Wczytywanie
Teraz jest 08 maja 2021, 22:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z powrotem do Dijkstry
PostNapisane: 05 cze 2015, 15:41 
Casual
Casual

Witam
Mam problem z ukończeniem questa, a mianowicie byłem już w łaźni z Dijkstrą, opisał mi sytuacje. Weszliśmy razem w podziemia gdzie siedział ten troll Bart. W momencie kiedy Dijkstra zadał mi pytanie o pomoc w odzyskaniu skarbu miałem 3 opcje: 1: Zgoda, pomogę Ci, 2: Czemu sam się tym nie zajmiesz. 3: Przemyśle to. I jak wybrałem opcje nr 3. Przemyśle to i zabrałem się za kilka innych zadań. Po pewnym czasie wróciłem do niego bo to zadanie dalej widnieje u mnie jako zadanie główne ale nie mam odpowiedniej opcji dialogowej i nie wiem co dalej z tym zrobić. Wejście do podziemi jest zamknięta a sam Dijkstra jest u siebie w biurze. Na screenach pokazuję jak to wygląda. Wersja gry 1.04
Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Tytuł: Re: Problem z powrotem do Dijkstry
PostNapisane: 09 cze 2015, 08:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Przeszukałeś loch z miejscem wybuchu? - wiedźminskie zmysły - 5 punktów do zbadania.
Po wszystkim jak bedziesz miał wnioski i fragment bomby to fabuła poleci dalej.

PostNapisane: 09 cze 2015, 15:52 
Casual
Casual

Do badania nie doszło, To było tuż przed badaniem. Żeby teraz to skończyć musiałbym tam wejść. Ale wejście jest zamknięte a Dijkstra jest u siebie w biurze.

PostNapisane: 09 cze 2015, 23:06 
Casual
Casual

Temat do zamknięcia. Skończyło się wczytaniem sava i zrobieniem tego questa od razu. Kilka godzin questów pobocznych poszło na marne ale trudno. Próbowałem wejść do kanałów od drugiej strony (wejście pod mostem) ale to też nie pomogło, przy zmysłach wiedźmińskich nie podświetlają się odpowiednie przedmioty jak to ma miejsce przy rozpoczętym queście, a jak już któryś się podświetli na czerwono to Geralt nic nie mówi. Ewidentnie jest to bug w grze a dokładniej mówiąc błąd w algorytmie w dialogach. Później wpadłem na pomysł że może jak upichcę eliksir na te grzyby to coś się ruszy, ale też odpadło bo recepturę jak się dowiedziałem daje Dijkstra. Więc podsumowując odradzam wybieranie opcji " Przemyśle to" w tym momencie kiedy Dijkstra pyta o pomoc bo na pewno później się nie da wrócić do tego questa ani wejść w podziemia jeśli wyjdziemy z łaźni i zaczniemy robić coś innego.

PostNapisane: 14 cze 2015, 22:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Ja się tylko pochwalę. ZNOWU złamałem mu nogę. ZNOWU! :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]