Wczytywanie
Teraz jest 24 mar 2019, 01:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nie można nurkować
PostNapisane: 25 gru 2015, 19:57 
Casual
Casual

Witam,
Po zainstalowaniu aktualki 1.10 i dodatku Serce z Kamienia, postanowiłam zagrać od nowa (to ważne, ponieważ błąd pojawił się dopiero teraz, gra nie była odinstalowywana ani nic). W każdym razie nie mogę nurkować z "poziomu wody", jest to możliwe ewentualnie gdy skaczę z mostu. Ponadto zauważyłam, że po wyjściu z gry i wczytaniu w tym samym miejscu, Geralt znajduje się pod wodą. Niby wszystko gra, ale trochę to uciążliwe, musieć wyłączać grę za każdym razem, kiedy chcę zanurkować. Miał ktoś może podobny błąd i jest w stanie coś zaradzić?
Mam też niewielki problem (ale może przyczyna tych błędów jest ta sama) z zadaniem Temerskie precjoza (poszukiwania w Białym Sadzie), przeszukałam cała lokację, w której jest ukryty skarb i przeczytałam wszystkie zapiski, jednak zadanie nie uaktualnia się do zrealizowanego. Jako perfekcjonistkę z zamiarem ukończenia tym razem wszystkich możliwych zadań, trochę mnie irytuje takie "wiszące" zadanie :D
Mam nadzieję, że temat w dobrym dziale i że to, o co pytam, nie będzie w Waszym mniemaniu totalną pierdołą :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]