Wczytywanie
Teraz jest 22 paź 2019, 08:46

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 40 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wiedźmin sprzęt, co warto kupić.
PostNapisane: 28 sie 2014, 18:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

A ja myślę, że 6 tysięcy to gruba przesada. Myślę, że na wystarczający zestaw 4 tysiące zupełnie starczą, a jak ktoś się postara to i w 3 się wyrobi.

Obrazek
Aby dołączyć, kliknij w obrazek.

Free Company of Alinor- Ktoś

PostNapisane: 28 sie 2014, 19:10 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Wiedźmin 1,2 Crysis 2,3 BF4 Far Cry 3
Zależy jakie będą wymagania, żeby grać bezproblemowo na full ustawieniach i jakie wymagania ma gracz. Czy chcę grać na wysokich, najwyższych czy po prostu, byle zadziałał. Bo, jeśli te ostatnie to cena takiego komputera będzie niższa w przypadku, kiedy gracz chcę wysokie detale komputer nawet za 3,5 lub 4 tysiące powinien nawet wystarczyć. Jeśli jednak wszystko musi być ma maximum to, wtedy trzeba się przygotować na to jakie wymagania i jaki komputer do takiej gry trzeba będzie kupić.

Pozdrawiam.

PostNapisane: 29 sie 2014, 09:15 
Casual
Casual

Moim zdaniem zainwestuj komputer. Wystarczy żebyś poprosił jakiegoś informatyka żeby złożył Ci komputer do 3000 zł ( to na pewno wystarczy na Witchera 3 i to z dobrą grafiką) nie polecam ps 4 czy xboxa bo komputer zawsze będzie górował nad tymi dwoma :p

PostNapisane: 06 wrz 2014, 17:30 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim / Euro truck 2 / Anno 2070 / W2
idoljames napisał(a):
Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem wielkim fanem książek o wiedźminie Geralcie, fanem gry również, jak wszyscy wiecie w roku 2014 zostanie wydana nowa część Wiedźmin 3 Dziki Gon. Moje pytanie do użytkowników jest następujące w co warto zainwestować, żeby grać w Wiedźmina 3 w naprawdę dobrej jakości? Pierwsze co mi przyszło do głowy to xbox one, po zapoznaniu się z różnymi opiniami i wybadaniu tematu skłaniałem się bardziej ku ps4, ale ostatecznie ostatnio nachodzi mnie myśl by zainwestować w komputer który pozwoli mi grać w wymarzonego Wiedźmina. Teraz pytanie co to musiałby być za sprzęt? Na pewno z Windowsem 8, DX 11 ale co dalej? Jeśli jednak komputer to w jakich granicach cenowych musiałby się mieścić? Jak myślicie? Za wszelkie odpowiedzi na moje pytanie serdecznie dziękuję! I pozdrawiam!

Wszystko zależy od Twojego portfela i od tego czy już posiadasz PC-ta i jak starego.
Jeśli nie masz zbytnio kasy ani PC to kup jakąś "konsole" tanio wygodnie i nie musisz się znać na sprzęcie.
Wada jest taka, ze nie ulepszysz konsoli tak jak PC
i nigdy nie będzie tak wszechstronna jak "blaszak" czyli PC stacjonarny ( takie są najlepsze do gier ).
Jeżeli zaś chcesz PC-ta to przede wszystkim musisz mieć kogoś zaufanego kto optymalnie skonfiguruje PC z twoimi możliwościami finansowymi.
Na całego PC-ta ( "buda", monitor, mysz, klawiatura ) w średniej klasie musisz liczyć min 4000 zł + system około 500 zł za 64bit,
co do systemu to 8-ki nie polecam lepszy win 7 64bit.
Pamiętaj o jednej podstawowej sprawie przy kupnie - nie sugeruj się wielkością procesora, ilością ram i hercami jakie ma "składak"
bo na nic ci silnik frerari jak "opakowanie" będzie ze skody.
Najlepiej nie kupuj "składaka" tylko "sam" poskładaj. Pamiętaj również, że takie podzespoły jak:
Monitor/Obudowa/zasilacz i najważniejsze płyta główna nie wymienia się - wcale - lub raz na wiele lat, więc nawet kosztem innych podzespołów
na tym nie oszczędzaj i kup "na wyrost" resztę wymienisz po spłaceniu sprzętu na lepsze ale jak kupisz "słabą" płytę główną/obudowę i zasilacz to za 2 lata ponowna wymiana sprzętu bo wymienione elementy nie współpracują z nową generacją
i kicha - kolejne 2-3 tysiące do wydania a stary sprzęt na śmietnik albo odsprzedanie za bezcen.

