Wczytywanie
Teraz jest 25 mar 2019, 02:33

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Specyficzne zacina się. Błagam o pomoc, brak już pomysłów
PostNapisane: 04 wrz 2015, 09:31 
Casual
Casual

Witam, na wstępie podam specyfikację PCta:

Athlon II x2 250 (3000GHz)
GTS 450 1GB
6GB Ram Kingston 1333MHZ
Dysk Sata 5400RPM
Płyta GA-M52LT-D3
Windows 10

Problem tkwi w tym, że grałem wcześniej na v 1.02 i chodziło wszystko pięknie na średnich detalach (30FPS), gra również chodziła na wysokich i częściowo ultra jednak było około 20FPS. Po wgraniu patcha 1.08 nie zauważyłem żadnej zmiany w ilości klatek podczas grania jednak pojawił się problem taki, że co jakiś czas ( czasem kilkanaście sekund, czasem po 2 minutach - różnie) obraz i dźwięk się zawiesza na kilka sekund i po odwieszeniu wszystko wraca do normy, jest to uciążliwe ponieważ czasem potrafi w ciągu minuty ze 3 razy się tak zwiesić.

Testowałem grafikę na innych grach, w benchmarkach, sprawdzałem jej temperaturę, obniżałem jej taktowanie rdzenia jak i pamięci - wszystko bez skutecznie, kontrolowałem wszystkie temperatury, GPU, CPU i MCP - wszystko mieści się w rozsądnych temperaturach. Wyłączyłem również dźwięk aby wyeliminować zbyt duże użycie procesora na próbkowanie dźwięku.

Zaznaczam, że sprzęt nie jest powalający jak na tą grę jednak spokojnie na średnich detalach mogłem płynnie grać. Zacinanie się odbywa się nie tylko podczas rozgrywki ale również podczas filmików.

Proszę o pomoc gdyż brakuje mi już pomysłów co może być przyczyną, próbowałem na WIN 7 jak i teraz na WIN 10.
Sterowniki próbowałem aktualne jak i takie sprzed kilku miesięcy.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]