Wczytywanie
Teraz jest 23 kwi 2021, 01:46


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Operacja Monolit - Karty Postaci
PostNapisane: 11 wrz 2015, 21:12 
Nałogowiec
Nałogowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2014, 16:54
Posty: 2750
Lokalizacja: Mentalnie Yokio
Gra w: Papers please, Dirt 3, World of Tanks, OSU!
Wiadomo co i jak

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Operacja Monolit - Karty Postaci
PostNapisane: 11 wrz 2015, 21:30 
Nałogowiec
Nałogowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2011, 22:23
Posty: 6151
Lokalizacja: Międzyrzecz.
Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
~ Imię i nazwisko: Michaił Aleksandrowicz Raskolnikov.

~ Wiek: 38 lat.

~ Klasa postaci: Dowódca.

~ Wygląd zewnętrzny:
Spoiler:

Michaił jest człowiekiem dobrze zbudowanym, o przeciętnym wzroście i nienagannej postawie. Nosi krótko ostrzyżone włosy. Fryzurę praktycznie zawsze miał taką samą, bowiem od młodości wymagało tego od niego życie. Konieczność noszenia stale przystrzyżonych włosów rekompensuje sobie brodą okalającą usta, ale wygoloną na policzkach. Tylko w terenie pozwala sobie na zapuszczenie szczeciny poza zadbanym "pierścieniem".
Ma ciemnobrązowe oczy, które z daleka są słabo widoczne z racji naturalnego ich przymrużenia. Na dodatek optycznie pomniejszają je gęste, kruczoczarne brwi. Ma bardzo wydatne kości jarzmowe, jednak ma przy tym dość łagodne rysy twarzy. Jego ciało jest w kilku miejscach przyozdobione przez tatuaże nawiązujące do motywów wschodniosłowiańskich i nacjonalistycznych.

~ Charakter: Raskolnikov jest Rosjaninem o bardzo rosyjskim charakterze. Jeżeli ma powierzone zadanie - zrobi wszystko aby je wykonać. Nie bacząc na przepisy, procedury, prawo czy przeszkody. W jego opinii podjęcie się czegoś jest wiążące i ma obowiązek wywiązać się z umowy za wszelką cenę. Współgra to z jego wrodzoną uczciwością i oddaniem, które wyniósł z domu. w którym zawsze hołdowano prawym wartością, i który posiadał długie korzenie patriotyzmu. Naturalnym jest więc, że i Michaił jest bardzo silnie związany z Rosją oraz swoimi rodakami. Ba! Powiedzieć można, że z całą rodziną słowiańskich potomków. Nienawidzi tylko jednej nacji - Ukriańców na których podwórku jest skazany pracować.
Kariera sportowa, duża aktywność w różnego rodzaju zgrupowaniach za młodu i służba w wojsku sprawiły, że jest człowiekiem bardzo zdyscyplinowanym, cierpliwym i zdeterminowanym w dążeniu do wyznaczonych przez siebie celów. Dlatego niechętnie przyznaje się do porażek, a kiedy przegrana do niego dociera - robi to z impetem rozpędzonego tira i rozstraja go na jakiś czas.

~ Historia: Michaił urodził się zimą, w Moskwie. Jego ojciec był oficerem policji, a matka zajmowała się domem i dziećmi. Był trzecim dzieckiem w domu, finalnie jednak doczekał się piątki rodzeństwa. Pod koniec szkoły podstawowej udało mu się dostać do lokalnego klubu zapaśniczego. Rozwijał swoją karierę sportową dość prężnie, więc na początku szkoły średniej udało mu się dostać do wojskowego klubu sportowego. W międzyczasie cały czas regularnie i aktywnie uczestniczył w życiu moskiewskiego ruchu narodowo-radykalnego. Po ukończeniu technikum stał przed nim trudny wybór - studia i kariera, albo wojsko i służba. Za namową ojca zdecydował się na drugą opcję i w wieku 20 lat rozpoczął służbę przygotowawczą, a świeżo po dwudziestych pierwszych urodzinach rozpoczął czynną służbę jako soldat walczącego o swabodnoj i niezawisłoj Rasije. Po dziesięciu latach służby, zrezygnował, czując, że spłacił już swój dług wobec ojczyzny. Jednak nie przyszło mu długo cieszyć się spokojem. W krótkim odstępie czasu jego ojciec zmarł niespodziewanie przez zator, siostra została sama z dziećmi po tym jak jej mąż rozpłynął się w powietrzu, starszy brat wpadł w długi po same uszy, a najmłodszy z Raskolnikovów wylądował w więzieniu za przekręty podatkowe swojego małego przedsiębiorstwa. Żeby wspomóc rodzinę potrzebne były niemałe pieniądze, na szczęście pewne agencje dostrzegły w Michaile świetny materiał na agenta gotowego do służby, wyszkolonego i zahartowanego w boju. Przystając na ofertę "nie do odrzucenia" zamknął jeden rozdział w swoim życiu, a rozpoczął drugi, którego tytuł brzmi: "Zona".

~ Umiejętności:
Zdolności bazowe:
~ Biegła obsługa karabinów szturmowych
~ Retoryka
~ Walka wręcz
~ Zastraszanie

Zdolności zawodowe
~ Tropienie
~ Orientacja w terenie
~ Spostrzegawczość

Zdolności dodatkowe:
~ Akrobatyka
~ Wytrzymałość
~ Szybka reakcja
~ Pierwsza pomoc
~ Targowanie

~ Ekwipunek: Nóż, Pistolet Makarowa, karabin szturmowy AEK-971, granat RGD-5(x2), granat M84, kombinezon wojskowy Flecktarn Bundeswehr, kamizelka taktyczna typu CIRAS LAND, apteczka(x2), bandaż(x10), radioprotektor(x2), konserwa(x3), wódka(x2), zestaw przetrwania, szwajcarski scyzoryk, sprej do konserwacji broni McKenic, latarka, lornetka, śpiwór, detektor Echo, taśma izolacyjna, plecak(pojemność 25 litrów), 210 rubli.

~ Ciekawostki: Michaił potrafi i lubi grać na gitarze kiedy ma okazję, niestety sam swojej nie posiada, ponieważ jest zbyt niepraktyczna w terenie. Dlatego często dosiada się w obozowiskach do Stalkerów, którzy grają melodie z jego rodzinnych stron i sam oferuje kilkunastominutową zmianę przy instrumencie. No i pała bardzo głęboką miłością do poezji! Przypomina sobie o niem zwłaszcza po kilku głębszych!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Operacja Monolit - Karty Postaci
PostNapisane: 11 wrz 2015, 21:42 
Nałogowiec
Nałogowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2012, 11:48
Posty: 20571
Gra w: gry
Imię i nazwisko: Wiktor Woronow

Wiek: 33 lata

Klasa postaci: Snajper

Wygląd zewnętrzny:
Spoiler:

Wzrost Wiktora wynosi ok. 185 cm, a jego mięśnie nie są, aż tak dobrze rozwinięte jak u zwykłego żołnierza, gdyż jest on strzelcem wyborowym, jednak nie zmienia to faktu, że jest dość silnym człowiekiem o budowie ciała najbardziej zbliżonej do atletycznej. Jego włosy mają kolor ciemnego brązu, chociaż czasami mogą wydawać się czarne, a na twarzy gości kilkudniowy zarost. Oczy koloru granatowego z brązowymi obwódkami wokół źrenicy.
Na lewej ręce, konkretniej na przedramieniu, ma tatuaż przedstawiający miecz, który swoim ciałem oplata smok. Ma też bliznę na twarzy (nad lewym okiem), a także bliznę na prawym barku, która jest pamiątką po tym, jak został postrzelony przez wrogiego snajpera w trakcie jednej z misji dla SBU.

Charakter:
Spokój, opanowanie i cierpliwość są głównymi cechami, które pozwalają mu być dobrym snajperem. W wojsku zdobył kilka nowych cech charakteru, między innymi lojalność względem dowódcy i reszty drużyny, a także panowania nad swoim strachem (przez to mało rzeczy może go, tak naprawdę, przestraszyć). Co prawda, przyzwyczaił się do tego, że przeważnie większą część misji spędza sam albo z, maksymalnie, jedną osobą, jednak potrafi działać grupowo i odnaleźć się w grupie. Wytrwale dąży do tego, co sobie postanowił. Wytrwałość tyczy się także zadań, które wykonuje, bo stara się robić je tak, żeby później nikt nie miał do niego pretensji, co nie zawsze wychodzi.

Umiejętności:
Mistrz:
- Obsługa broni snajperskiej
- Orientacja w terenie
- Spostrzegawczość
- (dodatkowa mistrzowska) Obsługa broni: pistolety

Zawodowe:
- Pierwsza pomoc
- Otwieranie zamków
- Walka wręcz

Dodatkowe:
- Tropienie
- Wyostrzony słuch
- Szybka reakcja
- Wytrzymałość
- Zastraszanie

Ekwipunek:
- Nóż
- Colt M1911A1
- Karabin snajperski SWU
- Kombinezon Wojskowy Flecktarn Bundeswehr
- Kurtka Parka PCS Helikon-Tex Oliwna
- czarna chusta (nosi ją pod szyją, jednak często zakrywa nią twarz od nosa w dół)
- Kamizelka taktyczna od 8FIELDS (z wbudowaną kamizelką kuloodporną)
- 3 apteczki wojskowe
- 4 bandaże
- 3 leki przeciwpromienne
- 2 antidotum
- 2 herkulesy
- 3 konserwy
- energetyk
- śpiwór
- szwajcarski scyzoryk
- latarka
- spray do konserwacji broni McKenic
- detektor Weles
- taśma izolacyjna
- plecak o pojemności 20l
- 850 rubli

Ciekawostki:
- Urodził się jako człowiek leworęczny, jednak z czasem nauczył się także posługiwać prawą ręką ze skutecznością podobną do lewej, więc śmiało można stwierdzić, iż jest człowiekiem oburęcznym,
- Zanim wstąpił do wojska, a później do SBU, przez 3 i pół roku ćwiczył parkour, który czasami okazywał się przydatny w trakcie wykonywania misji.
- Odkąd w Czarnobylu wydarzyła się katastrofa, Woronow zawsze chciał tam pojechać i zobaczyć

_________________
Aedd Gynvael- ranga III= Mieszkaniec
Sesje RPG- Poszukiwacz Przygód


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Operacja Monolit - Karty Postaci
PostNapisane: 12 wrz 2015, 18:26 
Nałogowiec
Nałogowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2011, 00:37
Posty: 6735
Gra w: Zawal przed czterdziestką
Imię i nazwisko: Andriej Głuchowsky

Wiek: 25

Klasa: żołnierz

Wygląd:
Spoiler:


Charakter:
Człowiek, który potrafi się dobrze bawić, jednak wie kiedy przestać, zwłaszcza, jeśli padnie rozkaz. Rozkaz dla Andrieja to świętość. Nie interesują go pieniądze, raczej woli dobrą przygodę, a jeśli już coś zrobi, to robi to tak, żeby tego nie żałować. No, oczywiście, chyba że rozkaz mówi inaczej.

Umiejętności

A) Mistrzowskie:
-Biegłość w obsłudze karabinów szturmowych i strzelb
-Walka wręcz
-Siłacz
-Otwieranie zamków

B.) Zawodowe:
-Mistrz kłamstwa
-Wyostrzony słuch
-Spostrzegawczość

C) Dodatkowe:
-Targowanie
-Retoryka
-Orientacja w terenie
-Tropienie
-Szybka reakcja

Ekwipunek:

-Maczeta
-Remington 870, 12 gauge (30 naboi)
-AK47, 8 magazynków
-Kurtka Smock KSK
-Latarka czołowa
-Detektor weles
-2 bandaże
-chleb
-PDA
-pleack 11-20 l
-Kamizelka taktyczna recon BLK
-Apteczka

Ciekawostki:

-Nienawidzi koloru pomarańczowego
-Mocna głowa
-Potrafi robić niezła jajecznicę. O ile ma czosnek i jajka oczywiście. Oprócz tego nie potrafi gotować.
-Jego ulubionym napojem jest coca-cola
-Wciąż wierzy w świętego Mikołaja.

_________________
.

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Operacja Monolit - Karty Postaci
PostNapisane: 13 wrz 2015, 18:26 
Kultysta Slaanesha
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2012, 19:05
Posty: 9243
Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Imię: Yuri Vasyliev
Wiek: 35 lat
Klasa: Żołnierz

Wygląd: Yuri to facet o sporych gabarytach. Mierzy nieco ponad 190cm i waży 93kg. Twarz ma poznaczoną trudami wojny. Wygląda jak człowiek, który wiele przeżył i wiele widział i nie ma zamiaru pożegnać się z życiem przed sześćdziesiątką. Włosy strzyżone na 4mm są czarne jak smoła. Skrzywiony, łamany wielokrotnie nos, to jego cecha szczególna i prawdopodobnie jedyny taki egzemplarz na całej Ukrainie. Masywną i kanciastą szczękę okala kilkudniowy zarost, który Yuri przycina jak mu się przypomni. Szare oczy są wiecznie przymknięte, ale nie można dać się zwieść, weteran wojenny cały czas czuwa, obserwuje i słucha. Prawie całe masywne cielsko pokryte jest tatuażami. Całe ręce, dłonie i plecy, kilka sztuk na torsie, i nogach oraz jeden na szyi. Ubrany jest w płaszcz z kapturem i długimi rękawami, bojówki koloru khaki i sweter. Do okrycia i spodni Yuri wprowadził kilka przydatnych ulepszeń, pochodzą jeszcze z czasów gdy walczył w II wojnie czeczeńskiej. Poukrywane kieszenie i domowo wszyte ładownice. Wszystko to jest już dość wysłużone, ale wytrzymałe. Nie dziwota bo wyprodukowane w czasach nim odkryto, że rzeczy, które łatwo się psują napędzają gospodarkę.

Charakter: Nie lubi dużo gadać a zamiast tego preferuje zdecydowane i jasno określone działania. Nie mówi o tym co robił wcześniej, nie mówi o tym co robi obecnie i nie mówi o tym co będzie robił później bo sam zwyczajnie tego nie wie. Męczą go kontakty z innymi osobami i woli ich unikać. Pewny siebie, zna swoje umiejętności, ale nie lekceważy wroga nieważne jaki by nie był. Po prostu uważa, że każdemu należy się odrobina szacunku. Wojna nauczyła go kilku rzeczy, po pierwsze, zawsze miej plan b. Po drugie, zaufanie do partnerów jest ważne, ale zawsze ubezpieczaj swoje tyły. Po trzecie, w walce nie ma miejsca na honor kiedy w grę wchodzi własne życie. Po czwarte, wykorzystuj przewagę dopiero wtedy gdy da najlepszy efekt. Vasyliev jest cierpliwy, potrafi i lubi czekać aż wróg wejdzie na jego teren i twierdzi, że nie ma po co pchać się na jego bez racjonalnego powodu. Kocha punk rocka i wszystkie odłamy cięższej muzyki.

Umiejętności:
1. Biegłość w karabinach szturmowych i pistoletach, walka wręcz, siłacz, szybka reakcja
2. Spostrzegawczość, orientacja w terenie, wytrzymałość
3. Pierwsza pomoc, tropienie, wyostrzony słuch, rusznikarz, zastraszanie

Ekwipunek:
- Nóż
- Colt M1911A1
-AKS-74U
- Granat RGD5 x5
- Wyświechtany płaszcz z ładownicami domowej roboty (magazynek do AK x8, 4x do broni krótkiej)
- 2x apteczka
- 3x leki popromienne
- 1x bloker psioniczny
- 3x bandaż
- Zestaw przetrwania
- Pojemnik na artefakty
- Detektor weles
- Śpiwór
- Lornetka
- Latarka czołowa
- Izolka
- Marihuana x5
- PDA
- Plecak kostka 30l
- Konserwa x4
- Wódka
- Narzędzia do obsługi artefaktów
- Noktowizor
- 680 rubli

_________________
Aedd Gynvael - Wtajemniczony
Wicemistrz Pojedynków Aedd Gynvael
Tęp gimbusów. Gimbus to nie człowiek.
"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Operacja Monolit - Karty Postaci
PostNapisane: 13 wrz 2015, 18:58 
Nałogowiec
Nałogowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2014, 16:54
Posty: 2750
Lokalizacja: Mentalnie Yokio
Gra w: Papers please, Dirt 3, World of Tanks, OSU!
Imię i nazwisko: Аннушка (Annushka / Anna) Tierieszkowa

Wiek: 26 lat

Klasa postaci: medyk

Wygląd zewnętrzny: 160cm wzrostu, 48kg wagi, brązowe włosy do ramion, niebieskie oczy, budowa szczupła.


Charakter: wybuchowa i pewna siebie młoda kobieta, którą prześladuje sukces babci i frustracja niespełnionej matki. Jako dziecko szybko nauczyła się liczyć tylko na siebie oraz walczyć o swoje w świecie zdominowanym przez mężczyzn, więc na pierwszy rzut oka jest osobą oschłą i nieskorą do zawierania bliższych znajomości. Niezwykle ważna jest dla niej samodzielność, więc wszelkie próby stłamszenia jej traktuje jako atak. Jest pamiętliwa, a uczucia - zarówno te pozytywne, jak i negatywne - tłumi w sobie. Choć jest pragmatyczką, to przy bliższym poznaniu okazuje się wierna i na swój sposób przyjacielska. Łatwo przywiązuje się do ludzi i chociaż tego nie okazuje – to potrafiłaby za bliskich oddać życie. Jest pracoholiczką, która nie potrafi przejść obojętnie koło ciekawego przypadku medycznego.

Umiejętności:
Bazowe: pierwsza pomoc, chirurgia, szybka reakcja
Dodatkowa mistrzowska: walka wręcz
Umiejętności zawodowe: orientacja w terenie, spostrzegawczość, retoryka
Umiejętności dodatkowe: otwieracz zamków, tropienie, obsługa broni; pistolety, wyostrzony słuch, wytrzymałość

Ekwipunek:
Uzbrojenie: nóż, Desert Eagle + dodatkowa amunicja, S&W 357 + dodatkowa amunicja
Ubranie: kombinezon wojskowy, kurtka parka oliwkowa
Leki i medykamenty: apteczka wojskowa x2, apteczka naukowców x2 (1800), bandaż x10, leki przeciwpromienne, bloker psioniczny x2, Ukraińskie Wikasolum
Żywność: chleb x2, wojskowa racja polowa x2, zastrzyk glukozy x2
Inne: zestaw przetrwania, szwajcarski scyzoryk, latarka czołowa, śpiwór, taśma izolacyjna x2, papierosy x2, plecak 40l
Pieniądze: 5260

Ciekawostki:
Uwielbia spoglądać w niebo, wiec bez problemu potrafi odnaleźć drogę za pomocą gwiazd;
Świetnie gra w karty
Pali papierosy bez zaciągania się
Zna język rosyjski i angielski
Potrafi płakać na zawołanie
Radzi sobie ze skórowaniem zwierząt
Jest niska ale zwinna, potrafi robić szpagat i salto

Historia:
Anna urodziła się w roku, w którym reaktor Czarnobylu uległ zniszczeniu. To wydarzenie ukierunkowało całą jej karierę, którą od dzieciństwa (zafascynowana opowieściami o mutantach) wiązała z medycyną wojskową.
Jako wnuczka Walentiny Tierieszkowej Anuszka skazana była na sukces. Jej matka, Aliona, żyła w cieniu matki, a swą frustrację wyładowywała na córce. Ojciec z kolei niewiele wniósł w jej życie, jako że więcej czasu spędzał w podróżach międzynarodowych związanych z bliżej nieznaną działalnością.
Dzieciństwo i nastoletnie życie minęło Annushce na beztroskim szlajaniu się po rodzinnym Siewsku. W wieku 17 lat wraz z grupą przyjaciół zamierzała przedostać się w okolice zniszczonej elektrowni, jakkolwiek spostrzegawczy wojskowi szybko im to uniemożliwiają. Anna, ze względu na znana babcię, zostaje odesłana do domu bez skutków prawnych, co jednak jeszcze bardziej rozwściecza jej matkę. Dziewczyna dostaje zakaz wychodzenia z domu do ukończenia liceum. Czas ten Anuszka przeznaczyła na samodzielne doszkalanie się z medycyny oraz sztuki przetrwania. W 2004 roku dostała się na studia do Narodowego Medycznego Uniwersytetu im. O. Bohomolca w Kijowie i rozpoczęła naukę na kierunku chirurgii ogólnej i transplantologii. Była wzorową uczennicą, która każdą wolną chwilę spędzała na praktyce w prosektorium oraz teorii w bibliotece, toteż szybko zauważona została przez osoby kierujące uczelnią. Po ukończeniu studiów w 2010 roku współpracowała z najbardziej znanymi specjalistami medycyny oraz brała udział w prywatnych badaniach. Jej kariera na dobre zaczęła się rozwijać w 2012 roku, kiedy to myślała nad podjęciem specjalizacji, jakkolwiek dostała propozycję nie do odrzucenia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Daniel St. Jules