Wczytywanie
Teraz jest 14 gru 2018, 11:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 7   [ Posty: 62 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Propozycja rozwoju forum
PostNapisane: 05 lut 2011, 20:56 
Casual
Casual

Gra w: Dragon Age, GTA IV
Witam!
Patrząc na forum wpadłem na pomysł by zrobić pewien porządek, widzę, że jest dość dużo adminów(których powinno być max 2)
redaktorzy są modami, a mod powinien być po naborze(nie wykluczam redaktora jako moda). Zrobić na samym dole forum:
-ilu zarejestrowanych
-jacy online
-legenda grup(admin, junior admin, mod itp.)
-ile napisanych postów
-stworzyć dział który będzie poświęcony stronie i tylko jej
I jeszcze jedno, gdy wchodzę na swój profil przekierowuje mnie na gamewalk, a powinno być dragon age.

Prosiłbym o rozpatrzenie tego, gdyż na takiej zasadzie działają prawie wszystkie wielkie fora(przyklad:gothic up)

Tytuł: Re: Propozycja rozwoju forum
PostNapisane: 06 lut 2011, 00:09 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Jako, że na forum jestem nikim i nie mam prawa bezcześcić świętych postanowień administracji, lecz:

- "Wielkie forum" może działać na swoich zasadach, a Gamewalk swoimi.
- Połowa rzeczy jest, a druga połowa jest raczej zbędna. Na cholerę mi wiedzieć, że userzy napisali 32098 postów.
- Taki dział jest, sam w nim piszesz.
- Powinien być Gamewalk. DA jest tylko cząstką Gamewalku więc jest najważniejszym forum. Skórkę zawsze możesz sobie zmienić.

PostNapisane: 06 lut 2011, 12:15 
El Bastardo

Gra w: Klasy
Cytuj:
Witam!

Witam.
Cytuj:
Patrząc na forum wpadłem na pomysł by zrobić pewien porządek

Porządek jest i wszystkim odpowiada. Strona jest przejrzysta i czytelna, nie widzę powodów aby cokolwiek zmieniać. Ale nvm...
Cytuj:
Patrząc na forum wpadłem na pomysł by zrobić pewien porządek, widzę, że jest dość dużo adminów

Pozwól, że Ci coś wyjaśnię. Adminów jest tyle, ile jest serwisów podlegających GameWalkowi. Osobny admin dla witchersite'a. osobny dla DA, osobny dla Risen'a oraz Crysis'a, no i osobny dla Fable, w tym administrator GameWalk'u.
Cytuj:
(których powinno być max 2)

Fajnie. Może na stronach o jednej tematyce, ale nie zrzeszających wiele serwisów.
Cytuj:
redaktorzy są modami, (nie wykluczam redaktora jako moda)

Fakt, redaktorzy są moderatorami, ale tylko dla okreslonych działów, dla stron na których pracują. Głównymi moderatorami są osoby całkiem inne, które z początku istnienia GW wykazały, że zasługują na ten status.
Cytuj:
a mod powinien być po naborze

"Fajnie. Może na stronach o jednej tematyce, ale nie zrzeszających wiele serwisów."
Cytuj:
-ilu zarejestrowanych
-jacy online
-legenda grup(admin, junior admin, mod itp.)
-ile napisanych postów

Polecam obejrzeć stronę główną forum jeszcze raz, tym razem również miejsce, które jest pod ShoutBox'em.
Cytuj:
-stworzyć dział który będzie poświęcony stronie i tylko jej

Hmm... To jest myśl! Ale... hmm... fakt, istnieje to już od poczatku forum.
Risen
Fable
Wiedźmin
Dragon Age
Crysis
Majesty

Cytuj:
I jeszcze jedno, gdy wchodzę na swój profil przekierowuje mnie na gamewalk, a powinno być dragon age.

Powinno być tak jak jest. Rejestrując się na forum, nie rejestrujesz się tylko na DA, ale głównie na GameWalk. Nie trudno potem przejść do interesującego Cię działu, prawda?
Cytuj:
Prosiłbym o rozpatrzenie tego, gdyż na takiej zasadzie działają prawie wszystkie wielkie fora

Spoko rozpatrzymy. Ale co?

PostNapisane: 07 lut 2011, 10:44 
GameWalk.pl

Wtrącę jeszcze parę swoich groszy. Statystyki globalne forum znajdują się na stronie głównej: index.php w stopce.
Działy lokalne i tematy podają w dolnych belkach listy aktualnie wyświetlających ich użytkowników/gości.

Cytuj:

Nasza architektura forum na to nie pozwala. Wszystkie kategorie forum stoją na jednej instalacji skryptu i moduły systemowe (a takim jest m.in. profil użytkownika) muszą mieć przypisany defaultowy skin, taki sam jak na globalnej stronie głównej forum. Jest to chyba lepsze rozwiązanie niż przypisanie stronie głównej (a co za tym idzie - również modułom systemowym) przykładowo skinu z kategorii Dragon Age. Wówczas użytkownikom forum Wiedźmina pojawiałby się styl DA, a to już raczej byłoby cięższe do przełknięcia.
Oczywiście jest możliwość uruchomienia osobnych instalacji forum dla poszczególnych serwisów, ale biorąc pod uwagę aktualny ruch byłoby to marnotrawienie naszych zasobów serwerowych. Pomijając już inne niedogodności jak decentralizacja, konieczność rejestracji kont osobno na każdym forum etc.

PostNapisane: 15 kwi 2011, 10:54 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: The Wicher, The Witcher 2
Ja jestem za tym, abyście ogólnie wprowadzili system nagród dla wyjątkowo pomocnych userów. Chodzi mi o dodatki do skryptu w wersji "pomógł" bądź możliwość przydzielania solidnym userom pochwał. Za zainteresowanie i poświęcenie Luke'a wystawiłabym mu skrzynkę piwa, gdybym mogła ;)

PostNapisane: 17 paź 2012, 22:36 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Temat starawy ale wierzę, że moja sugestia pomoże nie tylko mnie : po zalogowaniu i wyświetleniu w panelu zarządzania można by dodać mechanizm kierujący DOKŁADNIE do naszego postu - w tematach o wielu stronach odpowiedzi nie można połapać się czy nadeszła na nasz post - jeśli coś takiego już działa, oznacza to, że błąd dotyczy mojej przeglądarki, a wtedy ... nie było sprawy ;-))

PostNapisane: 29 gru 2013, 13:55 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Hi dawno mnie tu nie było i nawet nie wiem czy takowa sugestia już padała...
Czy dałoby radę zrobienia tego http://puu.sh/62jCD.png też na dole strony, bo po każdym przeczytaniu danej strony, przewijanie na górę jest męczące...

PostNapisane: 29 gru 2013, 18:50 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Pod swoim postem z lewej strony (dokładniej pod awatarem) masz napis "góra", który przenosi na górę strony.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 29 gru 2013, 19:27 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

whiteshadow napisał(a):
Pod swoim postem z lewej strony (dokładniej pod awatarem) masz napis "góra", który przenosi na górę strony.

Aaa, ok thx xD

PostNapisane: 02 lut 2014, 22:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Mam propozycję. Nowe osoby, które nie mają 10 postów, aby nie mogły zakładać tematów. Ograniczyłoby to spam :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 7   [ Posty: 62 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona