Wczytywanie
Teraz jest 14 gru 2018, 10:25

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: GTA5Rocks! potrzebuje nowego naczelnego!
PostNapisane: 24 sie 2014, 11:48 
Nazi Zombie

Gra w: komputer :P
Tak jak w temacie. Niedostateczna ilość czasu spowodowała, że mogę sobie pozwolić na prowadzenie tylko jednego wortalu. Wybrałem Armię Call of Duty, ponieważ pracuję nad nią dłużej, a co za tym idzie - poszukuję kogoś odpowiedzialnego, kto zaopiekowałby się wortalem o GTA. Sami pewnie widzicie, że strona już bardzo długo leży odłogiem i się marnuje, a ma spory potencjał. Tak być nie może! :)

Poszukujemy osoby:
- mającej obeznanie w temacie serii Grand Theft Auto, a w szczególności jej najnowszej odsłony - Five
- najlepiej aktywnie grającej w GTA: Five
- posiadającej podstawowe umiejętności posługiwania się językiem polskim, wypowiadania w sposób jasny i poprawny ortograficznie oraz gramatycznie (czyli pisać z sensem i pilnować przecinków :P)
- znającej podstawy obsługi CMS'u takiego jak Joomla oraz operowania podstawowymi znacznikami HTML (bez obaw, wszystko mogę wytłumaczyć ;))
- chętnej do regularnego przeglądania portali o grach, celem pozyskania materiałów na newsy

Zainteresowanych zachęcam do pisania w tym wątku lub na PW. W razie jakichkolwiek wątpliwości oczywiście odpowiadam na wszelkie pytania (te o witrynie i te o życiu też :P).

Do osób, które mają pewne wątpliwości, że mogą nie podołać, bo za mało czasu etc. etc. etc...
Bez obaw! Dla GameWalka prowadzę wortale już kilka lat i z doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli poświęcisz na krótki przegląd neta i pisanie newsów pół godziny dziennie (to chyba nie jest tak dużo ;)) to będzie dobrze. Wystarczy tylko chcieć, a to najtrudniejsze :D Panie i Panowie, GTA5Rocks! czeka na adopcję :)

facebookowy fanpage Armii Call of Duty:

https://www.facebook.com/pages/Armia-Call-of-Duty-callofdutywarfarepl/1543483715885010?fref=ts

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]