Teraz jest 25 wrz 2018, 13:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Scott/Sara Ryder
PostNapisane: 08 mar 2017, 22:07 
Adept analogów
Adept analogów

Nowa gra, nowa seria i całkiem nowe postacie. Żeby przedpremierowo rozruszać ten dział podrzucę na pierwszy ogień rodzeństwo Ryder. Myślałam nad podzieleniem ich na dwa tematy skoro obie postaci będą występować w naszej grze i (być może) będą miały odmienne charaktery, ale jednak będzie za dużo porównywania żeby skakać miedzy tematami.
Tutaj dyskutujemy o naszych protagonistach - więc wypadałoby się przedstawić:

ObrazekObrazek

W materiałach promocyjnych zarówno Scott, jak i Sara pojawiają się w dużych ilościach, jednak myślę, że to Sara jest bardziej faworyzowana przez producentów (porównując to chociażby do poprzedniej trylogii, gdzie wszędzie wciskano mSheparda).
Co sądzicie o ich domyślnym wyglądzie (pomijając oczopląs i lekki botoks)? Jakie relacje będą między nimi w grze i czy Waszym zdaniem będziemy mieć na to wpływ? Jakich LI typujecie? No i najważniejsze - kogo w ogóle wybierzecie? ;)

Tytuł: Re: Scott/Sara Ryder
PostNapisane: 09 mar 2017, 02:19 
Adept analogów
Adept analogów

No cóż Verte, jak dla mnie to ten domyślny wygląd "lekko" im nie wyszedł. Ta Shepard z reklamówek ME3 prezentowała sie o niebo lepiej, jakoś po prostu pasował mi wygląd tego drapieżnego rudzielca ;). Ta tutaj...Sara.. jej twarz, kojarzy mi się z pracownicą laboratorium analitycznego, tudzież skrupulatną księgową, poza tym jak trafnie zauważyłaś - botox i oczopląs:).

Scott to już masakra, ten błogi uśmiech i nieobecny wzrok... czy tylko ja go tak odbieram, czy na kimś jeszcze również sprawia wrażenie jakby był lekko.. "niepełnosprytny" :) ??
Pamiętacie tą scenę z "Misia" Stanisława Bareji, kiedy to do kerownika produkcji ( grał go Kowalewski), wpada ten koleś z bałałąjką śpiewając "Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek...". Mina Kowalewskiego bezcenna xD, ot taki Scott Ryder :)).
Całe szczęście jest to wygląd domyślny i każdy sobie "ulepi" takiego/taką Rydera jakiego będzie chciał:).

Co do wyboru, wiesz ciężka sprawa. Grałem zazwyczaj facetem w me1, me2, me3, dopóki kumpela nie zwróciła mojej uwagi na głos Jennifer Hale - dość szybko przeszedłem 2 i 3 część fem Shepard raz jeszcze xD.
A Ty? Kogo wybierzesz?

PostNapisane: 09 mar 2017, 07:41 
Status Widmo

Gra w: Sci-Fi
Od zawsze w każdej grze grałem postacią męską, jakoś lepiej mi to pozwala się wczuć. Scott nie wygląda tak tragicznie jak Sara (według mojej opinii oczywiście). Sara wygląda jakby miała 18 lat i trochę botoksu za sobą, Scott mimo tego obłędu w oczach (jak i mimiki ogólnie w całej grze) wygląda w miare dobrze.

Offtop - czy jak oglądaliście ten 13 minutowy gameplay z początku Andromedy to też was dziwiło że do Alec'a miało sie zgłosić dwójka rodzeństwa a przyszedł tylko Scott (Sara śpiączka w komorze przez uderzenie) to Alec nawet nie zwrócił nawet uwagi i sie nie spytał "Gdzie jest Sara?" tylko zaczął gadać o planie? To mnie dośc rozbawiło haha

PostNapisane: 09 mar 2017, 16:40 
Adept analogów
Adept analogów

Azzinoth napisał(a):
Offtop - czy jak oglądaliście ten 13 minutowy gameplay z początku Andromedy to też was dziwiło że do Alec'a miało sie zgłosić dwójka rodzeństwa a przyszedł tylko Scott (Sara śpiączka w komorze przez uderzenie) to Alec nawet nie zwrócił nawet uwagi i sie nie spytał "Gdzie jest Sara?" tylko zaczął gadać o planie? To mnie dośc rozbawiło haha

Skoro nawet Scott nie pofatygował się żeby sprawdzić co z siostrą... Co za rodzinka :rotfl:

Cały czas zastanawiam się kogo wybrać. Myślę, że pierwszy raz zagram Scottem, może nawet tym domyślnym, jest taki uroczy :D Fajna odskocznia od badassowego Sheparda. Może przy ojcu wypada nieporadnie, ale to się pewnie z czasem zmieni. No i ma świetnie dopasowany głos, ale dobry voice acting był zawsze mocną stroną Bioware'a :)
Jestem tylko ciekawa opcji romansowych, bo na razie jakoś szału nie ma. Chociaż na tym 13-minutowym wycinku Cora była naprawdę w porządku, zawsze wydawała mi się być wredotą bez serca. (właśnie, trzeba założyć o niej wątek!). No i ciekawe jak będzie z Vetrą.

