Wczytywanie
Teraz jest 23 mar 2019, 19:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczęśliwy Człowiek- Tu gramy
PostNapisane: 24 sty 2017, 22:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Peter, Autumn

Tłum wokół nich coraz bardziej gęstniał, z minuty na minutę przybywało coraz więcej gości. Sala powoli zmieniała się w jedną wielką, kolorową falę- choć nie można jeszcze było powiedzieć, że jest tłoczno. Z miejsca w którym stała Autumn dobrze widać było drewniane podwyższenie na środku sali. Wyjaśniło się również tajemnicze pochodzenie muzyki- orkiestra została ustawiona na balkonach wyższych pięter. Ktoś, kto projektował ten budynek musiał być specem od akustyki- albo przynajmniej takowego zatrudniać. Jedyną zmianą jaką Autumn i Peter mogli zauważyć był jakby gęstszy tłum przy jednym z wejść.

Obrazek
Aby dołączyć, kliknij w obrazek.

Free Company of Alinor- Ktoś

PostNapisane: 24 sty 2017, 23:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

David

Nie zareagował na działania kobiety i powrócił do obserwacji otoczenia.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 25 sty 2017, 15:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Serge Sauvage

Facet na parkiecie. Znany, tylko skąd? Nie celebryta. Na pewno. Poprzednie bale? Był na relacjach? Taaak, raczej tak. Gdzie jeszcze? - Serge był pewny, że zanim zrobi te kilka kroków w stronę rozmawiających, już wszystkie tryby znajdą się na miejscu i rozpozna mężczyznę, a może nawet i owe kobiety, by odpowiednio zagadnąć. Skierował się w tamtą stronę, nie przepuszczając także obserwacji innych gości w otoczeniu oraz mimowolnie łapiąc się na myśli, jakie należałoby użyć triki, aby kolumna, którą właśnie mijał stanęła w ogniu. Takim balom brakuje iskry i dreszczyku niebezpieczeństwa. Uśmiechnął się czarująco.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 25 sty 2017, 16:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Assassin's Creed, Mass Effect, Resident Evil
Sheila Cassandra "Kitsune" Bennett

Odstawiła kieliszek i uśmiechnęła się. Jeżeli matka ją tu ściągnęła, to niech wie że bawi się dobrze. Wśród tłumu wypatrzyła sobie mężczyznę, specyficznego w swoim wyglądzie i okularach. Z gracją podeszła do niego, lekko się skłoniła jak to w zwyczaju Japońskim który przejęła na przestrzeni wielu lat. Uśmiechnęła się pogodnie i melodyjnym głosem rzekła do niego:
-Witam. Wybaczy Pan, że przeszkadzam w jakże interesującym obserwowaniu otoczenia. Da się Pan wyciągnąć na parkiet czy może preferuje Pan pozostać w spokoju?

PostNapisane: 27 sty 2017, 00:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Peter Jones

Odwzajemnił uśmiech. Pocałował Autumn w rękę witając się po czym podał jej drugi kieliszek szampana.
- Miło mi poznać cenioną przeze mnie artystkę. Jestem Peter Jones zwany czasem Endymionem. Zajmuje się fotografią. Mam kilka twoich obrazów Autumn, ale do dzisiaj nie wiedziałem jak wyglądasz.
Kolczyki-liście Autumn zadzwoniły o siebie zwracając jego uwagę.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 27 sty 2017, 01:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rebeca Autumn White

Przyjęła kieliszek. Zakodowała użycie pseudonimu jaki nadali jej fani. Autumn. Więc symbol, nie prawdziwa osoba.
- Fotograf na tym balu? Musisz być naprawdę dobry - odparła z życzliwym uśmiechem. - Kilka? Jestem zaszczycona. Zapewne te nowsze, jesienne abstrakcje? - powiedziała to neutralnym tonem. Tworzyła wiele ciekawych dzieł, ale publika zachwyciła się widoczkami w nietypowych kolorach, inne obrazy traktując niemal jak odstępstwo... ciekawe, ale nie "prawdziwe dzieło".
Zastanowiła ją nieznajomość jej wyglądu. Jej zdjęcie pojawiało się tam gdzie jej obrazy.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 sty 2017, 02:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Peter Jones

Zauważył, że gości przybywa.
- Chyba, tak. Będę ci kiedyś musiał pokazać moje fotografie Rebeco. Nie, mam te starsze i w większości nie są, to jesienne abstrakcje, a prace na których pokazana jest technika, a wracając, to twoich wcześniejszych rozmyślań, to chętnie zobaczyłbym obraz o którym myślałaś. Mam nadzieję, że go namalujesz.
Dopiero teraz dotarł do niego sens słów dziewczyny. Możliwie, że Atumn nie była po raz pierwszy na tym corocznym balu.
- Jestem tu pierwszy raz, czy to takie dziwne, że zaprosili fotografa?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 27 sty 2017, 02:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rebeca Autumn White

Teraz mężczyzna użył jej imienia. Zaskoczył ją.
- Z chęcią je zobaczę - oczy jej rozbłysły humorem, a może ciekawością. - Interesujące. Większość ludzi która zna starsze obrazy nie nazywa mnie Autumn. Kiedyś ludzie mieli dużo... zabawniejsze pomysły. - Była nazywana Czerwoną Damą, Królową czerwieni, Szkarłatną Rebecą... Wszystkie imiona bardziej pasowały do seryjnej morderczyni, niż do delikatnie wyglądającej dziewczyny. Z drugiej strony nieraz słyszała, że jest w niej coś dziwnego, obcego. - Właśnie zamierzałam szkicować. Myślałam nad cieniami, jakie rzucają te kolumny.
Pokręciła głową z zakłopotanym uśmiechem.
- Nie to miałam na myśli. Chodziło mi o to, że są zawody w których ludzie szybko osiągają sławę. Modele, aktorzy... są naprawdę utalentowani, ale są też tacy z jednym filmem, o których nagle staje się głośno i ludzie chcą już wszędzie ich widzieć. W przypadku fotografa, ludzie widzą częściej prace, niż osobę. Nie muszą kojarzyć jednego z drugim. Artysta jest niemal kimś nieznanym dla większości. Ty nawet znając moje dzieła nie wiedziałeś jak wyglądam. W takim przypadku musi wystąpić talent i charakter... Bez talentu ludzie nie zapamiętają sztuki. Bez charakteru ludzie nie interesują się osobą. To w pewnym sensie komplement. Lepiej być jednym z niewielu niż z całej rzeszy - a goście tutaj byli w dużej mierze morzem ludzi udających wyjątkowych, dodała w myślach.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 sty 2017, 16:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

David

Spojrzał na murzynkę, która zakłóciła jego spokój i szybko otaksował ją wzrokiem. W gruncie rzeczy zapewnia to potencjał uczynienia wieczoru ciekawszym.
- Nie powiedziałbym aby było to interesujące. Gdy raz widziałeś taki spęd, widziałeś je już wszystkie. - powiedział zmęczonym głosem. - Co do pani propozycji, to powiem tylko: z przyjemnością.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 27 sty 2017, 20:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Viktor Jhin von Pless

Viktor szedł z gracją, wymieniając pozdrowienia z mijanymi ludzi. Większość znał dostrzegł w końcu prezesa PanEuropen Review. Ruszył w jego kierunku, nie znał go zbyt rozmawiali kilka razy na kilku podobnych przyjęciach. Jednak nadarzał się okazja do dłuższej konwersacji-Witam panie- i wykonał teatralny ukłon w ich stronę-Panie prezesie...- wyciągną w jego kierunku dłoń-Dawno się nie widzieliśmy ostatni raz chyba hmmm na balu charytatywnym w Berlinie ?

Stand fast and die like Guardsmen!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona