Wczytywanie
Teraz jest 20 lip 2019, 19:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 31   [ Posty: 301 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wymagania - pomoc w rozwianiu wątpliwości
PostNapisane: 10 maja 2015, 15:17 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Konsekwencją zmniejszenia rozdzielczości nie jest nadmierne rozszerzanie pikseli? Nie działa to na tekstury odwrotnie, niż bym chciał je widzieć?

PostNapisane: 10 maja 2015, 18:30 
Casual
Casual

Jestem na etapie wymiany komputera tylko po to by pograć w Wiedźmina. Wczoraj zakupiłem GTXa 970 no i trochę się spłukałem z kasy a potrzebuje jeszcze procesora, pamięci i ramu - mam na to jakieś ~1600 zł.

Rozważam AMD FX-8350, co o tym myślicie? Z takim configiem +8gb ramu da radę pograć na HIGH w miarę płynnie? Jakie alternatywy byście polecili?

Bardzo proszę o sugestie ;).

PostNapisane: 10 maja 2015, 19:35 
Casual
Casual

Simonwizard napisał(a):
Konsekwencją zmniejszenia rozdzielczości nie jest nadmierne rozszerzanie pikseli? Nie działa to na tekstury odwrotnie, niż bym chciał je widzieć?

Możesz obniżyć rozdzielczość i mieć jakość tekstur ustawione na full jak mniemam możliwości zmian ustawień graficznych w grze będzie dużo. Jeśli priorytetem będą dla Ciebie tekstury to rozstawisz je na wysokich ustawieniach a zejdziesz nieco z rozdzielczością, można kombinować do woli.

haldon napisał(a):
Jestem na etapie wymiany komputera tylko po to by pograć w Wiedźmina. Wczoraj zakupiłem GTXa 970 no i trochę się spłukałem z kasy a potrzebuje jeszcze procesora, pamięci i ramu - mam na to jakieś ~1600 zł.

Rozważam AMD FX-8350, co o tym myślicie? Z takim configiem +8gb ramu da radę pograć na HIGH w miarę płynnie? Jakie alternatywy byście polecili?

Bardzo proszę o sugestie .

Najlepszym rozwiązaniem jest dla Ciebie w tej chwili i5-4690 lub i5-4690k z odblokowanym mnożnikiem, tutaj link: http://www.morele.net/procesor-intel-pr ... 0k-647918/

Najlepsza i5 polecana w każdych mocnych konfiguracjach pod Wiedźmina 3
AMD odradzam, 600zł na RAM Ci jeszcze zostanie :)

PostNapisane: 10 maja 2015, 20:44 
Casual
Casual

Witam , chciałbym was prosić o waszą opinie i rozwiać swoje wątpliwości ,czy na sprzęcie z procesorem AMD Phenom ii x4 965 oc 4.0ghz razem z R9 270x +8gb Ram pociągnę grę na średnich detalach lub nieco wyżej lub niżej ???

PostNapisane: 10 maja 2015, 21:02 
Casual
Casual

Angrom napisał(a):
Witam , chciałbym was prosić o waszą opinie i rozwiać swoje wątpliwości ,czy na sprzęcie z procesorem AMD Phenom ii x4 965 oc 4.0ghz razem z R9 270x +8gb Ram pociągnę grę na średnich detalach lub nieco wyżej lub niżej ???

Minimum/średnie powinno śmigać bez problemu.

PostNapisane: 10 maja 2015, 21:19 
Casual
Casual

Cześć wszystkim. Jestem zielony w sprawach komputerów. Mam laptopa z prockiem intel core i5, 2 wątki 4 rdzenie czestotliwosc turbo 3,2 GHz, 16GB RAM, karta graficzna Radeon HD 7670M. Wiem, że karta jest słaba, ale mam więcej RAMu... nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Czy dam radę zagrać w W3 bez klatkowania i żeby przyjemnie się to oglądało? Nie liczę na fajerwerki. Powiem tylko, że w DA:Inkwizycja gram na srednio wysokich ustawieniach i wszystko jest ok. Co prawda 15fps, ale w zupełności mi to wystarcza. Jestem fanem zarówno Sapkowskiego jak i gier, (do tego polska marka) więc bardzo mi zależy, żeby po kupnie móc zagrać w to zapowiadające się arcydzieło. Z góry dzięki :))

PostNapisane: 10 maja 2015, 21:25 
Casual
Casual

Fuelin napisał(a):
Najlepszym rozwiązaniem jest dla Ciebie w tej chwili i5-4690 lub i5-4690k z odblokowanym mnożnikiem, tutaj link: http://www.morele.net/procesor-intel-pr ... 0k-647918/

Najlepsza i5 polecana w każdych mocnych konfiguracjach pod Wiedźmina 3
AMD odradzam, 600zł na RAM Ci jeszcze zostanie :)

Dzięki za odpowiedź! Jednak źle się wyraziłem, bo napisałem RAMU i pamięci a chodziło mi o płytę główną. Więc w tej cenie muszę się wyrobić z procesorem, PŁYTĄ i pamięcią :). Jakieś propozycje?

PostNapisane: 10 maja 2015, 21:36 
Casual
Casual

haldon napisał(a):

Dzięki za odpowiedź! Jednak źle się wyraziłem, bo napisałem RAMU i pamięci a chodziło mi o płytę główną. Więc w tej cenie muszę się wyrobić z procesorem, PŁYTĄ i pamięcią :). Jakieś propozycje?

Procesor: i5-4690 - 949 zł na morele.net
Pamięć: Crucial 8GB 1600MHz CL9 Ballistix - 249 zł na ESC.pl
Płyta główna: AsRock B85M-DGS /intel B85, LGA 1150/ - 215zł na ESC.pl

:)

PostNapisane: 11 maja 2015, 02:13 
Casual
Casual

Heimdall napisał(a):
Ok dzięki za odpowiedzi :). Jestem naprawdę wdzięczny. Niestety mam jeszcze parę pytań.

http://allegro.pl/intel-i7-4x4ghz-1tb-1 ... 21232.html

To jest ogólnie komputer o którym pisałem. Co o nim myślicie? Warto? A może lepiej coś w nim zmienić, na coś droższego/tańszego? Może macie jakiś komputer godny polecenia, który by wystarczył na takie same wymagania co ten. Najbardziej zależy mi na tych ultra, z racji iż bym chciał pograć na naprawdę dobrych detalach, ew. ultra bez paru rzeczy.

Crucifix- nie wiem czy dobrze zrozumiałe, ale rozumiem że na tym sprzęcie pogram na wysokich bez niczego więcej?

Koniecznie dowiedź się jaki tam jest zasilacz !
Jeżeli jest z black list zasilaczy może być problem, często w takich zestawach oszczędzają na zasilaczach, dyskach, obudowach itp.
PS: taniej oddzielnie kupić części i samemu złożyć

PostNapisane: 11 maja 2015, 09:36 
Casual
Casual

Galdhiem napisał(a):
Cześć wszystkim. Jestem zielony w sprawach komputerów. Mam laptopa z prockiem intel core i5, 2 wątki 4 rdzenie czestotliwosc turbo 3,2 GHz, 16GB RAM, karta graficzna Radeon HD 7670M. Wiem, że karta jest słaba, ale mam więcej RAMu... nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Czy dam radę zagrać w W3 bez klatkowania i żeby przyjemnie się to oglądało? Nie liczę na fajerwerki. Powiem tylko, że w DA:Inkwizycja gram na srednio wysokich ustawieniach i wszystko jest ok. Co prawda 15fps, ale w zupełności mi to wystarcza. Jestem fanem zarówno Sapkowskiego jak i gier, (do tego polska marka) więc bardzo mi zależy, żeby po kupnie móc zagrać w to zapowiadające się arcydzieło. Z góry dzięki :))

Odświeżam :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 31   [ Posty: 301 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 31  Następna strona