Wczytywanie
Teraz jest 27 maja 2019, 09:38

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kopiowanie zapisów gry.między komputerami
PostNapisane: 25 lip 2015, 14:22 
Casual
Casual

Witam serdecznie. Prosiłbym o w miare pilną pomoc ,gdyż chciałbym zacząc rogrywke w Wiedzmina 3:Dziki Gom.
Przed zakupem własnej wersji gry , mój kolega udostępnił mi swój komputer na klika godzin w celu wypróbowania tego "produku". Gra bardzo mi się spodobała dlatego zakupiłem włazny egzeplasz. Jestem właśnie po instalacji oraz updatowaniu(wszelkie darmowe DLC). Teraz chciałbym przekopiować jakoś mój zapis gry z komputerara kolegi.Nie chce zaczynać od nowa dlatego ,że kilka ładnych godzin już poświęciłem na tamtą gre. Czy jest to możliwe i jakie pliki musiałbym przekopiować. Chce zaznaczyć ,że mamy takie same wersje gry. Jeśli już intnieje taki temat to przepraszam za dublowanie i poprosze o linka.

Tytuł: Re: Kopiowanie zapisów gry.między komputerami
PostNapisane: 25 lip 2015, 14:27 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pliki save znajdują się w "Moje dokumenty" w folderze "The Witcher 3".Każdy save składa się z 2 plików, z pliku zapisu oraz małego screena. Musiałbyś sprawdzić które są Twoje, najlepiej za pomocą daty i godziny.

Tytuł: Re: Kopiowanie zapisów gry.między komputerami
PostNapisane: 25 lip 2015, 14:36 
Casual
Casual

Dziękuje za tak szybką odpowiedz. Zaraz spróbuje tak właśnie zrobić. Napisze czy się udało. Naszczęscie wiem po dacie ,który zapis będzie dotyczył mojej postaci. Wiem ,że moj problem mógł się wydawać banalny ale nie jestem fachowcem w dziedzinie komputerów/gier komputerowych.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]