Teraz jest 25 mar 2019, 02:31

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Andromeda - Galaktyczny problem
PostNapisane: 30 sty 2019, 23:46 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ME1,2,3 / FSX-ACC /P3D/ Warframe
Dzien dobry.
Albo Dobry wieczór jak tam uważacie. :)

Po kilku latach wróciłem ( wiadomo magisterka i doktorat ) do uniwersum ME. No i mam zagwozdkę.
Otóż o ile questy w ME1/2/3 robiło się po latach całkiem miło ( szczególnie że robiłem wszystko od nowa .... bo tak) o tyle O tyle Andromeda po prostu mnie zniechęciła do tego uniwersum.

Utknąłem na jakiejś debilnej planecie "EOS" czy jak to się tam zwie odblokowałem jakieś trzy wierze . Które połączyłem promieniem czy czymś w ten deseń i.... co dalej.
Gdzie kolwiek do jakich kolwiek struktur podejść nie można bo promieniowanie. Najzwyklej na swiecie nie wiem co zrobić. Znalazłem jakiś panel na którym jest jakaś dziwna mini gra ( niby szyfr) Ale co ja tam mam zrobić? Wcześniej spotkałem asari i jakiegoś kroganina i ... co dalej.

Na teraz niestety andromeda nie tylko nie zasługuje nawet na ocenę 1 ale nawet na miejsce na dysku. Siedzę od dwóch dni na jednej planecie i zaczyna mnie szlag trafiać jasny.
Do tego dodać należy ten pożal się boże pojazd ( nomad).
Mako była szalona ale była iesamowicie mobilna. Wszystkie inne pojazdy były naprawde w ME1/2/3 lepsze i są lepsze niż nomad. Ani to to nie jedzie a już o pokonywaniu wzniesień nawet małych w trybie terenowym mowy nie ma. Poci się warczy slizga ale nie wjedzie.

Niestety na teraz Me:A zasługuje na usunięcie z dysku i zapomnienie o koszmarku.

Jakaś rada solucja cokolwiek? Gram w trybie RPG ( nie lubie nazbyt FPS) i mnie urwica trafia.

Tytuł: Re: Andromeda - Galaktyczny problem
PostNapisane: 31 sty 2019, 10:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Niektóre zadania na Eos będziesz mógł zrobić dopiero później, ogólnie gra jest pomyślana tak, aby pincet razy wracać na jedną planetę. Mini gra to zapewne rodzaj sudoku, trzeba skanować miejsca w pobliżu aby odnaleźć trzy brakujące znaki, chyba że to jakaś misja poboczna, ale one nie aktywują się automatycznie i dopóki z kimś nie pogadasz, to nie odblokujesz.
Zajrzyj do dziennika i leć na inne planety, promieniowanie na Eos z czasem się zmniejszy, wtedy tu wrócisz.
Generalnie gra rozkręca się gdzieś pod koniec, tak że powodzenia.

Jeszcze jedno, misje poboczne w większości są tak nudne i nieznaczące, że możesz je śmiało pominąć.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]