Wczytywanie
Teraz jest 06 maja 2021, 00:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Triss nie ma w Kaer Mohren mimo wszystkich wyborów na nią?
PostNapisane: 09 sty 2016, 00:35 
Casual
Casual

Cześć.

Jeśli takie pytanie już padło - to przepraszam. Niestety mało mam czasu na wiedźmina i na wszystko inne, dlatego zadam to pytanie w nadziei że ktoś mi pokrótce odpowie.

Mam pytanie. Mianowicie - Doszedłem w w3 do momentu w którym dowożę ummę do kaer mohren <- wcześniej, przez całą grę - nazwijmy to - puszczałem amory do Triss, robiłem wszystkie jej questy, wyznałem jej miłość w porcie - spotkanie w latarni morskiej po czym Triss pojechała do twierdzy mohren. Grałem sobie tym tokiem i na ~20lvl pojechałem na skellige zrobić questy z Yennefer. Zrobiłem wszystko raz dwa, łącznie z dżinnem. Powiedziałem, że Gerwant ( :D ) nie chce z nią być. Nie spałem z nią. W ogóle zero romansu. Jedyne co to porobiłem misje. Po tym wszystkim pojechała zdać raport do Emhyra w czym ją poparłem.

W drodze do twierdzy zgarnęli mnie kawalerzyści - ja również zdałem raport Emhyrowi, następnie wróciłem na drogę do kaer mohren.

Dojechałem i tu sedno sprawy - gdzie jest Triss? W twierdzy w ogóle jej nie ma a jedyny dialog z nią związany to gdy Lambert drwi z Gerwanta pytając co u Triss. Do wyboru trzy opcje odpowiedzi - że Triss sobie radzi, nie jego interes i że miał pytać o potwora.

Od początku gry byłem nastawiony by przejść grę najpierw z Triss. Robiłem wszystko w tym kierunku.. A po przyjeździe w ogóle jej nie ma. No w*******m się. Nie mogę napisać bez gwiazdek nad czym ubolewam. Miała być w twierdzy - gdzie więc do diabła jest? W którym momencie popełniłem błąd?

Czy może obecność Yen i nieobecność Triss jest z góry narzucona i nie da się tego zmienić?

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale do twierdzy wysłałem wcześniej również keirę. Wszystkie misje z Triss w Novigradzie zrobiłem przed misjami z Yen - możliwe, że.. Triss jakby nie dojechała? Bo pierwsze w kolejności są misje z Yen?

Cholera, nie wiem. Pomóżcie wiedźminy :P

Tytuł: Re: Triss nie ma w Kaer Mohren mimo wszystkich wyborów na ni
PostNapisane: 09 sty 2016, 14:10 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Pojawi się, graj dalej. Nie wiem co to za przyjemność z gry pytając się co będzie dalej. Nie lepiej samemu to odkryć i nie odbierać sobie przyjemności z gry?

Tytuł: Re: Triss nie ma w Kaer Mohren mimo wszystkich wyborów na ni
PostNapisane: 09 sty 2016, 16:26 
Casual
Casual

Pytałem gdzie popełniłem błąd a nie co będzie dalej :|

Po prostu pomyślałem, że coś zrobiłem źle skoro miejsce Triss zastąpiła Yen. Jadąc do twierdzy byłem przekonany że spotkam rudzielca a tymczasem dialogi sugerują że w ogóle jej tam nie było.

Tak czy inaczej dzięki, ważne, że się pojawi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]