Wczytywanie
Teraz jest 25 mar 2019, 02:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 39 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Komentarze
PostNapisane: 27 kwi 2016, 17:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Zdjęcia z Fortalezy chyba najbardziej pasują? W zasadzie miejsce ma znaczenie nie tyle dla fabuły co wczucia się w klimat. Ja lubię sobie wyobrażać teren. A skoro rzecz ma się dziać w świecie znanym z rzeczywistości to dlatego tak męczę. No przepraszam... Wybaczycie? ;)

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 27 kwi 2016, 17:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

No nie ma zmartwienia, daję informacje i zdjęcia, abyście mogli sobie wyobrazić. Ale i tak mówię, że nie mam dość informacji o slumsach które nie są największe i są za miastem, więc nie mogę wam podać dokładnego miasta i dzielnicy.

O ile też pamiętam, mówiłam dwóm osobom, że biała skóra, którą uznali za swój znak rozpoznawczy nie zwraca tam uwagi. Od 15 do 40% ludności, zależnie od miasta jest biała. Są nawet takie w których 5% mieszkańców to sami Polacy. A to jeden kraj europy. :D

I jeszcze jedna ważna sprawa. Rok 2010. Nie angażujmy się we współczesne zmiany, nowe prawa i aktualne zdarzenia. Zostańmy w przeszłości i oszczędzicie mi siwych włosów.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 kwi 2016, 18:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Paranormal napisał(a):
W PW pisałam parodię sesji. Zaczęłam ją od wstępu z pinkiego i mózga.

Zabawna ciekawostka.

Vadi napisał(a):
Zdjęcia z Fortalezy chyba najbardziej pasują? W zasadzie miejsce ma znaczenie nie tyle dla fabuły co wczucia się w klimat. Ja lubię sobie wyobrażać teren. A skoro rzecz ma się dziać w świecie znanym z rzeczywistości to dlatego tak męczę. No przepraszam... Wybaczycie? ;)

Tylko czy Fortaleza nie jest dla nas zbyt mało przestępcza?

Paranormal napisał(a):
jeszcze jedna ważna sprawa. Rok 2010. Nie angażujmy się we współczesne zmiany, nowe prawa i aktualne zdarzenia. Zostańmy w przeszłości i oszczędzicie mi siwych włosów.

Par, ale czy jest sens się cofać tak daleko. Przecież sesja i tak się ograniczy tylko do naszych postaci i co najwyżej jakieś wydarzenia ze świata zostaną tylko wspomniane i na sesje nie wpłyną.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 27 kwi 2016, 18:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ciekawostka?
"- Co będziemy dziś robić tej nocy Keiro?
- To samo co zwykle, Thyas. Spróbujemy się stąd wyrwać. "
Myślałam, że to widoczne odwołanie.
Ogólnie cała ta telenowela była zbiorem nieco absurdów. Dlatego nazwałam ją telenowelą...

Jest sens, bo od 2014 rozpoczęła się walka z przestępczością w slumsach. I po drugie, nie chciałabym musieć ogarniać jakiś nowych wynalazków, które przecież mogą mieć, bo gdzieś tam już dotarło do slumsów Brazylii.

Dobra, Shar. Powtórzę po raz etny. Nie ma znaczenia. Te dzielnice są podane dla waszego wyobrażenia sobie. Nasze slumsy nie są w centrum miasta z za miastem. Za. Nie te same. Opisałam jakie porządki w nich panują.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 kwi 2016, 18:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jeśli dobrze pamiętam, to w 2010 Brazylia zaczęła likwidować niektóre z faveli ze względu na mundial. Można by poruszyć ten temat w sesji.

To może zostańmy przy Rio de Janeiro, które było pierwotnie.. W prawdzie nasze slumsy są poza miastem, ale jak mamy mieszkać w slumsach, to wybierzmy choć te w którym jest największy karnawał :P

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 27 kwi 2016, 18:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To w 2009r. Właśnie mówię, że skoro nie mogę się dogadać z wami w sprawie faktów, nie będę w to mieszać wieści ze świata. Po prostu obawiam się, że nie wyrobię z korygowaniem was.

Nie było Rio. Nie było Rio! Sam sobie wpisałeś Rio! I powiedziałam, że to nie jest Rio. I nie jest. I nie wrócimy. Jakbyś przeczytał choć jedną z wielu wiadomości to byś wiedział.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 kwi 2016, 18:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Par pierwotnie było Rio. http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?p=461995#p461995

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 27 kwi 2016, 18:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan, czy to jest moja sesja? Czy telenowela, którą jak napisałam już dużo za dużo razy była parodią?

Kurde, nie mam do Ciebie cierpliwości.
Od wczoraj spędzam czas który powinnam przeznaczyć na PRACĘ na komputerze na kłócenie się o supermożliwości postaci i miejsce zamieszkania i naprawdę nie mam już siły.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 kwi 2016, 18:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Hmm, możemy uznać, że jest to nieco alternatywna Brazylia i nie mieszać wieści ze świata, żeby nie było kłótni o to, kto wygrał trzeci mecz w fazie grupowej dnia takiego a takiego... Bo chyba nikt nie ma czasu na aż takie pierdółki. Mi wystarczy tylko zajawka czy mamy: dostęp do morza/las/klimat amazoński/miasto portowe ot, a jakie konkretnie kłócić się nie będę :) Rio mi nie pasowało przez tą policję tylko tak właściwie, ale jeśli MG zdecyduje, że nie ma jednostek specjalnych to nie ma i cześć. Sesja rządzi się swoimi prawami. I jeśli zaczynamy i tak wcześniej niż były odcinki telenoweli, to też nie ma się co czepiać szczegółów :D

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 27 kwi 2016, 18:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Sesja. Po prostu założyłem, że będzie w tym samym miejscu co telenowela skoro się na niej luźno opiera. Mój błąd.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 39 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona