Wczytywanie
Teraz jest 26 mar 2019, 21:35

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem w zadaniu "Ostatnie życzenie"
PostNapisane: 31 mar 2016, 09:06 
Casual
Casual

Chodzi mi o trywialny problem, który mi się pojawił w trakcie wykonywania zadania Ostatni Życzenie. Już na jego początku podążam za Yen i w pewnym momencie, po krótkim dialogu, ona rzuca czar na łódź, aby można było widzieć wraki nad którymi przepływamy, po czym wsiada do łodzi i każe zrobić nam to samo. I tu zaczyna się problem: "nie mogę wejść do łodzi".
Cudzysłów dlatego, że fizycznie mogę wejść, ale gra tego nie widzi, a Yennyfer co jakiś czas pyta: Geralt, wskakuj, długo mam czekać? I tak w kółko, choć od dawna jestem w łodzi. Steru nie mogę przejąć, gdyż trzyma go już czarodziejka. Ktoś coś? Jakieś pomysły?
Strasznie irytująca pierdoła i nie wiem co mam zrobić z tym fantem...

Proszę o pomoc, choć trudno stwierdzić jak szybko nadejdzie, sądząc po ostatnim poście z połowy lutego, niewiele się tu dzieje, albo bugów coraz mniej.

p.s nadmienię tylko, że gra jest na PC nie na konsolę. Sądzę, że to może mieć znaczenie.

Pozdrawiam all

Ok. Temat do zamknięcia. Okazało się, że trzeba przejść na dziób, a wtedy ukazywała się linia dialogowa "użyj", po czym Geralt siadał na mini ławeczce i po sprawie.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]