Teraz jest 22 paź 2019, 09:12
Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pliki instalacyjne - Uszkodzone!
PostNapisane: 10 lut 2012, 19:50 
Casual
Casual

Gra w: Fable - Zapominane opowieści
Witam, dziś po długim okresie nie grania w Fable zachciało mi się zagrać. Mniejsza o to, przejdźmy do rzeczy.
W starych, zakurzonych kątach mojej pułki z płytami ta strasznie się porysowała. Niestety, podczas instalacji występuje błąd z otwarciem pliku, za każdym razem jest to jakiś film z katalogu Data/Videos. Proszę kogoś, kto będzie tak miły o spakowanie mi całego katalogu Videos i przesłanie go na hosting oraz udostępnienie linku. Podejrzewam, że podobny temat już był, lecz nie mogłem go znaleźć.

~Pozdrawiam, P.Z.

P.S. Podczas zgrywania zawartości płyty na dysk twardy kopiowanie po prostu zatrzymuje się z powodu uszkodzenia któregoś z tych plików, w przypadku kopiowania innego, w przypadku instalacji innego.

Tytuł: Re: Pliki instalacyjne - Uszkodzone!
PostNapisane: 12 lut 2012, 13:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Proponowałbym najpierw spróbować zrzucenia plików z płyty na twardziela za pomocą jakiegoś programu. Jakiś czas temu miałem podobny problem - a przynajmniej wydaje mi się, że był podobny - więc pogrzebałem trochę w google, ściągnąłem(w pełni legalny i darmowy) program Copy It Anyway, użyłem go i pomogło. Spróbuj z CIT, może to pomoże tak jak mi. :)
Jeżeli to nie pomoże, podaj treść błędu. Może uda się coś na to zaradzić bez wrzucania plików.

PostNapisane: 13 lut 2012, 06:59 
Casual
Casual

Gra w: Fable - Zapominane opowieści
Natural, dziękuję za próbę pomocy, kolego z jednego miasta ( jeśli lubuskie ), lecz program nie dał rady - Podczas kopiowania jednego z filmów po prostu przestał odpowiadać, po 5 minutach wszystko zatrzymał się, wyskoczył błąd, a po chwili komputer z przeciążenia wyłączył się. Za chwilę podam błąd, który występuje podczas instalacji.

http://zajacp1.ct8.pl/prywatne/eeror.bmp

PostNapisane: 13 lut 2012, 12:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Cholera...Miałem cichą nadzieję, że CIT pomoże, ale skoro nie to wypróbuj może program IsoBuster? Jeżeli wina leży po stronie płyty, a konkrteniej z powodu jej nie najlepszego stanu, to IB powinien sobie z tym poradzić. Służy do odzyskiwania plików z uszkodzonych płyt CD i DVD, więc może on coś w tej sprawie poradzi?
Nie jestem specem od software'u, więc mogę pomóc tylko w taki sposób - podsuwają nazwy programów, z których sam korzystam, kiedy mam podobne problemy. ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]