Teraz jest 24 wrz 2018, 08:24

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Scott/Sara Ryder
PostNapisane: 09 mar 2017, 20:50 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ...gry
@Kazuya
Mam podobne odczucia co do Ryderów. Przy niektórych scenach mRyder wygląda faktycznie na niepełnosprytnego. Jednak są też niektóre sceny, gdzie prezentuje się lepiej od siostry (i vice versa)

@Azzinoth
Też zauważyłem ten "drobny" szczegół związany z - chwalonymi przez BW - powiązaniami rodzinnymi. Córka miała wypadek, leży w śpiączce, ale co tam... Nieźle się zaczynają te relacje rodzinne. Chciałbym mieć nadzieję, że to wczesna wersja, albo konsekwencja jakiegoś wyboru (mRyder po wypadku nie podbiegł do kapsuły sprawdzić co z siostrą)

@leon199299
Tak, da się zmienić imię naszego Rydera (główną postać - pozostałe zostają) Jednak jeśli to się zrobi, to postacie (NPC) nie będą się zwracać do nas po imieniu (Scott/Sara)

"nie wyobrażam sobie, żeby nasza siostra cxy ojciec czy Li w poważnym tonie ciągle się do nas tak zwracały.."
Jeśli chodzi o zastępstwa wymowy imienia bohatera (jeśli chodzi o ojca i siostrę) to przecież jest spory wybór: synu/córko, młody/młoda, bracie/siostro - ew. jakieś przydomki, tak jak to robił Vega w ME3. Pewnie konstrukcja dialogów będzie taka, że większość i tak będzie się zwracała po tytule bądź nazwisku (za dużo zachodu z "przerywaniem" dialogów by wtrącić imię/tytuł/nazwisko, bo jeden wybrał imię domyślne, a drugi je zmienił - to by zaburzyło płynność dialogów, albo zwiększyło ich ilość jeśli je zdublują o te różnice)

@Nexeve
I gdy zdejmą okulary, to będzie jak w tym skeczu Fair Play Crew - Bond (01:49) :lol:

@Vakarian
Jak dla mnie, to imię Sara idealnie pasuje do tej postaci. Zwłaszcza jak sobie przypomnę, że jest podobna do Sary Connor. :)
Spoiler:

======
Co do głównego wątku tematu. Zdecydowanie zagram facetem (podobnie jak Azzinoth, jakoś lepiej się wczuję w postać męską niż kobiecą - zwłaszcza jeśli liczyć romanse) I zdecydowanie mój Ryder zmieni twarz - obawiam się jedynie tego jak to wpłynie na ojca i siostrę, którzy to niby mają się "dostosować" wyglądem do tworzonej przez nas postaci.
Odnośnie potencjalnych LI, to z ujawnionych towarzyszy wydaje się, że Cora - niemniej jej wygląd jest dla mnie dość kontrowersyjny i mało kobiecy. A, że preferuję ludzkie postacie, to też ciekaw jestem innych opcji (ponoć jest jakaś nawigatorka) BW niestety nie ujawni wszystkich LI, więc pozostaje czekać, aż zrobią to gracze...

Obrazek
N7/I HQ

PostNapisane: 09 mar 2017, 21:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Podoba mi się rozwiązanie z nimi, póki co. Trochę podobieństw, trochę różnic... Mam nadzieję, że będą fajni.
Może będzie to trochę relacja jak przedstawiona?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 09 mar 2017, 21:10 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Arcanum: Of Steamwork & Magick Obscura
xsas7 napisał(a):
zdecydowanie mój Ryder zmieni twarz - obawiam się jedynie tego jak to wpłynie na ojca i siostrę, którzy to niby mają się "dostosować" wyglądem do tworzonej przez nas postaci.

Operacja plastyczna to podstawa - ja nawet Shepardem/Shepardówą nie grałem na defaulcie, mimo że postacie były całkiem fajne. Tutaj standardowy wygląd bohatera/bohaterki jest chyba dla masochistów - nie wytrzymałbym kilkudziesięciu godzin grania takim maszkaronem.

Co do "dostosowywania" rodzinki do wyglądu głównego bohatera, to ja podejrzewam, że będzie to kosmetyka - kolor włosów, oczu, tego typu pierdołki. Jeżeli dostosowywać się będą całe twarze, to możemy dostać siostrę jeszcze brzydszą, niż ten standardowy wygląd Sary. <_<

PostNapisane: 09 mar 2017, 21:15 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Grając w trylogię, zawsze wybierałem faceta (a grałem chyba z 20 razy :D), w dodatku z domyślną twarzą. Raz - że jakościowo przewyższała te, które mogliśmy wykreować (szczegółowość modelu twarzy), a dwa - może dlatego, że był tak reklamowany i w sumie pasował do mojej wizji. Nigdy nie zagrałem kobietą, lecz raz namówiłem siostrę by przeszła trylogię i obejrzałem kompletny gameplay :P. Dla mnie Shepard pozostanie w pamięci jako facet.

W przypadku Andromedy będzie troszkę inaczej. Pierwszy raz grę ukończę facetem, lecz zmiana twarzy jest nieunikniona. Nie chodzi mi o to, że podstawowy model jest jakiś tragiczny, lecz nie ma tego czegoś, co miał Shep. Drugie podejście, zamierzam wykonać kobietą, do czego w trylogii nie mogłem się przekonać. Standardowi protagoniści nie wydają mi się na tyle charakterni (z wyglądu), by byli stałą twarzą w każdej nowej grze, więc teraz nie będę miał problemów. Co innego, gdyby protagonistą był Alec - wtedy może sprawy miałyby się inaczej.

xsas7 napisał(a):
I zdecydowanie mój Ryder zmieni twarz - obawiam się jedynie tego jak to wpłynie na ojca i siostrę, którzy to niby mają się "dostosować" wyglądem do tworzonej przez nas postaci.

Pewnie zmieni się to, że jak zrobisz murzyna - to twoja rodzinka też przybierze czarny kolor skóry, bo tak byś trochę nie pasował - a na pewno Alec miałby poważne podejrzenia, że ktoś mu wyr***ał żonkę :P. Ewentualnie jak pójdziesz w skrajności z np. rozstawem oczu, to im się leciutko też rozstawią, żeby chociaż rysy były troszkę podobne.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 09 mar 2017, 21:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pewnie ze zmianą twarzy u rodziny będzie jak przy DA2. Choć miejmy nadzieję, że lepiej pomyślane
http://i56.tinypic.com/25yx5wg.jpg

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 09 mar 2017, 21:22 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Arcanum: Of Steamwork & Magick Obscura
Nexeve napisał(a):
Nigdy nie zagrałem kobietą, lecz raz namówiłem siostrę by przeszła trylogię i obejrzałem kompletny gameplay :P. Dla mnie Shepard pozostanie w pamięci jako facet.

Dla mnie kanonicznie Shepard również był facetem, ale przejście babką romansującą z Garrusem (to tango w kasynie na Cytadeli!!! <3 ) dało mi masę frajdy i bez problemu się w tę postać wczułem.

Nexeve napisał(a):
Pewnie zmieni się to, że jak zrobisz murzyna - to twoja rodzinka też przybierze czarny kolor skóry, bo tak byś trochę nie pasował - a na pewno Alec miałby poważne podejrzenia, że ktoś mu wyr***ał żonkę

Oj tam, to pewnie u nich rodzinne, objawia się co trzecie pokolenie. :P

PostNapisane: 09 mar 2017, 21:53 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Vakarian napisał(a):
Dla mnie kanonicznie Shepard również był facetem, ale przejście babką romansującą z Garrusem (to tango w kasynie na Cytadeli!!! <3 ) dało mi masę frajdy i bez problemu się w tę postać wczułem.

Całe szczęście, moja siostra wybrała - za moją drobną sugestią - tą opcję. No i nie żałowała, więc mam czyste sumienie :P.

Cytuj:
Nexeve napisał(a):
Pewnie zmieni się to, że jak zrobisz murzyna - to twoja rodzinka też przybierze czarny kolor skóry, bo tak byś trochę nie pasował - a na pewno Alec miałby poważne podejrzenia, że ktoś mu wyr***ał żonkę

Oj tam, to pewnie u nich rodzinne, objawia się co trzecie pokolenie. :P

W sumie teraz sobie wyobraziłem model Sary i Scotta jako murzynów. No i jeszcze Alec! Dla mnie na dziś wystarczy %).

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 09 mar 2017, 22:27 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ...gry
@Vakarian
" Jeżeli dostosowywać się będą całe twarze, to możemy dostać siostrę jeszcze brzydszą, niż ten standardowy wygląd Sary."
No i właśnie tego się obawiam. Chociaż z drugiej strony czytałem, że gdy modyfikujemy brata, to siostrę mimo wszystko też będzie się dało dostosować.
BTW. Mój Shepard też nie miał domyślnej twarzy. Natomiast jeśli o płeć chodzi, to kobietą próbowałem zagrać w ME1 i zdołałem tylko opuścić Normandię, dalej nie potrafiłem grać. :)

@Nexeve
"Nie chodzi mi o to, że podstawowy model jest jakiś tragiczny, lecz nie ma tego czegoś, co miał Shep"
Shepard miał dość charakterystyczną twarz i wypisane doświadczenie na twarzy. Natomiast Ryderzy, to takie dzieciaki z sąsiedztwa o miałkim wyglądzie, bez cech charakterystycznych.

"Pewnie zmieni się to, że jak zrobisz murzyna - to twoja rodzinka też przybierze czarny kolor skóry, bo tak byś trochę nie pasował - a na pewno Alec miałby poważne podejrzenia, że ktoś mu wyr***ał żonkę"
Gdyby nic się nie zmieniło, to znaczy, że już na wstępie odkryliśmy plot-twista, że postać którą wybraliśmy została adoptowana ;)

Obrazek
N7/I HQ

PostNapisane: 09 mar 2017, 23:09 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Pierwsze przejście planuje domyślną, z charakteru głupiutką, nieśmiałą i nieporadną femRyder. Z tymi animacjami i modelami postaci może być całkiem zabawnie
Spoiler:

PostNapisane: 10 mar 2017, 00:40 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: różne gry, w zależnosci od ochoty
Rodzeństwo Ryder po kilku(nastu) głębszych albo na haju... nieźle się zapowiada.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona