Teraz jest 24 wrz 2018, 17:37

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Scott/Sara Ryder
PostNapisane: 10 mar 2017, 18:39 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Arcanum: Of Steamwork & Magick Obscura
Nexeve napisał(a):
Vakarian napisał(a):
Dla mnie kanonicznie Shepard również był facetem, ale przejście babką romansującą z Garrusem (to tango w kasynie na Cytadeli!!! <3 ) dało mi masę frajdy i bez problemu się w tę postać wczułem.

Całe szczęście, moja siostra wybrała - za moją drobną sugestią - tą opcję. No i nie żałowała, więc mam czyste sumienie :P.

Garrus jest zdecydowanie najlepszym wyborem dla Shepardówy. Ciekawy (pod względem emocjonalnym) jest również romans z Thanem. No i z Liarą lub specjalistką Traynor, ale to już inna historia... ]:->

xsas7 napisał(a):
No i właśnie tego się obawiam. Chociaż z drugiej strony czytałem, że gdy modyfikujemy brata, to siostrę mimo wszystko też będzie się dało dostosować.
BTW. Mój Shepard też nie miał domyślnej twarzy. Natomiast jeśli o płeć chodzi, to kobietą próbowałem zagrać w ME1 i zdołałem tylko opuścić Normandię, dalej nie potrafiłem grać.

Zobaczymy, jak to będzie. Nawet, jeżeli będzie można dostosować wygląd Sary (grając facetem), to pozostaje jeszcze kwestia zmiany wyglądu ich ojca.

Ja nie mam jakoś problemu grać kobitkami, ba! dla mnie kanon Inkizycji to dalijska elfka romansująca z Solasem. Widać głęboko ukryta, kobieca część mojej natury daje o sobie znać w takich sytuacjach. :lol:

xsas7 napisał(a):
Gdyby nic się nie zmieniło, to znaczy, że już na wstępie odkryliśmy plot-twista, że postać którą wybraliśmy została adoptowana

Ja myślę wręcz, że została ona wyhodowana na pokładzie Nexusa! W ten sposób rasy Drogi Mlecznej chcą zasiedlić Andromedę - pathfinderami z probówki.

PostNapisane: 10 mar 2017, 20:16 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ...gry
@Vakarian
"Ja myślę wręcz, że została ona wyhodowana na pokładzie Nexusa! W ten sposób rasy Drogi Mlecznej chcą zasiedlić Andromedę - pathfinderami z probówki."
Obrazek

Obrazek
N7/I HQ

PostNapisane: 10 mar 2017, 21:49 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Arcanum: Of Steamwork & Magick Obscura
@up Wszystko zaczyna się łączyć w logiczną całość - technologia wykorzystana do "probówkowania pathfinderów" pochodzi z eksperymentów watażki Okeera. Inicjatywa Andromeda skontaktowała się z nim zapewne na długo przed tym, jak Shepard wmieszał się w całą sprawę - skoro mógł negocjować ze Zbieraczami, to pewnie nie odmówiłby też Inicjatywie (o ile dostałby w zamian coś przydatnego).

Co do samego Grunta i jego aprobaty, to gdyby nasz główny bohater, pochodząc z probówki, byłby tak charakterny (i wywalony w barach!) jak on, to nie miałbym nic przeciwko. ;)

PostNapisane: 13 mar 2017, 00:14 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Czy tylko mi męska część rodzeństwa przypomina Cullena? Czy to raczej wina mojego uzależnienia od Inkwizycji? :D A pierwsza myśl jak zobaczyłam ten niebieski promień do nieba to: O wyłom! Inkwizytor Scott zgłasza gotowość bojową :D Przypadeg? Nie sondze. XD

Grać oczywiście będę Panem. Jak to we wszystkich Mass Effectach miało miejsce. ;) Trochę dziwny ten wygląd beztroskiego małolatka (czasami na niezłym odlocie xD), ale to najpewniej wina przyzwyczajenia do powagi Sheparda. Chociaż taki dobór wyglądu wydaje mi się trafiony. W końcu Shepard ratował galaktykę i miał sporo na barkach, ogólnie ciężki klimat a tutaj wszyscy młodzi weseli szukają nowych miejsc do zasiedlenia. :D Przynajmniej ja tak to odbieram ;)
Mimo mojego narzekania i tak pewnie nie zmienie domyślnego wyglądu. Chyba tylko raz udało mi się jakoś stworzyć ładną postać. Tak to nie mam do tego reki <_<

Co do wyglądu Sary nie będę się wypowiadać. Jest i tyle. Mogło być gorzej ;) Za to już spodobał mi się model tatuśka :D

Mam nadzieję, że nie znamy jeszcze wszystkich możliwych opcji romansu. Jeśli tak to mój Scott zostaje aseksualny. Chociaż i wydzie w praniu. Może nie będzie aż tak źle. ;) Pewnie i tak ktoś mnie zainteresuje. Na razie na prowadzenie wychodzi Cora Harper, ale to chyba dlatego, że intryguje mnie to nazwisko i teoria na jego temat. :)

PostNapisane: 28 mar 2017, 20:49 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Mi ogółem Scott (głos) strasznie przypomina Grega Ellisa, czyli Cullena, ale również Robina Atkina Downesa.

Czasem sam sobie imponuje - Reyes Vidal

PostNapisane: 04 kwi 2017, 10:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Shepard jest najgorszym tancerzem w Drodze Mlecznej, a Ryder najgorszy w Andromedzie.

PostNapisane: 04 kwi 2017, 13:21 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: MassEffect,Wiedźmin,CS:GO,LoL
Hmm... Myślałem, że najgorzej to hanarzy tańczą :P.

PostNapisane: 04 kwi 2017, 14:00 
Adept analogów
Adept analogów

Ryder najgorszym kierowcą :D

PostNapisane: 04 kwi 2017, 14:02 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: MassEffect,Wiedźmin,CS:GO,LoL
Eeee tam 160kmh czy tam mph w zabudowanym to nic hahah :D.

PostNapisane: 04 kwi 2017, 21:28 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

mrwrobelos napisał(a):
Eeee tam 160kmh czy tam mph w zabudowanym to nic hahah :D.

No tak. Pod warunkiem, że nie obija się o wszystkie ściany i skały, i nie robi 360 wokół własnej osi. :lol: Jak w moim przypadku. <_<

W każdym razie Scotta w moim wydaniu prawdopodobnie nigdy nie dopuściliby do obsługi taczki (chociaż to mógłby być + bo większe spustoszenie siałabym taczką niż bronią :D) nie mówiąc już o obsłudze bardziej skomplikowanych środków transportu.
Spieszę z wyjaśnieniem: Nie potrafię kierować żadnymi pojazdami w grach :rotfl:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona