Wczytywanie
Teraz jest 27 maja 2019, 00:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy działa W3 na komputerach poniżej minimalnych wymagań
PostNapisane: 10 cze 2015, 22:03 
Casual
Casual

Dzisiaj trochę się namęczyłem ale poszło. Co prawda nie sprawdzałem ilości frapsów ale co tam ;)))))
Gram na stacjonarce z GTX770 więc nie ma problemu ale jako że zakupiłem wieśka na gog-u tak dla testów instaluje go na innych słabszych kompach.
Jak wcześniej napisałem gra odpaliła na Core-Duo 2,5 GHz z kartą graficzną GTS450 a dziś postanowiłem odpalić na lapku ASusa X53SV (procek i7 ale karta grafiki 540M 1Gb 8GbRAM).
Na początku schody......
Błąd BEX64 (firewall jak się okazało) bo rozwiązanie znalezione na jednym z forum nie pomogło ale prezentuję bo może się komuś przysłuży:
odpalić cmd w trybie administratora (prawy klawisz myszy i uruchom w trybie) i wpisać komendę :
bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff
jeżeli zgłosi access denied znaczy że konsola nie odpalona w trybie administratora
następnie restart kompa
Dalej problem więc odinstalowanie firewalla w moim przypadku commodo firewal
i drugie rozwiązanie pokazane na youtube : https://www.youtube.com/watch?v=ArAimZG0J70
z tym że pewne zmiany w stosunku do pokazanego tam przykładu
a więc
komenda dxcpl.exe
znalezienie exe i dodanie do listy ale bez włączenia tej opcji co pokazano czyli FORCE WRAP nie włączone !!! ale za to wybrany na dole Feature_level_limit ustawiony na 11_0 bo 11_1 powodował brak pamięci i wysypanie wieśka.
Gra odpaliła co prawda na najniższych i w oknie bez ramek ale działa (przed chwilą doszłem do gryfa na początku)
Wiem że nie ma szału ale działa na GF540 1Gb DDR3
Mam nadzieję, że komuś to pomoże ;))))))))))) a tym co przeszli pozwoli odpalić grę chociaż na chwilkę w pracy dla przypomnienia klimatu

Tytuł: Co zrobić by wiedzmin 3 mi poszedł
PostNapisane: 12 cze 2015, 14:52 
Casual
Casual

Witam . Dostałem niedawno wiedzmina 3 w prezencie jednak mimo zmniejszenia wszystkich ustawień graficznych do minimum gra strasznie klatkuje . scr.hu/7a92/579xr tutaj jest moja karta graficzna , procesor oraz ilość ramu . Czy jest jakiś sposób dzięki któremu mogłby mi wiedzmin 3 pojsc jesli nie to co musialbym dokupic zeby przynajmniej poszedl mi na minimalnych.

Przeniosłem temat do podobnego już wątku //Z

Tytuł: Re: Co zrobić by wiedzmin 3 mi poszedł
PostNapisane: 12 cze 2015, 18:29 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Wiedzmin3 !!!
ściagnij najnowsze sterowniki do wiedzmina3 i je zainstaluj potem pobierz Patche 1.02.103.104 masz je W gog Jak jestes zarejestrowany wchodzisz w Gog Glax Dajesz kolo Play jest More najezdzasz kursorem i wchodzisz Dowland Expreis cos takiego i tam masz Patche pokolei je instaluj i pobierz sterowniki !!! najnowsze jesli masz karte Nivida to na stronie

Tytuł: Re: Czy działa W3 na komputerach poniżej minimalnych wymagań
PostNapisane: 13 cze 2015, 00:24 
Adept analogów
Adept analogów

Po prostu nie masz karty graficznej. To co masz, to zintegrowana, więc o płynnej grze możesz zapomnieć. No chyba że wgrasz tweaki, które obniżą grafikę to całkowitego minimum, ale wtedy gra wygląda paskudnie. Żadne sterowniki nie pomogą.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7