Wczytywanie
Teraz jest 14 gru 2018, 16:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tapatalk or something
PostNapisane: 08 gru 2011, 13:49 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Hej,

Nie wiem, czy ktokolwiek z Was przegląda forum za pomocą urządzeń mobilnych, iPhone'a, HTC, Samsunga, czy czegokolwiek innego, jeśli jednak to robicie, wiecie zapewne, że styl forum jest sporą rzeczą, żre transfer, nie mówiąc już o szybkości (czy raczej jej braku...) wczytywania czegokolwiek. Dla przykładu, próba edycji posta na moim jabłuszku trwała jakieś 2 minuty zanim w ogóle mogłem zacząć pisać (wczytywanie tła).

Dlatego też mam dla Was propozycję, jako dużego, rozwijającego się forum. Wiele forów a także całych stron przechodzi ostatnimi czasy na system mobilny - jedna opcja, to modyfikacje stylu, o których zainteresowani mogą więcej przeczytać tu. Drugą opcją jest bardzo popularny ostatnimi czasy na wielu forach, zwłaszcza większych system tapatalk. Informacje o nim znajdziecie tu i tu. Wciąż niewiele polskich forów przechodzi na systemy mobilne, aczkolwiek ten sposób przeglądania stron na urządzeniach mobilnych cieszy się coraz większą - zasłużoną - popularnością. Stąd moja sugestia, o wprowadzeniu takiej modyfikacji do forum i ułatwienia ludziom życia.

Pozdrawiam

Tytuł: Re: Tapatalk or something
PostNapisane: 09 gru 2011, 10:36 
GameWalk.pl

Aktualizacja: Przed chwilą zaimplementowałem Tapatalk na naszym forum. Instalacja i rejestracja rzeczywiście przebiegła banalnie. Testujcie :)

Przyjrzę się sprawie może na weekend, bo teraz jestem zawalony robotą. Trudno mi uwierzyć, że na wczytanie tła czekałeś 2 minuty, zależnie od kategorii na forum waży ono od kilkudziesięciu do 300 KB. Może serwer był w tym czasie znacznie obciążony albo miałeś przeładowany transfer i prędkość połączenia dała o sobie znać. Na chwilę obecną poleciłbym Ci poszukanie jakichś rozwiązań do keszowania obrazków na stronach.

Tytuł: Tapatalk or something
PostNapisane: 09 gru 2011, 23:10 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Testuję, a jak! Post pisany z mojego jabłuszka, wszystko chodzi miód, cud i malinka! Dzięki Ci wielkie! Gdybym był dziewczyną dostałbyś ode mnie wielkiego buziaka, ale niestety - mogę Ci wyłącznie dziękować i ogłosić, że jest to jedno z niewielu forów, gdzie admin jak coś mówi to to robi, a nie odkłada o 5 lat bo "ojtam, mamy ważniejsze rzeczy". Jeszcze raz dzięki, dzięki, dzięki. :D

Hurrra!
Pozostaje zobaczyć, czy tapatalk automatycznie doda informację o pisaniu z niego wiadomości.

Tytuł: Re: Tapatalk or something
PostNapisane: 10 gru 2011, 13:53 
GameWalk.pl

Ralveyn napisał(a):
Pozostaje zobaczyć, czy tapatalk automatycznie doda informację o pisaniu z niego wiadomości.

Wyłączyłem automatyczne dodawanie informacji o wysłaniu wiadomości z Tapatalka - IMHO zbędny ficzer. ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]