PostNapisane: 09 mar 2017, 17:18 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Mnie ciekawi czy będzie dostępna opcja zeskanowania własnej podobizny i umieszczenie jej w grze. Tak jak w FIFIe. Grać "sobą" byłoby wspaniale :D

Za pierwszym razem wybiore Scotta, a za drugim razem Sare. Przywykłem do bycia "kutasem", kimś sarkastycznym, itp grając męską postacią. Za to Sarah będzie wcieleniem Anioła, która by wszystkich ze sobą godziła najlepiej bez walki. Taki obrót spraw wybieram grając kobietą. Mam nadzieje, że w przypadku Scotta będzie to możliwe.

Jeśli chodzi zaś o wygląd to domyślni są nawet, ale i tak najbardziej podoba mi się femRyder z EAPLAY 2016, a maleRyder ze zwiastuna N72016. Teraz trochę wygląda jak naćpany chomik :D

Btw. Gdzieś wyczytałem, że da się zmienić imie maleRyder i femRyder. Jak w Fallout 4. Może ktoś potwierdzić tę informację? Bo niestety nie pamiętam gdzie o tym czytałem :/

Czasem sam sobie imponuje - Reyes Vidal

PostNapisane: 09 mar 2017, 18:14 
Adept analogów
Adept analogów

leon199299 napisał(a):
Btw. Gdzieś wyczytałem, że da się zmienić imie maleRyder i femRyder. Jak w Fallout 4. Może ktoś potwierdzić tę informację? Bo niestety nie pamiętam gdzie o tym czytałem :/

To byłaby już przesada. Niech chociaż raz w grach Bioware ktoś się zwróci do naszego bohatera po imieniu... A ta cała szopka w Falloucie 4 z milionem imion tylko po to żeby go użyć w jednym dialogu... bez sensu. Dobrze jest jak jest, mają ładne imiona i niech tak zostanie :D

edit: pewnie chodziło Tobie o ten tweet?

PostNapisane: 09 mar 2017, 18:34 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@Verte
Dzięki. Też uważam, że to przełom, że nasi bohaterowie mają "wymawialne" imiona. W końcu koniec z Shepard czy Commander. No może nie koniec, ale nie wyobrażam sobie, żeby nasza siostra cxy ojciec czy Li w poważnym tonie ciągle się do nas tak zwracały.. W dodatku imiona charakterne choćby Scott.

Czasem sam sobie imponuje - Reyes Vidal

PostNapisane: 09 mar 2017, 20:18 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Sara mogłaby mówić do Scotta - bracie, braciszku - to też nie byłoby takie złe :D. Albo Scott do Aleca - Tatuś, Ojciec. Li np. "my love", albo wymyślić sobie jakąś "słitaśną" ksywkę.

Niektórym imiona Sara i Scott mogą nie podejść, lecz dla mnie nie ma to aż takiego znaczenia. Chętnie zobaczę, jak często będą używać swoich imion. Gdy będę drugi lub trzeci raz podchodził do fabuły kiedyś tam, zagram sobie ze zmienionym imieniem, by zobaczyć różnice w odbiorze.

Zrobiłem na szybko coś dla tych, co nie lubią "nieobecnego wzroku" Ryderów - sorka, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 09 mar 2017, 20:24 
Adept analogów
Adept analogów

@Nex
Nie zdziwię się jak serio ktoś zrobi takiego moda :rotfl:

PostNapisane: 09 mar 2017, 20:41 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Arcanum: Of Steamwork & Magick Obscura
Pierwsze podejście bez wątpienia facetem B) To, czy dane będzie mi zagrać kobitką, zależne jest od tego, czy Andromeda pozostawi po sobie tą pustkę, którą zostawiały trzy poprzednie części. Jeśli tak, to prędzej czy później zaliczę drugie podejście, i wtedy zagram siostrą Ryder.

Nexeve napisał(a):
Sara mogłaby mówić do Scotta - bracie, braciszku - to też nie byłoby takie złe :D. Albo Scott do Aleca - Tatuś, Ojciec. Li np. "my love", albo wymyślić sobie jakąś "słitaśną" ksywkę.

Niektórym imiona Sara i Scott mogą nie podejść, lecz dla mnie nie ma to aż takiego znaczenia. Chętnie zobaczę, jak często będą używać swoich imion. Gdy będę drugi lub trzeci raz podchodził do fabuły kiedyś tam, zagram sobie ze zmienionym imieniem, by zobaczyć różnice w odbiorze.

Masz rację - jest tyle różnych form, zależnych od łączących ludzi relacji, którymi można się zwracać do siebie nawzajem, że wcale nie jest potrzebne do tego imię. Mnie osobiście ani Scott, ani Sara niespecjalnie podchodzą (chyba, że to Ridley Scott, to co innego ;) ) i na pewno będę grał ze zmienionym imieniem. Zresztą co to za frajda mieć siostrę, która ma na imię Sara? Jest tak wiele innych żeńskich imion, które mają więcej charakteru.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona