Wczytywanie
Teraz jest 24 mar 2019, 15:56

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczęśliwy Człowiek- Tu gramy
PostNapisane: 27 sty 2017, 21:25 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Shirayuki

Uwagę kobiety przykuł starszy facet w złotej koszuli. Hmm, bardzo niecodzienny kolor. Warto zagadać, może nawet potrafi tańczyć. Wypiła resztę płynu w kieliszku i odłożyła pusty na tacę kelnera, który przechodził obok. Shirayuki podeszła eleganckim wolnym krokiem do Viktora.
- Przepraszam, że przeszkadzam w tej, zapewne, fascynującej konwersacji, ale co powiedziałby pan na jeden taniec? Może nawet dwa? - Shirayuki uśmiechnęła się zalotnie. Ewentualnie osiem?

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

PostNapisane: 27 sty 2017, 21:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Assassin's Creed, Mass Effect, Resident Evil
Sheila Cassandra "Kitsune" Bennett

Uśmiechnęła się i z gracją wyciągnęła mężczyznę na parkiet. Ot nawet zwykły taniec to już lepsze niż podpierać kolumnę.
-Sądzę, że nigdy nie spotkaliśmy się. Shelia Bennett.
Starała się cały czas utrzymywać kontakt wzrokowy.

PostNapisane: 28 sty 2017, 16:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Peter Jones

Dziewczyna wspomniała o szkicowniku.
- Masz przy sobie szkicownik?
Trochę go zaskoczyło, to co powiedziała Rebeca o swym pseudonimie.
- Niektóre z zawodów związanych ze sztuką pozwalają zachować pewną dozę anonimowości. Ludzie mieli zabawniejsze pomysły. Czekaj czy to znaczy, że to nie ty wymyśliłaś pseudonim Autumn?
Do tej pory myślał, że Rebeca sama wymyśliła swój pseudonim artystyczny.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 28 sty 2017, 17:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rebeca Autumn White

Wskazała na torebkę.
- Zawsze. Szkoda by było stracić jakiś pomysł.
Zaśmiała się.
- W moim przypadku ciężko o anonimowość. Ludzie bardziej interesują się moim życiem niż obrazami. Niestety. Ale tak, Autumn to pomysł odbiorców sztuki. Mam rude włosy, moje obrazy zawsze zawierają czerwień... często też liście. Skojarzyli to z jesienią. Kiedy jeszcze nie tworzyłam tylu krajobrazów, nazywali mnie Królową Czerwieni - rozbawienie było widoczne w jej oczach.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 28 sty 2017, 18:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

David
- David Brown. Miło mi panią poznać. - tym razem oszczędził sobie dodania "Tak, ten David Brown".

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 28 sty 2017, 18:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Assassin's Creed, Mass Effect, Resident Evil
Sheila Cassandra "Kitsune" Bennett

Uśmiechnęła się. W prawie imię nic mi jej nie mówiło na temat danego człowieka, ale cóż..
-Mi również miło poznać, zwłaszcza jeśli poznało się Ciebie Davidzie teraz. Proszę mi wybaczyć, jeśli urażę Pańską dumę.. Czym zajmujesz się?

PostNapisane: 29 sty 2017, 00:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Peter Jones

Rebeca miała racje. Szkoda stracić pomysł.
- Na to się nie nie poradzi, ale musisz mieć barwne życie skoro tak wielu ono interesuje.
Trochę go zdziwiło, że Rebece ciężko o anonimowość w końcu on znał jej obrazy, a nie wiedział jak wygląda.
- Królowa czerwieni. Ładnie, ale trochę zbyt pompatyczne. Autumn jest zdecydowanie lepsze. A jeśli jesteśmy już przy pseudonimach, to ja czasem używam pseudonimu Endymion, ale sam go wymyślałem. Wracając do stylistyki twoich obrazów zawsze ciekawiło mnie czemu akurat tak sobie upodobałaś jesień, a nie inną porę roku np. zimę.
Pseudonim Królowa czerwieni wydawał się bawić Rebecę przynajmniej takie odniósł wrażenie patrząc na jej rozbawienie widoczne w oczach.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 29 sty 2017, 00:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rebeca Autumn White

Trudno było odczytać wyraz jej twarzy. Uśmiech wydawał się odległy.
- "Judasza spłosz, a on za grosz zmyśli, czego nie widział wprost: Czego się nie da zniszczyć - z tego trzeba szydzić." - zaśpiewała cicho fragment starej piosenki, usiłując nie dać się rozproszyć muzyce z sali. Widziała się trochę jako właśnie Sowizdrzała. Walczącego o prawdę ponad wszystko. - Nawet gdy starałam się nie mieć życia osobistego nie dawali mi spokoju. Wydaje się, że skoro moja sztuka jest interesująca, ja też mogę być. Och, gdybym wierzyła w to co pisały o mnie gazety, też byłabym zainteresowana moją osobą - zaśmiała się. - Ale poważnie. Mam dziwne tło i dziwny przydomek. Mogę napić się kawy ze znajomymi, a ludzie dopiszą do tego konspirację.
Uśmiechnęła się słuchając z uwagą.
- Mówiłeś już o Twoim przydomku. Lubię te kolory. Czerwień, fiolet, pomarańczowy. Zawsze są w moich obrazach. Nie wszystkie są w jesiennej stylistyce, ale z tymi barwami wszystkim się tak kojarzą. Dla mnie po prostu te kolory pozwalają na ekspresję. Wyrażają prawdziwe emocje. Jeżeli widzisz piękny zimowy krajobraz, ale w kolorach czerwieni, plażę w środku lata, ale z piaskiem który mieni się na fioletowo... to zatrzymuje. A to co Ci to przypomina wiele mówi o Tobie. Nie myślałam o jesieni, ale ludzie zaczęli tak mnie nazywać. Wolałam Autumn niż Królową czerwieni... więc przygarnęłam to imię i to co się z nim wiąże - wskazała na kolczyki.
Spojrzała trochę nieśmiało, lecz nie niepewnie. Czekała na odpowiedź.
- Wydaję się nudniejsza gdy już nie ma tej tajemnicy? - wielu ludzi wyobrażało sobie, że jest jakąś natchnioną istotą, a tu tyle. - Jak wpadłeś na swój przydomek?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 29 sty 2017, 01:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Peter Jones

Rebeca jak było słychać odczuła złe skutki sławy.
- Tak te barwę pozwalają oddać wiele emocji. Ależ skąd. Cały czas uważam, że jesteś interesująca.
I były też inne tajemnice.Rebeca zadała mu pytanie o przydomek.
- Szukałem czegoś tajemniczego, a jednocześnie czegoś co kojarzyło by się z pięknem. Sięgnąłem po mity greckie i wybrałem Endymiona na swój pseudonim artystyczny. Byłaś już kiedyś na tym balu?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 29 sty 2017, 01:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rebeca Autumn White

Rozejrzała się spokojnie po sali.
- Półbóg, zakochany w boginii mądrości i ukarany za to wiecznym snem? Ciekawy wybór. Później ktoś zakochał się w nim gdy już spał, prawda?
Skinęła głową.
- Byłam. Nie jestem tak znamienita jak większość gości, ale najwyraźniej przyciągnęłam uwagę odpowiednich ludzi - na jej ustach zagościł lekki półuśmiech.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona