Teraz jest 15 lis 2019, 08:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wasi Ryderzy!
PostNapisane: 05 kwi 2017, 11:22 
Status Widmo

Gra w: Sci-Fi
Tak żeby trochę was rozruszać to spytam was jak graliście swoim Ryderem?

Ja osobiście grałem Scottem (wygląd standardowy) z profilem Pathfindera, używając umiejętności z każdego drzewka żeby dobrze sobie wszędzie radzić, używałem : strzał wstrząsowy, rzut, podpalenie. Da się tym zrobić podwójne combo (rzut>podpalenie>combo>wstrząsowy>combo x2) do tego jednostrzałowy karabin szturmowy "Burza Piaskowa" (zawsze lubilem to co strzela raz a porządnie, bo mścicielem tyrałeś wroga po dwa magazynki :D) i do tego jednostrzałowy Pistolet. Pancerz to był Dziedzictwo Porzuconych wraz z modem tarcz (+50% Tarcz, -50% HP, i ładowałem w full tarcze w umiejętnościach, mało kto to przebił). W Teamie najlepiej ze mną grali Drack i Cora.

Jak u was? :D

Tytuł: Re: Wasi Ryderzy!
PostNapisane: 06 kwi 2017, 11:13 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Xcom 2, Tomb Raider, Horizont Zero Dawn, Ghost Recon
Dla mojej Sary Ryder wybrałem klasę Technik Inżynier, i starałem się grać tak do końca. Dla moje Sary wybrałem drogę naukowca. Na Eos wybrałem placówkę naukową. Gram teraz jako Scott i wybrałem drogę odkrywca żołnierz i zakładam placówki militarne. Co do pancerzy Sarze dałem dziedzictwo porzuconych zaś grając Scottem używam pancerz Pionier. Tak samo jeżeli chodzi o romanse Sara miała romans Liamem zaś Scottem robię romans z Peebee.
Bardziej jakoś lubię grać jako Sara i przeżywać jej kampanię niż Scottem. Mam wrażenie, że osoba dająca głos Sarze bardziej się wczuła w rolę niż osoba dająca głos Scottowi. Mówię to jest moje odczucie.
pzdr

PostNapisane: 06 kwi 2017, 11:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Scott Ryder, wygląd standardowy. Wybrane szkolenie początkowe: biotyk. I tak też głównie rozwijałem swojego Pioniera. Główne umiejętności to osobliwość i rzut (czasem lanca, ale wolę ten pierwszy, bo naprowadza się na cel), dodatkowo korzystam z przeciążenia, żeby mieć coś na wrogów wyposażonych w tarcze. Dzięki temu mogę jednocześnie unieszkodliwić kilku wrogów, aby zaraz wywołać u nich podwójną kombinację rzutem i przeciążeniem, a dzięki profilowi Adept mam szansę na wywołanie kolejnych eksplozji biotycznych u każdego dotkniętego nimi wroga. Jeśli coś to przeżyje to osobliwość mam tak zmodyfikowane, aby na koniec też eksplodowało.
Jeśli chodzi o ekwipunek to chodzę albo w pancerzu Pionera, albo N7. Broń to pistolet maszynowy Szerszeń i karabin snajperski Czarna Wdowa. Jeśli chodzi o drużynę to najczęściej towarzyszy mi Drack i Vetra. Jeśli chodzi o romans to zdecydowałem się na PeeBee.

PostNapisane: 06 kwi 2017, 15:26 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Scott Ryder. Klasa początkowa: Dowódca. Klasa: "Agent" (XD), rozwijam go w tym kierunku. Romans: Cora. Jest profesjonalny i logiczny. Stara się utrzymywać stosunki z załogą przyjacielskie, aczkolwiek zachowuje się w stosunku do nich profesjonalnie. Pierwsza placówka: Militarna. Pancerz: Pionier. Główne umiejętności to Wyssanie Energii, Kamuflaż. Bronie muszę sprawdzić. Drużyna 1: Cora + Jaal. Drużyna 2: Peebee + Jaal. Drużyna 3: Cora + Peebee.

Osobiście uważam, że to Pan od Scotta jest tu najlepszy :D

Czasem sam sobie imponuje - Reyes Vidal

PostNapisane: 06 kwi 2017, 19:04 
Status Widmo

Andrzej30 napisał(a):
Tak samo jeżeli chodzi o romanse Sara miała romans Liamem.
pzdr

Też teraz zaczynam grać Sarą (zacząłem w sumie już wcześniej, Nowa Gra+ na Szaleńcu ale dowiedziałem się że dziś wychodzi patch i poczekałem) i też mam zamiar celować w Liama, ma dobry romans? Bez spoilerów tylko :D Wcześniej grałem Scottem i romansowałem z Vetrą, niestety zawiodłem się, strasznie słabo rozwinięty wątek, dla mojej Sary zastanawiam się nad Liamem a Jaalem.

PostNapisane: 06 kwi 2017, 19:09 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: MassEffect,Wiedźmin,CS:GO,LoL
Jaal ma bardzo fajny wątek romantyczny + jego głos + jest emocjonalny. Jak dla mnie spoko gościu dla Sary. Liam to pewnie taki Jacob :P. Jak grasz Scottem to polecam przelecieć Peebee w kapsule a romans mieć z Corą :D. Vetra została zepsuta w tej kwestii :(.

PostNapisane: 06 kwi 2017, 19:21 
Status Widmo

mrwrobelos napisał(a):
Jaal ma bardzo fajny wątek romantyczny + jego głos + jest emocjonalny. Jak dla mnie spoko gościu dla Sary. Liam to pewnie taki Jacob :P. Jak grasz Scottem to polecam przelecieć Peebee w kapsule a romans mieć z Corą :D. Vetra została zepsuta w tej kwestii :(.

Ewentualnie przelecieć Peebee, a potem mieć z nią romans i zrobić to drugi raz :D Liam jest dla mnie spoko jako towarzysz i nic do niego nie mam, do Jacoba według mnie mu daleko :D On chociaż ma bardzo dobry humor. Jestem ciekaw tylko jak z jego wątkiem romansowym, jak słabo to Sara weźmie Jaala :D

PostNapisane: 06 kwi 2017, 19:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Mężczyzna o domyślnej facjacie. Robiłem trzy razy swojego, który w kreatorze wyglądał znośnie, ale jak się włączyło gry, to prezentował się jak jakaś chora fantazja Salvadora Dalego. W zasadzie przez większość gry grałem kombinacją miotacz płomieni + szał wstrząsowy + WI Porzuconych, miałem co prawda dodatkowe kombinacje w ulubionych, ale ze względu na cooldown ich nie używałem. Z broni pistolet N7 i karabin Mściciel, a na późniejszym etapie jeszcze dodatkowo strzelba Krzyżowiec. Pancerz... początkowo nosiłem byle co, co akurat najbardziej się nadawało, ale jak się dochapałem pancerza N7, to już go nie zdjąłem. Przez wzgląd na sentyment, nawet jeżeli mógłbym znaleźć/wytworzyć coś bardziej pasującego do pioniera, którzy w zasadzie nie korzystał z biotyki. A profil bodajże żołnierz się nazywał. Raz to wybrałem, a potem zapominałem, że mogę zmienić, bo interfejs ssał pałkę xD. A romans z Gillem, bo to była jedyna „romansowalna” postać na Tempeście, która mnie nie usypiała/wkurzała. Reyes odpada, bo za daleko, Cora odpada, bo nudny paszczak, Suvi odpada, bo lesbijka :/, Peebee odpada, bo nudna, wkurzająca i asari, a Vetra odpada, turianka.

PostNapisane: 07 kwi 2017, 11:15 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Xcom 2, Tomb Raider, Horizont Zero Dawn, Ghost Recon
Witam

Romans z Liamem jest ciekawy i fajnie rozwijający się. Jednemu może się spodobać innemu nie. Nie chcę tutaj oceniać. Trzeba samemu odkryć, który romans jest najfajniejszy. Grając we wcześniejsze części zazwyczaj wybierałem romans z Liarą. Jeżeli mam porównać romans Sary Ryder z Liamem to porównać go można do romansu Shepard z Kaidanem.
pzdr

PostNapisane: 17 kwi 2017, 20:17 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect:Andromeda
Grałem Sarą i się zakochałem <3 oczywiście wygląd standardowy <3 wydałem 256 punktów w walkę i 30 w technologię a 0 w biotykę nie wiem czemu po prostu tak wyszło. Na początku pancerz Andromedy potem N7(Szacunek do Sheparda) a potem i już do końca Obrońca/bohater Helejosa. A z umiejętnościami to od lewej: Wyssanie energi, Strzał wstrząsowy i barykada. Profil to od zawsze na zawsze żołnierz.
Jeśli chodzi o bronie to chodziłem tylko z pistoletami jeden to zawsze Orzeł N-7 a drugi to zależy.
Pistolety po prostu bardzo mi się podobają.
Do pancerzu nie używałem żadnych modów wolałem mieć mniej więcej równe tarcze i życie.
A do Teamu zawsze brałem PeeBee(Romans) i Vetrę.
Na Eos wybrałem placówkę badawczą, zniszczyłem laboratorium na Voeld ze względu na to bo tak chciała Moshae.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona