Wczytywanie
Teraz jest 14 gru 2018, 16:18

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: InSkyrim - Rekrutacja
PostNapisane: 24 lip 2011, 10:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pisaliśmy już na stronie dwa razy o tym, że szukamy świeżej krwi w postaci news'manów. Nie wiem dlaczego, do tej pory nikt nie wysłał do nas e-mail'a w sprawie rekrutacji (być może nikt nie wie, że "[at]" oznaczało "@"). Tak czy inaczej, postanowiłem napisać o tym na forum, żeby wiadomość trafiła do większej liczby odbiorców.

Cytuj:
Masz choć odrobinę wolnego czasu i chęci? Jesteś ambitny, skory do pomocy i sprawiasz wrażenie zaufanego człowieka? I najważniejsze: czy jesteś fanem serii TES?
Jeśli masz dość czekania na świeżego newsa, i źle czujesz się na stronie której wiecznie czegoś brakuje, weź sprawy w SWOJE RĘCĘ! Pisz na redakcja[at]inskyrim.pl, lub na PW do Apricota.
Szukamy KILKU newsman'ów, którzy z radością zaangażują się choć trochę w życie inSkyrim. Wystarczy napisać (mile widziane referencję)...na pewno odpiszemy!

W razie pytań, wątpliwości czy wyjaśnień pisać do mnie na PW, lub na gg: 893717.

Tytuł: Re: InSkyrim - Rekrutacja
PostNapisane: 01 wrz 2011, 12:21 
Casual
Casual

Napisałem jakiś czas temu....i nikt mi nie odpowiedział w tym temacie. Więc zastanawiam się po co w takim razie info o naborze. Ze swojej strony zgłaszałem chęć uczestnictwa jako korektor. Dziś poprawka. Szczegółowe mapy do zadań z każdej frakcji plus korektor.

PostNapisane: 01 wrz 2011, 14:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Drogi Zetosie!

Śmiem twierdzić, że albo ja się pomyliłem (qwoli ścisłości znalazłem twój numer jako "zetos", więc to chyba ty), albo ty piprzysz gupoty! Napisałeś do mnie "to ja, zetos" na co ja odpisałem, że na dzień następny będę miał czas by wyjaśnić ci zasady funkcjonowania i operowania joomlą. Potem zero oznak życia, zero reakcji, a teraz wyjeżdżasz, że ktoś ciebie olał. Ze swojej strony powiem, że chciałem i chcę cię dalej w naszej redakcji...

...Jednakowóż jak głosi nabór, szukamy NEWSMAN'ÓW, których tak bardzo nam brakuje, ew. tłumaczy (j. angielski i niemiecki). Jeśli ktoś jest zainteresowany którymś ze stanowisk (również zetos) zapraszam na pw lub gg.

PostNapisane: 01 wrz 2011, 16:28 
Casual
Casual

Bez urazy Apricot, nie podchodzę do tego tekstu tak bardzo emocjonalnie jak ty. Więc rzeczywiście potwierdzam to, że napisałeś do mnie na gg. I tu tytułem tego, że nie dawałem znaku życia etc. Po pierwsze pracuję, po drugie mam rodzinę. Więc oczekiwałem że mi chociaż następnego dnia odpiszesz. Cóż, lekkie nieporozumienie i tyle. Nie mam tyle czasu żeby spędzać ileś tam godzin przy kompie. Poza tym mam już "etat" redaktora newsmana na innym Portalu. Czuję się dobrze w temacie opisów i szczegółowych map do Risen. Moim zdaniem po prostu brakuje czegoś takiego na stronie czy na Forum. I nie jest to bynajmniej próba wytknięcia z mojej strony, po prostu skoro widnieje że to pierwszy polski fansite, to w końcu niech się to ruszy.

Jeżeli uważasz że moja osoba przyda się wam, napisz mi po prostu o tym na gg. Napewno odpowiem w temacie.
Pozdrawiam :)

PostNapisane: 04 sty 2012, 09:40 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim, B3, CoD:MW3
Wybaczcie odkopywanie tematu, aczkolwiek porusza on bardzo ważną treść, a nie został, że tak powiem, "ukończony". Minęły już cztery miesiące a ostatecznego werdyktu nie widać. Czy rekrutacja nadal obowiązuje?

PostNapisane: 04 sty 2012, 10:58 
GameWalk.pl

Rekrutacja już nie obowiązuje, bo skompletowaliśmy już redakcję, ale jeśli masz jakieś pomysły na rozwój zasobów inSkyrim, to chętnie poczytam na PW ;)
Temat tymczasem zamykam

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]