Wczytywanie
Teraz jest 11 gru 2018, 17:20

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cenzura
PostNapisane: 30 paź 2011, 20:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Usuńcie cenzurę ze słowa
k
u
r
w
a

,bo nie można dobrze gadać o grze wiedźmin

Tytuł: Re: Prośba
PostNapisane: 30 paź 2011, 22:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

hmm, nie

Tytuł: Re: Przeżycia budzące krew w żyłach, w grze Wiedźmin 2
PostNapisane: 22 sty 2013, 14:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
Jak ja to kocham, w dziale o grze, gdzie bez przerwy są bluzgi i nagość nie wolno przeklinać :D

Wiadomo powszechnie, że gra "Wiedźmin" <3 jest przeznaczona dla osób dorosłych, zawiera więc co zawiera, proste. Jeśli rodzice pozwalają grać w nią swoim nieletnim pociechom, to ich sprawa - nie inetresuje mnie to, co kto robi w domu i jakiego słownictwa używa prywatnie, ale forum jest miejscem publicznym, ogólnodostępnym, w związku z czym obowiązują tu zasady dobrego smaku i kultury osobistej, w ramach której słowa powszechnie uznawane za wulgaryzmy nie mają prawa bytu.
A wystarczy odrobinę pomyśleć, żeby móc w miarę swobodnie dyskutować na temat Wieśka, nie narażając się na łamanie zasad regulaminu, ku*waż mać (jak rzekłby Zoltan) ;) Tyle w temacie, koniec z offtopem.
Pozdrawiam, waber

Tytuł: Re: Przeżycia budzące krew w żyłach, w grze Wiedźmin 2
PostNapisane: 22 sty 2013, 18:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
Mooras napisał(a):
Jak ja to kocham, w dziale o grze, gdzie bez przerwy są bluzgi i nagość nie wolno przeklinać :D

Wiadomo powszechnie, że gra "Wiedźmin" <3 jest przeznaczona dla osób dorosłych, zawiera więc co zawiera, proste. Jeśli rodzice pozwalają grać w nią swoim nieletnim pociechom, to ich sprawa - nie inetresuje mnie to, co kto robi w domu i jakiego słownictwa używa prywatnie, ale forum jest miejscem publicznym, ogólnodostępnym, w związku z czym obowiązują tu zasady dobrego smaku i kultury osobistej, w ramach której słowa powszechnie uznawane za wulgaryzmy nie mają prawa bytu.
A wystarczy odrobinę pomyśleć, żeby móc w miarę swobodnie dyskutować na temat Wieśka, nie narażając się na łamanie zasad regulaminu, ku*waż mać (jak rzekłby Zoltan) ;) Tyle w temacie, koniec z offtopem.
Pozdrawiam, waber

Jeśli chodzi o cenzurę w postaci gwiazdki (*), to śmiem twierdzić, że jest to dość...mało praktyczna rzecz, bo czy napiszesz wulgaryzm pełny, czy też zakryjesz jedną, dwie litery gwiazdką, to i tak wiadomo o co chodzi. Napiszę "na pohybel skur*****om", są gwiazdki, ale chyba każdy zrozumie o co chodzi. Tym bardziej, że kto grał w Wieśka, z pewnością słyszał wiele przekleństw, więc zobaczenie ich na forum nie poplami jego/jej duszy :aniol:
Ale cóż, regulamin to regulamin, nie ważne czy ma sens, trza go przestrzegać. Nie chcę się kłócić, po prostu wyraziłem opinię.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]