Wczytywanie
Teraz jest 06 maja 2021, 01:11

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pomozcie nie moge misji zaliczyc
PostNapisane: 12 cze 2015, 02:59 
Casual
Casual

Witam Jak mam zaliczyc misje nie moge zagrac turnieju w gwinta bo mam za slabe i za malo tali cos takiego umnie jest misja ze musze z graczami wygrac karty itd mam taka misje ze cos pisze 4/5 mam narazie a niemam misji pobocznych zeby to zrobic musze po prostu chodzic do kupcow i wygrywac z nimi te karty itd czy jak z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam :)

Tytuł: Re: Pomozcie nie moge misji zaliczyc
PostNapisane: 12 cze 2015, 13:30 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Wiedzmin3 !!!
karty wygrac mozesz w velen od barona i wtedy ci sie uaktualnia zadanie gwint w velem i masz np 0/4 to musisz wygrywac z 4 gosciami masz na mapie zaznaczone tych gosci i od kazdego dostajesz specjalna karte potem jak wygrasz w velen to w oxsenfurcie mozesz zagrac z płatnerzem potem karcmaze i tak dalej

PostNapisane: 12 cze 2015, 15:47 
Casual
Casual

a gdzie dokladnie ten baron stoi

PostNapisane: 12 cze 2015, 15:59 
Casual
Casual

Ale mi chodiz oto ze juz karczmaz eitd walcyzlem z nimi w kary z wrozka itd i zebym mugl zagrac oficjalny turniej gwinta musze zrobic to zadanie ODSZUKAJ INNYCH GRACZY W GWINTA I WYGRAJ OD NICH WIECEJ SILNYCH KART SZACUNKOWA SILA TALI 4/5 ta musje niewim jak zrobic

Człowieku, po pierwsze nie dubluj postów, po drugie pisz normalnie. Co to ma być za bełkot bez składni? Nie dziwie się, że nikt nie odpowiada bo w tym "wylewie" nic nie da się zrozumieć. // Zefi

PostNapisane: 12 cze 2015, 18:16 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Wiedzmin3 !!!
[quote="Gucio12345"]Ale mi chodiz oto ze juz karczmaz eitd walcyzlem z nimi w kary z wrozka itd i zebym mugl zagrac oficjalny turniej gwinta musze zrobic to zadanie ODSZUKAJ INNYCH GRACZY W GWINTA I WYGRAJ OD NICH WIECEJ SILNYCH KART SZACUNKOWA SILA TALI 4/5 ta musje niewim jak zrobic

Hmm ale mi chodzi o to czy zagales z krawym baronem w gwinta i wygrales karty ? jesli nie to musisz isc do niego gorzej jak zrobiłes juz główne zadanie z baronem byleś w oxsenfurcie tak ? wygrałes z płatnerzem ? jesli nie to lipa musisz jechac i wygrać to teraz jedz do novigradu i poszukaj tablice ogłoszeń koło doków tam jest ogłoszenie przez Vima Vivaldiego wez je i rozpocznie sie zadanie rozgrywki w Novigradzie Gwint i zagraj z nimi ale wygrałeś karty od Hatko we wsi sztygary tak ? baron jest w kasztelanu Wrońce on tez ma karte ale mówie jak to zrobiłeś rozgrywki w velen to jedz do novigradu i poszukaj tablice ogłoszen

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]