Stare porzekadło mówi prawdę " kupisz tanio , kupisz dwa razy ".

PostNapisane: 19 wrz 2014, 11:26 
Casual
Casual

Cześć, mam prośbę do tych którzy się znają bardziej niż ja na specyfikacjach komputerów. Planuję kupić sobie laptopa i zależy mi na tym żebym mogła odpalić na nim wiedźmina 3. Może nie na najwyższych wymaganiach, ale tez nie na najniższych. Z tego co się rozglądałam msi mają dobre wnętrzności i nie aż tak szaloną cenę w porównaniu do innych. Wiem, że ciągle nie podano wymagań w3, więc ciężko spekulować, ale o zgrozo laptopa muszę kupić jak najszybciej, więc szukam, czytam i pytam wszędzie gdzie się da. Znalazłszy te dwa laptopy ( w linkach) chciałam zapytać, czy jest szansa, że w3 na nich NIE odpali w ogóle?
A jeśli ktoś ma inne zdanie, uwagi, propozycję, czy cokolwiek, co mogłoby pomóc w wyborze laptopa, to będę wdzięczna za odpowiedź;)

http://allegro.pl/laptop-msi-gp70-leopa ... 64545.html

http://allegro.pl/laptop-msi-gp70-i5-8g ... 36395.html

PostNapisane: 20 wrz 2014, 16:19 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Jak chcesz grać na laptopie to najlepiej zainwestować w kartę graficzną gtx 860m. Czyli np.:

15" MSI GE60 Apache Pro z systemem win8/win7 - 3999pln
15" Lenovo Y50-​70 z systemem win8 - 3899pln
albo
17" MSI GE70 Apache Pro z systemem win8/win7 - 4199 pln

Jak masz jakieś pytania preferencje to napisz mi pw to możemy czegoś poszukać w twoim budżecie :)

PostNapisane: 30 wrz 2014, 16:39 
Casual
Casual

Witam serdecznie, nadchodzący Wiedźmin 3 zainspirował mnie by powrócić do PC-ta na którego odkładam kasę i mam zamiar niebawem zakupić i nie zamierzam oszczędzać na nim. Jako że ostatnio jestem zafascynowany technologią video surround marzy mi się granie w Wieśka 3 w rozdzielczości 5760x1080, niestety nie znamy jeszcze wymagań sprzętowych i mam obawy czy 2x GTX970 udźwigną Wieśka na max detalach w takiej rozdzielczości by nie schodzić z przynajmniej 40fps. No i jeszcze mnie martwi czy w ogóle Wiedźmin 3 będzie dopuszczał opcje grania w takiej rozdzielczości.
Czy ktoś coś może wie w tym temacie?

PostNapisane: 01 paź 2014, 10:22 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Rozdzialka pewnie bedzie dopuszczalna taka o jakiej marzysz natomiast co bedzie potrzebne to w tej chwili wrozenie i nikt nie da ci gwarancji ze nawet 3way sli 980 da ci 40+fps na ultra w takiej rozdzialce(raczej o minimalnej jakosci nie myslisz). Kup komputer jak zostana ogloszone oficjalne wymagania. (Sorki za brak znakow ale na tele mi sie nie chce)

PostNapisane: 01 paź 2014, 21:58 
Casual
Casual

I do tego przy tak olbrzymiej ilości szczegółów obecnie dostępne przy tych kartach 4GB ram może się okazać za mało, to już nawet 3x 980 nie pomoże :/
BTW co się stanie gdy zapchamy pamięć na karcie podczas gry? Będzie zwis czy użyje sobie przestrzeni z dysku? Nigdy nie doświadczyłem takiej sytuacji.
Wiadomo już kiedy zostaną ogłoszone wymagania?

PostNapisane: 03 paź 2014, 23:16 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ogólnie jak w gta IV i watch dogs ten vram karty pozwala ci ustawić poziom detali - im więcej tym lepsze detale możesz ustalić.
Nie wiadomo.
Ale ogólnie obstawiam, że na swoim gtx 780 pogram w high/ultra (bez uber-jak w W2 bo to i tak nic nie daje) - tak teraz wróżę jaka karta będzie potrzebna :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 40 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona