Wczytywanie
Teraz jest 25 mar 2019, 01:55

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problemy w grze.
PostNapisane: 25 lip 2015, 14:01 
Casual
Casual

Witajcie założyłem temat ponieważ jestem zdesperowany poprzez mój problem z grą.
Kupiłem kompa ze sprzętem:
Procesor: Intel Core i5-4460
Ram: 8 GB DDR3 1600 Mhz
Karta graficzna: Gigabyte Geforce GTX 970
Dysk twardy: 1 TB
Płyta główna: Gigabyte Z97-HD3

No i oczywiście wieśka. Jednakże gra po instalacji (wersja V 1.07) przechodzi płynnie przez intro i menu do momentu rozpoczęcia rozgrywki, gdzie niesamowicie klatkuje, dialogi postaci są słabo słyszalne (mimo, iż praktycznie wyciszyłem muzykę w tle), jednakże kiedy Yennefer nuci coś czy odzywa się do Geralta po interakcji z nią, jednakże nie w formie dialogowej tylko po prostu coś mówi, to słychać ją bardzo wyraźnie. I potem menu również zaczyna mi lagować. Reinstalowałem grę, instalowałem już dodatkowe biblioteki DirectX11, zmniejszyłem wszystkie detale w grze na minimum, czy też nawet zmniejszałem rozdzielczość.. Bezskuteczne. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi o co tutaj chodzi? Nie wierzę, że mój komputer, za te pieniądze nie uciągnie wieśka nawet na minimum.

Bardzo proszę o pomoc bo już wymiękam. Grę instalowałem najpierw z płyt, a po reinstalacji bezpośrednio przez GOG Galaxy.

Dobra, sprawa załatwiona. Nie zwróciłem uwagi, że miałem włączoną grafikę zewnętrzną i zintegrowaną jednocześnie, przez co się gryzły. Kiedy wyłączyłem intela to gra działa płynnie, jednakże jakość dźwieku w dialogach jest niska..

Dobra, ogarnąłem. Wyłączyłem głośnik centralny w ustawieniach dźwiękowych i działa jak złoto.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]