Wczytywanie
Teraz jest 25 maja 2019, 15:50

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Instalacja
PostNapisane: 19 maja 2015, 17:58 
Casual
Casual

Witam jest może strona gdzie mogę pobrać tylko jeden plik instalacyjny? Chodzi o setup_the_witcher3_wild_hunt-3.bin. Coś jest nie tak z płytą (ja tu widzę ryske) i instalacja/kopiowanie na dysk nie działa bo wywala błąd. Pytam o ten plik bo mam bardzo wolny internet (ok 4mb) i nie widzi mi się ściąganie 30 gb a 4gb nie było by takie złe :/ Pozdrawiam

ps. Chyba że znacie jakiś sposób na tą ryske. Nie wiem jak oni to pakowali czy nagrywali że na płycie jest rysa.... Chyba że jest po prostu źle nagrane i wywala błąd o nieprawidłowej funkcji ms-dos(coś takiego) Każda pomoc mile widziana :)

Tytuł: Re: Instalacja
PostNapisane: 19 maja 2015, 21:01 
Casual
Casual

Gra w: GRAM w GRE
https://www.gog.com/account

zarejestruj się dodaj swój klucz wiedźmina 3 do konta i zassaj całość lub część którą potrzebujesz.

PostNapisane: 20 maja 2015, 08:43 
Casual
Casual

dambad napisał(a):
https://www.gog.com/account

zarejestruj się dodaj swój klucz wiedźmina 3 do konta i zassaj całość lub część którą potrzebujesz.

To tak nie działa, grę można zassać w całości, a to nie jest dobra opcja dla kogoś z wolnym internetem takim jak mój. Rozwiązaniem naszych problemów było by udostępnienie tego pliku do pobrania. Na cdp raczej nie ma co liczyć, mimo to wysłałem im wiadomość w której proszę o możliwość pobrania tego jednego pliku. Zero odpowiedzi. O ile ktoś nie wrzuci nam tego pliku( o co bardzo proszę), to pozostaje nam czekać na kontakt cdp i wymiana wadliwego nośnika

Edit: Mój błąd. Ze strony którą podał kolega można pobrać te pliki. Zastanawia mnie tylko różnica w nazwie plików. Mam nadzieję, że zadziała, ale o tym przekonam się za jakieś 10-11 godzin

PostNapisane: 21 maja 2015, 14:35 
Casual
Casual

Cytuj:
Edit: Mój błąd. Ze strony którą podał kolega można pobrać te pliki. Zastanawia mnie tylko różnica w nazwie plików. Mam nadzieję, że zadziała, ale o tym przekonam się za jakieś 10-11 godzin

Czy możesz mi powiedzieć gdzie można pobrać pojedynczy plik? Bo oczywiście, mogę pobrać tylko całość... :/

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]