Teraz jest 18 lis 2018, 00:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Ulubiony towarzysz:
Cora 0%  0%  [ 0 ]
Liam 0%  0%  [ 0 ]
Vetra 13%  13%  [ 1 ]
Drack 38%  38%  [ 3 ]
Peebee 25%  25%  [ 2 ]
Jaal 25%  25%  [ 2 ]
Liczba głosów : 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Towarzysze z Tempesta
PostNapisane: 19 kwi 2017, 22:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
"kto lubi takie laski z dwoma metrami?"

Odnoszę się tylko do tego. Wielu dziewczynom by to się nie spodobało.

Tytuł: Re: Towarzysze z Tempesta
PostNapisane: 21 maja 2017, 10:25 
Free Company of Alinor

Gra w: Lepiej nie będę się przyznawać
To i ja się podzielę spostrzeżeniami :D

Cora - Jak dla mnie w porządku. Taki odpowiednik Ash, tylko z zupełnie innym charakterem. Mimo wszystko Cora jest trochę taka jakaś... zwyczajna. Nie ma w sobie żadnego ognia. Jej uroda również mi osobiście nie przypadła do gustu, ale to kwestia indywidualna. Niemniej jednak mimo iż nie przypadliśmy sobie do gustu, to wciąż uważam, że jest to ciekawa i barwna postać :D

Drack - W Mass Effect 1 byłem chyba jednym z niewielu, którym Wrex aż tak bardzo się nie spodobał. Jakoś mi on nie pasował na towarzysza, nawet biorąc pod uwagę, że przechodząc grę z 3-ci raz zacząłem go lubić na takim poziomie jak resztę. Za to Dracka polubiłem od samego początku. Widać, że wiele w życiu widział, a jego poczucie humoru jest jedną z zabawniejszych rzeczy w grze. Z całej załogi Tempesta, to jego polubiłem najbardziej.

Liam - Podobnie jak z Corą. Widać, że jest to postać ciekawa i wiem, że da się go lubić. Ale mnie on trochę irytował. Dla mnie wiało od niego trochę nudą, jednak jego lojalka pokazała mi, że on chyba w samych założeniach miał być trochę irytujący :D

Jaal - Ja zaliczam się do kręgu osób, które polubiły nową rasę. Nie jakoś bardzo, ale polubiłem. Na początku myślałem, że angarowie będą jak proteanie. Surowy i potężny lud. Później zauważyłem, że jest wręcz odwrotnie, co według mnie jest sporym plusem. Sam Jaal jest w porządku. Nie wiem co więcej o nim powiedzieć :D

Peebee - Na początku mnie trochę irytowała, ale później okazało się, że jest całkiem w porządku. Fajna była jej "lojalka".

Vetra - mi ani trochę nie przypomina Garrusa poza tym, że jest turianką. Garrus był obrońcą uciśnionych. Za wszelką cenę chciał pomagać innym, nawet jeśli aż tak nie było tego po nim widać. Vetra wydaje się mieć gdzieś bycie bohaterem. Mimo to wydała mi się najbardziej sympatycznym towarzyszem z Tempesta. Podobał mi się wątek z Sid. Bardzo dobrze, że Andromeda skupiła się trochę na rodzinach towarzyszy i głównego bohatera.

A z reszty załogi, to Kallo to najlepszy pomysł na pilota na jaki BioWare mogło wpaść. Całkowita odskocznia od Jokera. Odważny krok. Mimo, że jest salarianinem, widać, że czasem emocje biorą u niego górę. Suvi wydaje się być trochę dziwna i tajemnicza, ale również jest ciekawa, choćby ze względu na swoją nietypową religijność. Gill'a też polubiłem. Za to Lexi jakoś bardzo nie zwróciła mojej uwagi. Cieszę sie jednak, ze w grze są wątki poboczne w których towarzysze mają jakieś swoje problemy.

Podsumowując, zaczynając od najlepszego towarzysza:

Drack > Vetra > Jaal > Peebee > Liam > Cora

Zastanawiam się dlaczego ludzie w tej grze nie sa zbyt ciekawi. W trylogii już od początku bardzo lubiłem Ashley i Kaidana, a w ME 3 prawie od razu polubiłem Jamesa. A dowodem na to, że da się zrobić ciekawą ludzką postać niech będzie Reyes z Andromedy.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4