Wczytywanie
Teraz jest 25 mar 2019, 02:37

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 36 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problemy z grafiką
PostNapisane: 27 sie 2015, 14:20 
ShadowCaster

Research w sieci dotyczący tego problemu nie przyniósł rezultatów. Pytanie techniczne- gra legalna?

PostNapisane: 30 sie 2015, 12:04 
Casual
Casual

Oczywiście, że tak :aniol:

PostNapisane: 31 sie 2015, 10:52 
ShadowCaster

Spróbuj przeinstalować grę lub pobawić się ustawienia mi grafiki, bo mogą to być błędy antyaliasingu. Ustaw w panelu nvidia antyaliasing oraz przezroczystość tekstur pod kontrolą aplikacji. Wyłącz zamknięcie środowiska. Włącz Vsync. To jedyne co mi przychodzi do głowy, nie spotkałem się ani z takim problemem ani z jego rozwiązaniem w sieci.
Możesz również przejść na inną (starszą) wersję graficznych, ciekawe czy te artefakty nadal będą się utrzymywać.

PostNapisane: 03 wrz 2015, 18:32 
Casual
Casual

Rozumiem, zobaczę co uda się jeszcze wykombinować, chociaż grę już przeszedłem to
i tak trzeba będzie pogłówkować z racji tego, że niedługo wychodzi pierwszy dodatek.
Również nie zauważyłem, aby ktokolwiek zgłaszał tego typu problem z Wiedżminem :watpliwosc:
i bardzo mnie to dziwi, że jestem taki wyjątkowy.

Dzięki za poświęcony czas, jakby coś pomogło to napiszę ( tego przejścia na starszą wersję
sterowników jeszcze na pewno nie próbowałem).

PostNapisane: 05 lis 2015, 17:53 
Casual
Casual

Witam.
Mam problem z teksturami niekturych obiektów w grze po zaauktualizowaniu najnowszej wersji, DLC i pacha PL. Chodzi mi o tablice z ogłoszeniami i studnie(tam gdzie jest misja wygnania upiora) w Białym Sadzie.

Tu są screen z gry (tablica i studnia):

https://drive.google.com/file/d/0ByBBLP ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0ByBBLP ... sp=sharing

PostNapisane: 25 lis 2015, 17:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Witam, mam ten sam problem co kolega wyżej. Kombinowałem z ustawieniami, ale nic się nie dzieje. Krzakuje w zasadzie wyłącznie tablica i ta studnia, plus kilka mało ważnych obiektów. Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić?

EDIT

Po wielu trudach i znojach w końcu udało mi się usunąć denerwujący błąd. Jakby ktoś miał jeszcze podobny błąd to polecam odinstalować patcha 1.11, tylko, ze podczas odinstalowywania samego patcha może wystąpić błąd, że gra nie będzie chciała się włączyć, w tym celu trzeba ponownie ją zainstalować i patchować wyłącznie do wersji 1.10. U mnie wszystko już działa.

PostNapisane: 01 gru 2015, 11:09 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Pytanko - czy ktoś wie jak poradzić sobie z błędami wprowadzonymi przez najnowsze patche? Chodzi mi gł. o doczytywanie się tekstur czy też gdy Geralt nagle kuca, podobnie Płotka i tak wędrują (ciężko to wytłumaczyć...). Gram na ustawieniach najwyższych, komputer spokojnie je spełnia 16 gb ddr3, Geforce 970, i7-4790

PostNapisane: 01 gru 2015, 15:25 
ShadowCaster

Heimdall napisał(a):
Pytanko - czy ktoś wie jak poradzić sobie z błędami wprowadzonymi przez najnowsze patche? Chodzi mi gł. o doczytywanie się tekstur czy też gdy Geralt nagle kuca, podobnie Płotka i tak wędrują (ciężko to wytłumaczyć...). Gram na ustawieniach najwyższych, komputer spokojnie je spełnia 16 gb ddr3, Geforce 970, i7-4790

Nie wiem jakie masz ustawienia panelu nvidia, ale prewencyjnie wyłącz zapisywanie jednostek cieniowania na dysku i włącz buforowanie. Reszta parametrów [pod kontrolą aplikacji] Skala czasowa doczytywania tekstur w dużej mierze zależy od dystansu rysowania obiektów w grze.
Jest to ogólnie problem z grą i póki co nie ma na to rozwiązania.

Tytuł: Kilka problemów z grą.
PostNapisane: 06 gru 2015, 16:49 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Czołem, ostatnio kupiłem sobie DLC Serce z Kamienia i jeszcze raz postanowiłem przejść grę, niestety gra nie za bardzo chce ze mną współpracować. Tak więc do sedna: Pierwsze co zauważyłem, to często tekstury się nie doczytują (takie rozmazane maziaje się robią np. zamiast miotły jakiś npc używa rozmazanego zlepku pikseli, czasem w miejscu gdzie powinien padać cień jest jeden wielki kwadrat, rozjeżdżają się tekstury tablic ogłoszeniowych czy tekstury skał. Nie zawsze, ale zdarza się, albo przy włączeniu gry ogólnie tekstury meeeega długo się ładują).

Kolejny problem to bugi, mnóstwo bugów. Pierwszy był taki, że szambelan nie chciał się ruszyć - zweryfikowałem pliki, dociągnęło jakieś 32mb i ruszył. No okej. Teraz kolejny problem, wojownik gonu w elfich ruinach zaciął się totalnie i stoi tylko w miejscu otoczony barierą i nic się nie dzieje - tutaj znowu zweryfikowałem pliki i ponownie dociągnęło 32mb i działa. Ciekawe co będzie w dalszym etapie gry...?

Ostatni raz, jak grałem w Maju/Czerwcu w wiedźmina to było wszystko elegancko, żadnych problemów z teksturami czy bugami, nic. Teraz jak gra zaktualizowała sie do 1.11 to jakieś dziwne kwiatki się robią.

Mój sprzęt:
- I5 3,2 Ghz
- Gtx 660 2gb
- 8gb ram
- Win 7 64bit

Tak jak wspomniałem, wszystko pół roku temu było elegancko, a teraz takie lody. Oczywiście stery od grafy zaktualizowane, gra oryginalna, nic się nie przegrzewa - temp w normie. Zmieniałem jakość ustawień od najniższych/średnie/własne - bez zmian. Ktoś coś? Z góry dzięki ;)

Tytuł: Re: Kilka problemów z grą.
PostNapisane: 06 gru 2015, 19:45 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Jeśli chodzi o te problemy z teksturami to ja miałem to samo tylko, że bez dodatku na patchu 1.11. Po wielu próbach, które nie dawały rezultatów przeinstalowałem na wersję 1.10. Od tamtej pory śmiga bez problemu.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 36 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona