Wczytywanie
Teraz jest 08 maja 2021, 23:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: "Serca z kamienia" jak to uruchomić ?
PostNapisane: 01 lis 2015, 17:37 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Kupiłem i ściągnąłem ten dodatek, na ekranie startowym mam go jako dostępny ale nie wiem jak go włączyć. Szukałem w internecie ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak to u licha to uruchomić....

[EDIT]
Dobra już wiem, ale firma za sposób udzielania informacji a właściwie jego brak to powinna dostać solidne baty. To powinno być wszystko czarno na białym napisane a nie że człowiek coś kupuje a potem kombinuje jak to uruchomić.

Tytuł: Re: "Serca z kamienia" jak to uruchomić ?
PostNapisane: 01 lis 2015, 22:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Jest napisane czarno na białym. POJEDŹ DO TABLICY OGŁOSZEŃ PRZY KARCZMIE SIEDEM KOTÓW. I masz zaznaczone w zadaniach, że to dodatek :)

PostNapisane: 03 lis 2015, 17:40 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja nie o tym. Kupiłem kod na gog, tam z 10 minut szukałem gdzie to się instaluje a jak się ściągło to w grze było napisane że dodatek dostępny... Łaziłem próbowałem uruchomić i nic. Skąd miałem wiedzieć że gog potrafi zainstalować pacz-e a nie potrafi dodatku ? Po pół dnia łażenia i kombinowania wróciłem do gog i zacząłem tam klikać, pstrykać i gdzieś tam nagle otworzył się katalog a w nim trzy pliki o idiotycznych nic nie mówiących nazwach. Nawet najgorszy lamus potrafi dodać plik read.me a CD projekt nie umie. Zainstalowałem więc wszystkie te pliki nie wiedząc co to jest. Bo łaskawcom się nie chciało dodać żadnej informacji. I wtedy okazało się że mam dodatek. Hu-ra, klękajcie narody. Chyba łatwiej niejednego cracka założyć niż zainstalować tę oryginalną kupioną wersję.
Aha, piraci potrafią nawet napisać parę słów informacji. Co prawda po angielsku ale zawsze...

PostNapisane: 03 lis 2015, 18:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Wystarczyło przeszukać forum, bo temat już był omawiany. Plus dobrze zatytułować post, umieścić go w odpowiednim dziale i jasno wyłożyć, o co chodzi. Wtedy byś nie musiał pół dnia kombinować. A jeżeli masz wersję pudełkową Serc z kamienia, to najlepiej w ogóle było przeczytać dołączoną do niej ulotkę.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]