Teraz jest 15 lis 2018, 21:30

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 5   [ Posty: 42 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Romanse [Bez Spoilerów]
PostNapisane: 07 kwi 2017, 07:00 
Status Widmo

Gra w: Sci-Fi
Trochę zagadywałem was o tym w różnych wątkach ale nie będziemy robić offtopu.

Jaki mieliście romans i jak go ocenianie?

Wiadomo że większość przeszła gre raz i nieliczni dwa więc każdego interesuje jak wygląda inny romans niż ten który wybrał na tle innych.

Zaczne od mojej osoby - Grałem Scottem i wybrałem Vetrę, niestety bardzo się zawiodłem bo wątek romansowy Vetry jest bardzo krótki i słaby. Może w sequelach będzie lepiej

Przy okazji tutaj jest Ankieta co do mojej gry, zacząłem grać Sarą (zcustomizowaną, wyszła nawet seksownie, chcecie screena? :D) i zastanawiam się nad romansem dla niej, najbardziej się zastanawiam nad Liamem, ludzkim romansem co by moja Sara mogła mieć dzieci (ludzie dzieci :P).

Nie ma wszystkich opcji bo do wyboru są te, które mnie interesują :P
Jaki romans wybrać dla Sary?

Niektórzy już się wypowiadali po części w innych wątkach, ale prosiłbym o napisanie jeszcze raz, zebranie tego wszystkiego w tym wątku :)

Tytuł: Re: Romasne [Bez Spoilerów]
PostNapisane: 07 kwi 2017, 10:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Grałem Scottem i wybrałem Gilla. Może to jakaś forma rasizmu, ale kompletnie nie interesują mnie romanse z innymi rasami (nie licząc Tali, ale jak można nie chcieć jej bangnąć?), dlatego ograniczam się wyłącznie do ludzi. Z ciekawości romansowałem z Reyesem, ale chociaż ten wątek był trochę ciekawszy niż ten, który ostatecznie wybrałem, to po sfinalizowaniu romansu usunąłem save, bo Reyes nie jest z Tempest, a moja zasada to wybieranie osób będących „pod ręką”, czyli na statku. To ograniczyło moje możliwości do Gilla i Końskiej Twarzy, więc wybrałem Gilla, bo był ciekawszy. Ale, na bogów, jaki ten wątek romansowy z nim był ultrażenujący... Krótki, dialogi jak ze Zmierzchu, fabuła tak do porzygu politpoprawna, że ja nie mogę. Ja co prawda nie mam nic przeciwko poprawności politycznej w rozsądnych ilościach, no ale przy romansie z Gillem po prostu przegięli moim zdaniem.

Azzinoth napisał(a):
Przy okazji tutaj jest Ankieta co do mojej gry, zacząłem grać Sarą (zcustomizowaną, wyszła nawet seksownie, chcecie screena? :D) i zastanawiam się nad romansem dla niej, najbardziej się zastanawiam nad Liamem, ludzkim romansem co by moja Sara mogła mieć dzieci (ludzie dzieci :P).

Spoiler:

Ostatnio edytowano 07 kwi 2017, 13:58 przez Pottero, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 07 kwi 2017, 11:27 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Xcom 2, Tomb Raider, Horizont Zero Dawn, Ghost Recon
Grając Sarą miałem romans z Liamem, teraz gram Scottem i robię romans z Peebbee.
Rozpocząłem grę po raz trzeci a jako postać wybrałem po raz drugi bohaterkę kobiecą o imieniu Patricia Ryder i będę robił romans z Suvi. Mam nadzieje, że będzie ciekawy.
Na razie co do oceny się wstrzymam, aż będę miał porównanie.
pzdr

PostNapisane: 07 kwi 2017, 14:29 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: MassEffect,Wiedźmin,CS:GO,LoL
Grając Scottem miałem romans z Corą, strasznie lubię laski z takimi włosami jak ona :P. Jest dla mnie ciekawa z charakteru, nie pcha się od razu do łóżka jak Peebee (nie że jej nie lubię, ale czasami jej teksty mnie irytowały po prostu). Nie wiem jak z Vetrą czy Peebee ale związek Cory + Scotta nie był ukrywany przed innymi jak to było w trylogii że ograniczył się tylko do sceny końcowej, tutaj po zakończeniu wątku dalej w rozmowach przy wszystkich rozmawiamy z nią o planowaniu przyszłości itp. Scena końcowa również jest miodnie wykonana :D. Teraz czekam na kolejną cześć Andromedy i wyjaśnienie jej wątku z nazwiskiem i dalszego romansu :D (oby nie zrobili tak jak z Ashley w ME2 bo zastrzelę ich). Teraz grając Sarą mam zamiar brać się za Jaala.

EDIT: Vetra również jest bardzo ciekawą postacią, ale zniesmaczył mnie jej wzrost do Scotta ponieważ jest po prostu wyższa i śmiesznie to dla mnie wygląda XDD.

PostNapisane: 07 kwi 2017, 16:04 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Grając Scottem wybrałam Gilla z powodów podobnych do Pana gdzieś powyżej:
1. Jakoś nie ciągnie mnie do innych ras (wyjątkiem tu są Asari, tylko tym razem jedna nie chciała Pioniera ;( a druga mnie irytowała)
2. Cora jako przyjaciółka ok, ale jakoś nie pasuje mi ona do romansu.
3. W sumie nawet trochę z wyglądu mi pasował. :lol:
Wydaje mi się, że romans z nim jest za krótki i za szybko się rozwija. Dla tych, którzy spoilerów się nie boją albo nie zdecydują się na romans z nim :
Spoiler:

Nie jest to najgorszy romans, ale też nie najlepszy. Gill wydaje mi się postacią dość interesującą, ale moje zdanie zawsze różni się od opinii publicznej :D

PostNapisane: 07 kwi 2017, 16:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Nawiązując do tego „Ej zamy się jakiś miesiąc” to jednak trzeba mieć na uwadze logikę gier komputerowych, zwłaszcza RPG, a raczej ich brak. Romanse wydają się być nienaturalne, bo nie dość, że krótkie, to jeszcze prowadzone na przestrzeni może kilku tygodni, ale tak naprawdę pomiędzy prologiem a epilogiem mija pewnie kilka miesięcy. Najlepszy przykład: po założeniu pierwszej placówki na Eos, od razu, bez opuszczania planety, podchodzimy do kolonisty, który mówi coś w stylu, że „od dwóch tygodni mamy tutaj problem taki a taki”. Chociaż w grze minęło 15 sekund, w świecie gry – kilka tygodni. Więc romanse rozgrywają się na przestrzeni paru miesięcy, ale tak czy siak BioWare kiepsko je poprowadziło, więc wydają się nienaturalne i dziwne.

PostNapisane: 07 kwi 2017, 16:23 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

No tak. Całkiem to rozumiem tylko w tym wypadku
Spoiler:
bardziej rzuca się to w oczy (przynajmniej mi, chociaż od kilku osób już słyszałam taką opinię).

PostNapisane: 07 kwi 2017, 16:51 
Adept analogów
Adept analogów

Ciekawe jakby wyglądał romans z Drackiem, hahah :P.

PostNapisane: 07 kwi 2017, 17:01 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

mrwrobelos napisał(a):
Ciekawe jakby wyglądał romans z Drackiem, hahah :P.

Czyli nie tylko ja ubolewam nad jego brakiem. :D Trzeba jakieś pismo do BioWare "nasmarować". :D

PostNapisane: 07 kwi 2017, 17:54 
Adept analogów
Adept analogów

Hahaha :D Na pewno się podpisze pod pismem! :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 5   [ Posty: 42 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona