Teraz jest 27 paź 2020, 05:49

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 11   [ Posty: 105 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [TEMAT OGÓLNY] Problemy techniczne
PostNapisane: 02 kwi 2017, 18:15 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect Andromeda
Ostatnio miałem problem z podróżą między układami. Gdy wchodziłem w Mapę gwiezdną na naszym statku mogłem swobodnie wybierać planety w danym układzie, gdy wcisnąłem spację, która przenosiła do mapy Gromady pojawiał się problem. Miałem pokazane dane układy, gdzie mógłbym teoretycznie polecieć, ale gdy najechałem na którykolwiek z nich, nie mogłem wykonać żadnej akcji.

Myślałem, że to coś ze spójnością plików, ale nie. W sumie jest to jakby nie patrzeć bug, ale nie udało mi się w żaden normalny sposób go rozwiązać nie zmieniając rozdzielczości. Gdyby ktoś miał podobny problem a grał powiedzmy na trzech monitorach.. - problem rozwiązuje zmiana rozdzielczości z 5760x1080 na 1920x1080.

PostNapisane: 02 kwi 2017, 19:06 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ME Andromeda
karta raczej nie bo kompa kupiłem w styczniu. i tak dla przypomnienia do marca grałem w ME 1,2,3 na full detali i jest ok. co do zintegrowanej karty to nawet nie wiem czy mam taka a nawet jeżeli mam to na pewno monitor mam podłączony go geforc-a.
system tez pokazuje ze używam geforca.
założyłem temat na EA i tam sporo ludzi ma podobne problemy ale jako takiego rozwiązania nie ma.
jeszcze tak myślę może różnica w tym jest taka ze mam dokupione dodatki przed premierowe. nie wiem.
gram na własnych ustawieniach czyli na low i 2 na medium i mam stale średnio 35FPS. może z czasem problem sie rozwiąże

PostNapisane: 02 kwi 2017, 19:09 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Mnie denerwuje to, że są całkiem częste spadki płynności (duże) na PS4. Nie wiem czy to wina zbyt długiego czasu grania, czy samej gry :/ Uciążliwe to jest.

Czasem sam sobie imponuje - Reyes Vidal

PostNapisane: 02 kwi 2017, 19:11 
Status Widmo

Gra w: Sci-Fi
To już bardziej wina PS4. Konsole zawsze były do tyłu z technologią i wydajnością nawet w dzień premiery :)

PostNapisane: 03 kwi 2017, 12:31 
Casual
Casual

Hej. Czy ktoś może mi pomóc? Chodzi o to, że w pewnym momencie wywala mi grę do pulpitu i nic nie mogę z tym zrobić :( Nie pojawia się żaden komunikat z błędem. Wyrzuca mi grę w konkretnym miejscu to znaczy na Nexusie jak przejdę przez drzwi z miejsca gdzie ląduje Tempest do doku. Gdzie indziej polecę jest wszystko ok i działa a jak chce pochodzić po Nexusie to nie mogę :(
Dodam że próbowałam naprawić błędy w grze, i gram na średnich ustawieniach.
Nie wiem czy jest sens ponownie instalować grę czy to raczej problem z kartą graficzną lub sterownikami - dziwi mnie to że wywala dokładnie w danym miejscu za to w różnym czasie. to znaczy mogę wczytać grę chwilę wcześniej polecieć gdzieś, zrobić misję i jak będę chciała wrócić to dam radę wysiąść z Tempesta, zrobić kilka kroków, przejść przez pierwsze drzwi na Nexusie i bach - czarny ekran i gra wyłączona :(

Dodałam też niżej parametry komputera - może coś go boli...
Jakieś porady? Pomoc? Kto poratuje?

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 03 kwi 2017, 14:18 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Spróbuj dać absolutnie wszystko na minimum włącznie z rozdzielczością i przejść przez te drzwi

PostNapisane: 03 kwi 2017, 16:22 
Casual
Casual

Niestety efekt jest dokładnie taki sam. Wyrzuca mnie do pulpitu, gra się zamyka i nie ma żadnego komunikatu.

PostNapisane: 03 kwi 2017, 17:45 
Status Widmo

Błąd plików gry. Jeżeli wyrzuca zawsze w tym samym miejscu to komp nie ma nic do tego, musiałoby wyrzucać w różnych. Przeinstalowanie powinno pomóc :)

PostNapisane: 05 kwi 2017, 21:02 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: MassEffect,Wiedźmin,CS:GO,LoL
Pytałem się Was gdzieś tydzień temu czy Andromeda mi pójdzie i dostałem odpowiedzi że na niskich smignie 60 fps (sam tak myślałem w sumie). Zamieniłem się z kumplem na pare dni wersją PC za wersję z XONE'a i powiem Wam że na
I5 4460
R7 370 OC 4GB
8GB Ram
Gra na niskich spada na 20 fps. To jest dramat jakiś, komputer był kupowany półtora roku temu. Wszystko powylaczane, zostal sam ME i procesor 100% zajęty. Ktoś jakieś pomysły ma na stałe minimum 30 fps?

PostNapisane: 05 kwi 2017, 21:14 
Status Widmo

Możliwe że karta graficzna ma z tym związek bo procek mamy podobny, ramu tyle samo tylko że ja mam r9 280x, 370 jest sporo słabsza ale nie sądziłem że aż tak że na niskich nie wytrzyma, bo ja gram na wysokich :S

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 11   [ Posty: 105 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona