Wczytywanie
Teraz jest 08 maja 2021, 22:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mam wrażenie, ze czegoś mi tu brakuje....
PostNapisane: 05 paź 2015, 14:30 
Casual
Casual

Czołem,

Od razu zaznaczę, że to mój pierwsyz post na forum, nie grzmijcie hejtem.

Nie przeszedłem jeszcze w całości gry (jednakże mam wrażenie, zę dążę ku końcowi, znalazłem właśnie Słoneczny Kamień, poza tym staram się robić wszystkie zadania poboczne). Nurtuje mnie jednak inna myśl - czegoś mi w tej grze brakuje.
Wszystko zaczęło się od tego, że odkładałem wybranie się do Garnizonu Grupy Armii Środek gdzie spodziewałem się czegoś więcej a tam.... tablica, jedno/dwa zadania i koniec, wsjo. Poza głównym wątkiem, w jedynce oraz dwójce były inne "większe" zadania ( częściowo związane z wyborami typu ludzie/scoia'tael). W trójce natomiast, mam wrażenie, że czegoś mi brakuje - poza dążeniem z głównym wątkiem oraz całą masą pobocznych zadań, brakuje mi czegoś w stylu "opowiedz się za Wiecznym Ogniem lub przeciw czyli np pozbąź się ich z miasta". Albo w Oxenfurcie, poza kilkoma zadaniami na tablicy oraz znalezionymi wśród NPC, nic ciekawszego nie znalazłem. Moim zdaniem są po prostu takie miejsca którym brakuje nieco "poważniejszych" zadań. Najbardziej brakuje mi zadań w związku z Wiecznym Ogniem.

Jak wspomniałem, nie skończyłem gry - czy mi "coś jeszcze wyskoczy"? A jeśli nie to podzielacie moje zdanie czy "wydziwiam"?

Tytuł: Re: Mam wrażenie, ze czegoś mi tu brakuje....
PostNapisane: 05 paź 2015, 22:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Nic już takiego nie wyskoczy, a zdania nie podzielam. Nie podobało mi się za bardzo: wybierz a lub b, za dużo jest takich gier. Trójeczka spełniła wszystkie moje wymagania. Nawet sprzętowe :P

PostNapisane: 07 paź 2015, 08:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Moim zdaniem zadaniem ciekawszym, które mogłoby łapać się w zakres tego, co oczekiwałeś, jest misja z Radowidem. Ale nie każdy mógł ją zrobić, bo trzeba w pewnym momencie odpowiednio poprowadzić dialog z Dijkstrą.

PostNapisane: 11 paź 2015, 17:07 
Casual
Casual

Zadanie z Radowidem zrobiłem, na "korzyść" Rocha. I o takie zadania mi chodzi. Jednakże miałem również na myśli to, że te "ciekawsze" zadania są mocno związane z wątkiem głównym. A wszystko co jest poza to jest takie... Zwykle. Teraz to wrażenie się spotęgowało ponieważ właśnie skończyłem grę (i bardzo mi smutno z tego powodu) i gdy wszyscy zniknęli, nie zostało mi żadne zadanie "większe". Co z konfliktem czarodziejów z łowcami? Co z Wiecznym Ogniem? Po skończonym głównym wątku zostały mi zadania "płytkie" + poszukiwania. I zastanawiam się czy to kontynuować czy jednak od razu nowa gra +

Przyznaję się, dopiero po nieco głębszym poczytaniu forum, znalazłem wątek podobny do tego jakie mam przeczucie (głównie o zadania i questy mi chodzi).

viewtopic.php?f=324&t=18863

PostNapisane: 13 paź 2015, 11:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Dla mnie powtarzalność misji pobocznych jest również dużym minusem i w większości zgadzam się z postami w temacie "mankamenty....". Jedynie pozostaje nam liczyć na DLC (którego dzisiaj premiera!), które dostarczą nam więcej zabawy. Na razie jednak chcę wyczyścić mapę ze wszystkich znaków zapytania... Pozostało mi tylko i AŻ Skellige.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]