Wczytywanie
Teraz jest 24 lip 2019, 09:00

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wiedźmin 3 seria problemów technicznych
PostNapisane: 24 paź 2015, 11:29 
Casual
Casual

Mam dość sporo problemów technicznych związanych z tą grą. Gra posiada patch 1.10 i wszystkie dodatki DLC( Serca z kamienia też), normalna wersja pudełkowa, instalacja świeża bez żadnych modów, komputer spełnia rekomendowane wymagania gry, wszystkie inne gry działają bez problemów.

1.Kiedy włączam grę nie wyświetla mi się film początkowy, czyli napis Cdprojekt red i przemowa tego żebraka do tłumu. od razu włącza mi się menu główne z napisem "dziękujemy za zakup Serca z kamienia"
2.W menu głównym za to nie ma Geralta siedzącego przy ognisku, tylko jest menu główne gry z napisami nowa gra, opcje i zawartość dodatkowa. A w miejscu Geralta jest czarne tło.
3.Kiedy wychodzę z gry, wyskakuje systemowy napis "aplikacja witcher.exe przestała działać".

Próbowałem wielu sposobów, przeinstalowałem grę, grzebałem w rejestrze i nic, tak samo.
Może ktoś tutaj pomoże.

Tytuł: Re: Wiedźmin 3 seria problemów technicznych
PostNapisane: 25 paź 2015, 17:04 
Casual
Casual

Problem rozwiązany, a rozwiązanie banalnie proste. Dlatego do wszystkich którzy będą mieć podobny problem w przyszłości napisze co było problemem. A były wbrew pozorom słuchawki (które mi się połamały i musiałem je odłączyć od komputera, a tym samym próbowałem ciągle odpalać wiedźmina bez podłączonego dźwięku do komputera), kiedy podłączyłem do komputera inne słuchawki, wszystko się naprawiło i działa bez zarzutu.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]