Teraz jest 19 paź 2019, 04:50

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 11   [ Posty: 101 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Multiplayer - dyskusja ogólna
PostNapisane: 20 kwi 2017, 10:38 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME Andromeda, Warframe
Skeczor napisał(a):
Co to ma być za gra?! Wywaliło mnie wczoraj z całej gry 2 razy i to na końcowych falach. Dzisiaj w trakcie potyczki dostałem komunikat, że wywalono mnie z lobby. WTF?! Hosta zawsze dostaje osoba, która ma najsłabszego neta.

No i bw zrobiłem to po raz kolejny. Wywaliło cię? A członek ci w oko, tyłek, nozdrza i ucho. Straciłeś wszystkie pakiety jakie wykorzystałeś. Kasa i exp? Pfffff, zapomnij, bo przecież z gry wyszedłeś!
Multi miało przynosić frajdę grania ze znajomymi. Jak na razie przynosi mi tylko nerwy. Gram, tracę czas, a członek dostaję. <_<

Miałeś pecha, ale tak to niestety jest, kiedy grasz z randomami. Multi w Andromedzie jest dość wrażliwe na jakość łącza i to nie tylko po stronie hosta. Ja, grając ze stałym teamem nie mam tych problemów, ale już kiedy dołączam do losowej ekipy zdarzają się one co jakiś czas. Zawsze możesz sam założyć lobby i wtedy na pewno Ty będziesz hostem.

Co do wykopania z misji, lub z lobby: - graczy, którzy np: nie współpracują z drużyną, nie przykładają się do zadań, nie próbują podnosić rannych i są zapatrzeni jedynie we własne statystyki, jak również tych, którzy na misje idą tak wyposażeni, że od razu widać, że są zainteresowani wyłącznie nabijaniem levela, a nie przydatnością dla drużyny - spotyka to dość często. Ostatnio popularne zrobiło się wykopywanie pasożytów w momencie, kiedy na szóstej fali zostało trzech ostatnich wrogów. Paskudne, wiem, ale lepszej nauczki jeszcze nikt nie wymyślił :P

Ps: nie bierz ostatniego akapitu do siebie. Odniosłem się ogólnie do zaobserwowanych przeze mnie zachowań.

PostNapisane: 20 kwi 2017, 11:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Nie no, nie gram tak, że nie współpracuję. Często było tak, że to ja sam wykonywałem misje.
Akurat gdy mnie wykopali, to grałem Adeptką Asari z wymaksowanym unicestwieniem (przeciwnicy bez tarcz latali wokół mnie). Wszędzie robiłem masę kombinacji biotycznych. Przyznaję, że padłem ze 3-4 razy, ale to nie powód, aby mnie wyrzucać... każdemu może się zdarzyć gorszy dzień -_-

Da się kogoś wykopać w trakcie gry? Jak? Chętnie skorzystam.

PostNapisane: 21 kwi 2017, 06:36 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Da się. Jest opcja "Wyrzuć gracza", ale muszą to zatwierdzić wszyscy pozostali członkowie drużyny. Samemu się nie da. Esc, najeżdżasz kółkiem myszy na wybranego gracza i klikasz V.

PostNapisane: 21 kwi 2017, 06:49 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: MassEffect,Wiedźmin,CS:GO,LoL
Ja tam osobiście mam przegrane ze 20 godzin na multi i ani razu mnie nie wywaliło. Chyba mam szczęście :P.

PostNapisane: 21 kwi 2017, 07:22 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect:Andromeda
Mi się czasami zdarza jak klikam ,,szukaj gry'' i znalazłem grę gdzie reszta ekipy już jest w trakcie gry, to klikam że jestem gotowy ekran ładowania a po chwili ekran początkowy i ,,straciłeś połączenie''.
Masakra.

PostNapisane: 22 kwi 2017, 20:12 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Pierwszy "speedrun" za nami. Gdyby nie random, to może byłoby poniżej 11 minut :P.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 24 kwi 2017, 18:02 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: na serio kogoś to interesuje?
nieźle

Charles Saracino: Skoro oni chcą dopiąć swego używając broni, to dlaczego my nie możemy?
Urdnot Wrex: Bo mają większe spluwy?

PostNapisane: 30 kwi 2017, 07:52 
Adept analogów
Adept analogów

Cholerna praca na morzu i permanentny brak zasięgu-nie dadzą człowiekowi pograć:)). Multi w MEA jak dla mnie super, wybór postaci powala. Ale.... jakos nie wiem, ale multi w ME3... jakos bardziej grywalne dla mnie bylo. Sam nie wiem na co ja narzekam, MEA jest wypasiona graficznie - mam szczescie grac na ultra detalach, jednak...moze dlatego ze spedzilem tyle lat na poprzednich czesciach ME? Sam nie wiem, fajny ten multi na MEA ale ME3... ;)))

PostNapisane: 30 kwi 2017, 08:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Mam ten sam problem. Cały czas myślę, że me3 multi było lepsze. Albo najzwyczajniej w świecie mi się przejadło :) Tak naprawdę powinni spróbować czegoś innego. Fajny byłby pomysł z dużą otwartą mapą, albo drużyna vs drużyna.

Hordy się przejadają.

PostNapisane: 30 kwi 2017, 08:45 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Skeczor napisał(a):
Mam ten sam problem. Cały czas myślę, że me3 multi było lepsze. Albo najzwyczajniej w świecie mi się przejadło :) Tak naprawdę powinni spróbować czegoś innego. Fajny byłby pomysł z dużą otwartą mapą, albo drużyna vs drużyna.

Hordy się przejadają.

PvP na pewno nie będzie w tej grze i dobrze. Co do reszty zgadzam się w 100%. ME3 multi było o wiele lepsze. System cotygodniowych (przejściowo - dwutygodniowych) wyzwań dawał sporą frajdę choć poziom ich trudności był trywialny. Lepsze było zbalansowanie broni i postaci i wszystko w ogóle jakoś było hmm... inne :) Tutaj fakt, grafika świetna, niektóre mapy, jak chociażby Paradox, czy Burza Piaskowa (w trybie nocnym) przepiękne, ale... Obawiam się, że w momencie zakupienia ostatniego przedmiotu ze sklepu przestanie mnie multi w Andromedzie interesować :( Poza tym bronie - jeżeli ktoś ma za cel zdobycie banerka za konkretny typ uzbrojenia, to ma w każdej klasie trzy-cztery modele, którymi da się grać, a później czeka go istna męczarnia.
Mam jednak nadzieję, że polityka BioWare odnośnie wspierania trybu multi (częstotliwość wypuszczania DLC, ban wave) będzie przynajmniej taka sama jak w trójce, bo najzwyczajniej w świecie... I Love This Game!!! :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 11   [ Posty: 101 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona