Teraz jest 22 paź 2019, 09:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 11   [ Posty: 101 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Multiplayer - dyskusja ogólna
PostNapisane: 07 mar 2017, 14:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Można się było spodziewać, że wzorem ME3 dodatki do multi Andromedy będą darmowe

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 07 mar 2017, 16:39 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ...gry
@Nexeve
Ano nie zaprzeczam, że dawno grałem, więc pewnie co nieco już zapomniałem. ;)
Cóż, masz całkowitą rację, są 2x pasywne i 3x aktywne. Po prostu w Andromedzie jest ten podział gdzie aktywne są 3 moce + 1 będąca "combo" z dwóch innych (czy tam tzw. drugi "strzał" mocy) i stąd umknął mi ten oryginalny podział z ME3. Mea culpa.

Co do zwrotów Andromedy - na to bym akurat nie liczył (aczkolwiek z pewnością zdziwił gdyby było inaczej) Ta gra może mieć pełno wad i błędów, ale gracze i tak będą ją wielbić bo to Mass Effect. Może gdyby to był jakiś nowy projekt, to szansa na zwrot gry, bo jest kiepska, byłby większy (patrz niedoszły Shadow Realms)
Odnośnie wsparcia, to rok wydaje się takim optimum jakie ukazuje BW. Niemniej paczki pokazują jak długo na pewno będą wspierać produkt i wypuszczać patche/DLC. Później wsparcie może się zmniejszyć i będą liczyć tylko kwoty z kupowanych paczek oraz wyłapywać cheeterów.

@Dragon05
Zaiste! BW już wie ile paczek DLC wyda do multi ME:A - to świadczy jedynie o pociętych fragmentach, które już tylko czekają by je co jakiś czas udostępnić.

Ktoś może napisać, że marudzę, bo przecież będą one za darmo (!!11one) ale pragnę zauważyć, że takie posunięcie jest wymagane, skoro potrzebna jest kooperacja. Inaczej stworzy się podział na różne grupy względem permutacji posiadanych DLC, a tak wszyscy mają to samo i BW nie ma dodatkowych problemów. No i jaki marketing! "dajemy za darmo DLC!" - gdyby to dotyczyło singla, to może i było by się z czego cieszyć i wznosić peany na cześć BW/EA.

Obrazek
N7/I HQ

PostNapisane: 07 mar 2017, 17:20 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME Andromeda, Warframe
xsas7 napisał(a):
Zaiste! BW już wie ile paczek DLC wyda do multi ME:A - to świadczy jedynie o pociętych fragmentach, które już tylko czekają by je co jakiś czas udostępnić.

Ktoś może napisać, że marudzę, bo przecież będą one za darmo (!!11one) ale pragnę zauważyć, że takie posunięcie jest wymagane, skoro potrzebna jest kooperacja. Inaczej stworzy się podział na różne grupy względem permutacji posiadanych DLC, a tak wszyscy mają to samo i BW nie ma dodatkowych problemów. No i jaki marketing! "dajemy za darmo DLC!" - gdyby to dotyczyło singla, to może i było by się z czego cieszyć i wznosić peany na cześć BW/EA.

Tak, marudzisz. Poza tym dość dwuznaczne toto co napisałeś. To znaczy jakie posunięcie jest w/g Ciebie wymagane? Dać od razu, czy udostępnić za darmo, co jakiś czas po kawałku?
Tak z ciekawości: jak długo po premierze zacząłeś grać w multi ME3? ;)

PostNapisane: 07 mar 2017, 19:44 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

xsas7 napisał(a):
Co do zwrotów Andromedy - na to bym akurat nie liczył (aczkolwiek z pewnością zdziwił gdyby było inaczej) Ta gra może mieć pełno wad i błędów, ale gracze i tak będą ją wielbić bo to Mass Effect. Może gdyby to był jakiś nowy projekt, to szansa na zwrot gry, bo jest kiepska, byłby większy (patrz niedoszły Shadow Realms)

Też nie liczę na zwroty Andromedy, bo to by oznaczało fatalną jakość produkcji (wręcz niegrywalną), a tego baaaaardzo bym nie chciał. Jednak EA tworzy coraz to "wyższe standardy" cen swoich gier. Może następnym razem za podstawkę ME"5" przyjdzie zapłacić nam 300zł... Ja rozumiem, że inflacja itp., ale patrząc na innych producentów i ich naprawdę dobre produkcje, da się ustalać bardziej przyzwoite ceny. Do tego EA już nawet płytek tłoczyć nie chce... (nie żeby mi były do szczęścia potrzebne, ale lubię mieć pudełko z grą).

Zapomniałem wcześniej wkleić jeszcze jednego screena z menu misji: screen

Widać na nim uzbierane 45 mission funds. Ciekawi mnie, czy będą jeszcze zwykłe kredyty, bo słyszałem, że te mission funds mają służyć do wykupu konkretnych broni, podczas gdy kredyty miały by służyć kupowaniu paczek z losowymi fantami. Może jednak coś źle zrozumiałem :watpliwosc:.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 07 mar 2017, 20:11 
Adept analogów
Adept analogów

Dla mnie wszystko na razie wydaje się skomplikowane i pokręcone. Mam nadzieję, że nie przedobrzyli z tymi dodatkami.

PostNapisane: 07 mar 2017, 20:41 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ...gry
@Someone
Skoro już posiadają, to znaczy, że zostało to wcześniej przygotowane i wycięte. Chyba, że dopiero planują wydać tyle paczek DLC, ale skąd pewność, że akurat 5, a nie więcej/mniej?
Wydawało mi się, że wsparcie multi polega na tym, że po premierze sprawdzają balans postaci i na tej podstawie później dają DLC z broniami/postaciami (czyt. pracują nad nimi po premierze)
BTW. w którym momencie jest to dwuznaczne? wyjaśniłem tylko dlaczego EA/BW daje darmowe DLC do multi. A zasadność cyklicznego wydawania takich (przygotowanych wcześniej) DLC to już zupełnie inna kwestia.

"Tak z ciekawości: jak długo po premierze zacząłeś grać w multi ME3? ;)"
Zaczynałem grać w multi już od dema ME3, następnie już po tym jak dotarł do mnie mój egzemplarz gry. Czyli w zasadzie od momentu premiery (nie licząc dema)

@Nexeve
"Jednak EA tworzy coraz to "wyższe standardy" cen swoich gier. Może następnym razem za podstawkę ME"5" przyjdzie zapłacić nam 300zł"
Wcale mnie to nie zdziwi. Jeśli taki trend się utrzyma, to EA - i nie tylko oni - podniosą bardziej ceny gier. Właściwie to sami będziemy sobie temu winni. Jeszcze gdyby tą cenę determinowała naprawdę wysoka jakość produktu, ale jak jest, to wszyscy sami widzimy... i godzimy się na to...

Obrazek
N7/I HQ

PostNapisane: 08 mar 2017, 03:38 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Pojawiły się tabliczki informacyjne z postaciami w multi:
- Wojowniczka Asari z fajnym, świecącym mieczem [combat / ultra rare]
- Krogański magister inżynier [tech / uncommon]

Możemy sobie także zacząć układać bronie wg. starego schematu:
- Tier I (brązowe - wcześniej niebieskie): Charger (w ME3 był w Tier II - srebrne), Katana
- Tier II (srebrne - wcześniej również srebrne): Disciple (w ME3 była w Tier III - złote), Zalkin (nowość)

No to czekamy na kolejne ;)

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 08 mar 2017, 09:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Nexeve napisał(a):

A wczoraj z kimś rozmawiałam o tym, że w multi ME3 nie ma krogańskiego inżyniera :D

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 08 mar 2017, 16:40 
Adept analogów
Adept analogów

W dodatku kroganka :lol: Ciekawie będzie się nią grać.

PostNapisane: 08 mar 2017, 20:59 
Casual
Casual

Cytuj:
Możemy sobie także zacząć układać bronie wg. starego schematu:
- Tier I (brązowe - wcześniej niebieskie): Charger (w ME3 był w Tier II - srebrne), Katana
- Tier II (srebrne - wcześniej również srebrne): Disciple (w ME3 była w Tier III - złote), Zalkin (nowość)

No to czekamy na kolejne ;)

Ja to mam cichą nadzieje, że w arsenale Andromedy znajdę poczciwego Sokoła z ME3 ]:->

A tak poza tematem - witam wszystkich po dość długiej przerwie :D

Obrazek

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 11   [ Posty: 101 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona