Wczytywanie
Teraz jest 14 gru 2018, 15:09

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kilka pomysłów
PostNapisane: 13 lip 2010, 22:32 
Casual
Casual

Jak tak patrze na to forum to wydaje mi się całkiem zacne. Sądzę że przydałby się jakiś dział w którym nowi userzy mogliby się przedstawić/przywitać. Nowa, inna wersja SB, nie wiem jakiś Ajax może czy coś... Obecne aktualizuje się co 20 sek. co powoduje że np. mnie odechciewa się w nim pisać, no i ogólnie troszkę zamula. Przy zmianie SB chyba nie trzeba nic kombinować z tym php, no i bardzo przydałby się poddziały, przy tym zmiana php jest już chyba konieczna. No i ja chętnie ujrzałbym dział w stylu "Twórczość Własna" w którym userzy mogliby prezentować nie tylko swoje opowiadania i prace literackie ale też własną grafikę, muzykę etc. Ewentualnie jakiś dział z konkursami i zabawami do spamowania(wyłączyć w nim licznik postów).
To tyle z moich pomysłów.

Pozdro!

EDIT: Jakiś tekstowy system RPG umiliłby życie na forum. W końcu to forum o tego typu grach.

Tytuł: Re: Kilka pomysłów
PostNapisane: 13 lip 2010, 22:40 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Cześć,
to, o czym piszesz na początku, znajdziesz w Offtopicu - tam możesz się przedstawić, czy też wyrazić twórczość własną. Co do reszty niech się wypowiadają specjaliści ;)

pozdro

Obrazek

PostNapisane: 14 lip 2010, 10:42 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Pasjans.
System RPG był, ale na pierwotnej wersji forum. Wprawdzie opierał się o znany już system i był osadzony w realiach Risen, ale zawsze można zrobić coś klasycznego, bazującego na standardowych systemach jak D&D albo TDE.

Odnośnie shoutboxa - zawsze można stworzyć kanał IRCowy. Bodajże AJAX Chat BlueImp można ładnie zintegrować z phpBB.

PostNapisane: 15 lip 2010, 11:33 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
Shoutbox imo jest idealny, nie zacina się, odświeża co określony czas, ma sygnał dźwiękowy. Przywitac sie można na SB, zabawy sa w OT, jest temat na prace graficzne i jest literatura. SB można ustawić na szybsze odświeżanie, ale to imo niepotrzebne, za częste zapytania do bazy.

Tylko nie wiem o co ci chodzi z zmianą php.. Mamy php5, najnowsza stabilna wersje

co do systemów rpg etc - na razie wszystkie gry z naszego serwisu są rpg, ale to tylko sytuacja tymczasowa, docelowo będziemy mieli serwisy z różnych gatunkow

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]