Wczytywanie
Teraz jest 23 mar 2019, 19:05

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: [bug] źle naliczane obrażenia i prośba o save
PostNapisane: 24 lip 2015, 19:11 
Casual
Casual

Witam, od długiego czasu borykam się z pewnym problemem. Niektóre potwory zadają mi o wiele za małe obrażenia niż powinny. Mam obecnie 18 lvl, gram na najwyższym poziomie trudności a niektóre moby (upiory, ghule, endriagi, syreny) zadają mi obrażenia rzędu 6-8 punktów... Chłop na 12 lvlu potrafi mnie uderzyć za 1700-2200 hp, niedźwiedź na 12 lvlu ponad 3300 hp a Bies na 22 lvlu lub Cyklop na 21 lvlu za 600... Żadnej przyjemności z gry nie ma. Podejrzewam, że winne temu jest drzewko alchemii. Robiłem reset skilli, robiłem reinstall gry, nic nie pomogło.
Tutaj film jak dostaję obrażenia po 7 hp.. Zwróćcie uwagę jak mam Quen odpalony i jestem atakowany to pasek życia ani wytrzymałości stoi w miejscu.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Tu kawałek dalej Mglaki 5lvl i normalnie zadają mi obrażenia i jak odpalam Quen to dzieje się to co powinno, hp rośnie, wytrzymałość spada.

Wiem, że rozwiązać problem może tylko patch, który to naprawi, ale mam prośbę o coś innego. Mianowicie tutaj --> http://www21.zippyshare.com/v/jg567UpZ/file.html jest link do mojego save, przed Geraltem stoi Endriaga i chciałbym, żeby ktoś wrzucił go do siebie i sprawdził czy też będzie otrzymywał takie małe obrażenia.

Oprócz tej prośby mam też drugą. Chciałbym save od kogoś kto nie ma tego problemu i rozwinął drzewko szermierki albo znaków (w sumie jak ktoś ma działająca alchemię to też może być), chciałbym zobaczyć czy na czyimś save będę otrzymywał normalne obrażenia.

Instrukcja dla kogoś kto chciałby pomóc, ale nie wie jak:
1. Pobierz plik z http://www21.zippyshare.com/v/jg567UpZ/file.html
2. Wejdź w dokumenty The Witcher 3 i zmień nazwę folderu savegames na np. savegames1 (żeby nie szukać mojego save'a)
3. Stwórz nowy folder savegames i wrzuć do niego ściągnięty plik.
4. Odpal grę i napisz posta :)
5. Po wszystkim usuń folder z moim zapisem gry i zmień savegames1 na savegames a wszystko wróci do normy.

Dobra bo już i tak się za dużo rozpisałem, będę wdzięczny za pomoc bo niestety na oficjalnym forum się save'a chyba nie doczekam.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]