akcja dzieje się kilka miesięcy później, bo rzeczywiście można odnieść wrażenie, że ta zima to Białe Zimno.

A o czym pisałem?

PostNapisane: 09 lip 2015, 15:04 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, NfS
Qantum napisał(a):
A o czym pisałem?

Uściśliłam Twoją wypowiedź. Dla pewności, żeby nie było takich co nie wiedzą dokładnie o czym mówisz.

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 10 lip 2015, 19:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
W sumie to trzeba przyznać, że Wielki Mistrz nie był tak obłąkany jak wydawało się to przed zakończeniem trójki. Szkoda, że poza listem nie ma o nim żadnej wzmianki, a można było wykorzystać eksperymenty Avallac'ha, które jednak przyniosły efekty w postaci Alvina, niestety cwaniakowi nie w głowie mieszanie ras. Ciekawe czego będzie chciał od Ciri w ramach przysługi, ale osobiście podejrzewam, że może mu się ona przydać jako królik doświadczalny dzięki, któremu w końcu osiągnie swój cel i odtworzy potomka czystej krwi.
Co do samej gry to było zdecydowanie za mało spotkań i rozmów z Dzikim Gonem, a liczyłem, że przy pierwszym spotkaniu będziemy musieli przegonić ich właśnie z tej wioski w Velen albo przynajmniej walczyć z pozostałościami od których wydobędziemy informacje. Każde pojawienie się Eredina było świetnie zrobione(tylko za mało), ale dodałbym mu jeszcze dialog, który odblokowałby Geraltowi wspomnienie z odbiciem Yen jak i podróż w orszaku + ratunek Ciri. Myślę, że scena kiedy Geralt wymienia swoje życie za ukochaną zasługuję na pełną pokazówkę, a nie króciutki flashback jak w dwójce.
Gdyby Redzi zrobili dodatek na poziomie Nocy Kruka jak do Gothica II i chodzi mi przede wszystkim o powiązanie z głównym wątkiem, dopowiedzenie pewnych kwestii, ale bez diametralnych wpływów na zakończenie to byłbym w niebo wzięty poza tym przydałoby się więcej zawartości z Yennefer, bo jak na debiut to jest jej stanowczo za mało + wątek romansowy z Triss w mojej opinii jest źle napisany albo raczej celowo tak napisany, aby na piedestale była cały czas Yen. Jednak poczekamy zobaczymy, bo podobno mają trochę zmienić dialogi z rudą.
Boli mnie jeszcze głupota Roche'a i Talara, którzy zamiast przyłączyć się do Sigiego zmuszają mnie do zasiekania najlepszego kandydata na władcę północy.
Głupota także objawia się w wątku Filippy, którą chciałem wykorzystać i przede wszystkim zabić, a tu się w ogóle okazuje, że Geralt praktycznie nie może jej zagrozić, Triss nie pamięta, że to przez nią palą stosy ogólnie Filippa jest the best, mam przynajmniej nadzieję, że Cesarz mnie nie zawiedzie i da jej to na co zasługuję ;)

PostNapisane: 10 sie 2015, 10:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

master_rpg napisał(a):
Głupota także objawia się w wątku Filippy, którą chciałem wykorzystać i przede wszystkim zabić, a tu się w ogóle okazuje, że Geralt praktycznie nie może jej zagrozić, Triss nie pamięta, że to przez nią palą stosy ogólnie Filippa jest the best, mam przynajmniej nadzieję, że Cesarz mnie nie zawiedzie i da jej to na co zasługuję ;)

Przez Filippę palą stosy naprawdę? Manipulujesz faktami, tymi zaistniałymi w grze. Loża stała tylko za jednym zamachem na króla Demawenda. Za pozostałymi zamachami czy próbami zamachów stał Nilfgaard wysługując się Letho i wrabiając Lożę. Sam Letho mówi w finale W2, że nawet gdyby czarodziejki nie pokusiły się o zamach na Demawenda to zostałyby w to wrobione-bo taki był plan od początku. Rozumiem, że można nie lubić Filippy, sympatyczna to ona nie jest, na dodatek nie można jej wychędożyć, ale naginać fakty, to nie przystoi panie master_rpg.

Założę się, że DLC da taką możliwość ubicia Filippy i będziesz mógł odczuć tę SATYSFAKCJĘ. ;)

PS Filippa nie jest THE BEST przynajmniej nie w W3, gdyż w W3 została oszpecona. W W2 była zjawiskowa w W3 dysponuje pospolitą urodą wiejskiej dziewki. Pozostają jej tylko teksty, którymi chłoszcze swych rozmówców jak pejczem.

Cytuj:
Boli mnie jeszcze głupota Roche'a i Talara, którzy zamiast przyłączyć się do Sigiego zmuszają mnie do zasiekania najlepszego kandydata na władcę północy.

A to zabawne, że nagle piewca "szarości moralnych" w grach, a przecież wybór pomiędzy Dijkstrą a Talarem i Rochem idealnie wpisuje się w wybór moralnie szary(wybierasz jednego kosztem drugiego) nagle nie jest zadowolony z takiego rozwiązania i domaga się idealnego, w którym mógłby ocalić wszystkich...

Aaaaa i jeszcze jedno ten "najlepszy" kandydat na władcę Północy... Ten sam "wielki pan szpieg", który na widok doopy Eilhart małpiego rozumu dostaje i daje się zmanipulować. Co on nie wiedział z kim idzie do łóżka i że cyniczna czarodziejka nie uprawia z nim miłości tylko politykę? Jeszcze się w niej gamoń zakochał. :p5: Zakochany szpieg to parodia szpiega. I to ma być ten "najlepszy kandydat"... Koleś, który niemal stracił życie przez doopę wiedźmy. Co straciłby jako władca? Uwielbiam Filippę jako postać,ale to nie jest "kobieta do kochania" i tylko dureń może się w niej zadurzyć. A durnie na władców się nie nadają.
Na Północy w ogóle dobrych kandydatów do tronu nie ma. A ci, którzy zostali ukatrupieni w taki bądź inny sposób to "koronowane kootasy" a nie poczciwi ludzie. Foltest, Henselt, Radowid -jakoś nie potrafię ich żałować. Pierwszy to niewolnik swej żądzy( najpierw próbujący usankcjonować kazirodczy związek ze swą siostrą-niechby sobie ją chędożył tylko po co dziecko z nią płodził, przecież z czegoś takiego musiała wyjść strzyga- a potem płodzący bękarty, o których wiadomo z góry, że posadzenie ich na tronie będzie problematyczne i zakończy się wojną domową), drugi to tyran i rasista, trzeci to obłąkany oszołom. W czym są lepsi od Eilhart? Tak samo jak ona amoralni, cyniczni, pozbawieni skrupułów i przede wszystkim skrajnie egoistyczni własne potrzeby, obsesje stawiając ponad rację stanu. A cesarz, cóż zapewne mądrzejszy od nich wszystkich ale z jego głowy na tacy ucieszyłabym się najbardziej(gdyby to jednocześnie nie wiązało się z panowaniem szalonego Radowida ewentualnie rządami skompromitowanego szpiega). Gdyż to on jest odpowiedzialny za masowe mordy czarodziejów i czarodziejek. Królobójstwa to plan Cesarza a nie Loży, a konsekwencją zamachów na koronowane głowy jest rzeź dokonywana na magach. To on jest odpowiedzialny za chaos w królestwach Północy, choć władcy tych królestw mu to ułatwili, swą impulsywną, nierozważna polityką a Loża dała się wykorzystać i podejść jak dziecko, przez co stała się idealnym kozłem ofiarnym.

Idealizm pragmatyczny w Mass Effect
Nazywam się Milijon - czyli Legion w Mass Effect

PostNapisane: 10 sie 2015, 18:14 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Nie krytykuj Dikstry ze względu na to, że leciał na Eilhart. Koniec końców nasz Gerald podzielał jego zamiłowania w tym temacie i to po kilkakroć. Dawał się tak samo wykorzystywać i nigdy się nie nauczył na błędach, a i tak uwielbiamy Geralda, natomiast Dkistra jak się zorientował to dał sobie spokój. Osobiście wybrałem go na władce północy, lepszy od Radowida, a Emhyr to hipokryta -

Motto Szarej Straży

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 15   [ Posty: 144 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona