Wczytywanie
Teraz jest 15 lip 2020, 10:35

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 16   [ Posty: 158 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jakie seriale lubicie oglądac?
PostNapisane: 04 mar 2011, 09:29 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age, Mass Effect 1, 2 i 3, Wiedźmin 1 i 2, TDU 1 i 2, Tomb Raidery..
1. V - Oglądałem pierwszą wersję i była dobra. Teraz oglądam nową wersję i jest jeszcze lepsza
2. Prison Break. Chociaż ostatni sezon zaczął lekko przynudzać
3. Heroes. Bardzo dobry serial
4. 4400 - podobny do Heroes i wciągający. Niestety urywa się w momencie, kiedy zaczyna się mocno rozkręcać (strajk scenarzystów zrobił swoje:( ).
5. I na koniec najlepszy serial wszech czasów, mocno niedoceniany w Polsce, na świecie uznawany za jeden z najlepszych, czyli Stargate SG-1 (10 sezonów) + Stargate Atlantis (5 sezonów) + trzy filmy kinowe (Stargate Universe niestety mocno obniżył poziom). Pierwszy sezon bardzo powoli się rozkręca. Dopiero pod koniec zaczyna na prawdę się coś dziać. Ale to, co jest później rozmachem bije wszystko. "Gwiezdne wojny" są przy tym jak pierdnięcie komara :) W pewnym momencie walczą tam ze sobą cztery galaktyki. Nawiasem mówiąc jeśli ktoś oglądał cały seria uważnie, a później zagrał w Mass Effect (1 i 2), to musiał ze zdziwieniem stwierdzić, że ta gra ma BARDZO dużo wzięte właśnie ze Stargate.
6. Stawka większa niż życie :) A co... Czemu nie...

A żeby wsadzić kij w mrowisko: Nie cierpię Housa (chociaż czasem oglądam pojedyncze odcinki). Uważam go za najgorszego lekarza na świecie. Przychodzi do niego pacjent z katarem, a ten go kładzie do szpitala, najpierw robi badania, później prawie go zabija lekami, później inne badania, później eksperymenty, a jak już prawie go wykończy, nagle z tryumfem w głosie oznajmia "To jest katar!!". U nas najgorszy lekarz jest lepszy od Housa, i nie mniej chamski W dodatku w zasadzie wszystkie odcinki są do siebie podobne, tylko choroby inne.

(Login w Mass Effect 3 w sieci: AjgorPL)

PostNapisane: 15 maja 2011, 21:10 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass effect 1 i 2
A ja tylko oglądam:

Chuck B)

PostNapisane: 01 cze 2011, 15:32 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Chuck był dobry do końcówki drugiego sezonu, potem już zaczęli wymyślać i ciągnąć na siłę. Niedawno skończyłam 2, najświeższy, sezon mini serialu rodem z Wielkiej Brytanii - Misfits. Idealne połączenie Skins i Herosów. Więcej nie zdradzę, świetny, pełen humoru jak i akcji. A że każda seria ma raptem 6 i 7 odcinków, Misfits to idealny show dla ludzi, którzy nie mają czasu na przedzieranie się przez 10 sezonów gdzie każdy ma ponad dwadzieścia odcinków. Polecam ;)

PostNapisane: 20 lis 2011, 20:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lubię serial Dr. House oraz Vampire Diaries.
Lubiłam też Off the map, ale niestety przerwali nadawanie :/

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 20 lis 2011, 21:31 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Ostatnio zostałem opętany przez dzieło znane jako My Little Ponny: FiM!

PostNapisane: 24 lis 2011, 17:02 
Joker

Niedawno zacząłem oglądać My Little Pony. Niesamowita bajeczka. Moje ulubione kucyki to Fluttershy i Twilight! Poza tym razem z młodszym bratem patrzę na: Rodzinka.pl, Bolka i Lolka (czasem wracam do starych czasów) i głównie to co leci na Discovery/Animal Planet (np. Jak to jest zrobione?, Pogromcy Mitów, Broń Przyszłości).

PostNapisane: 24 lis 2011, 20:10 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age, Mass Effect 1, 2 i 3, Wiedźmin 1 i 2, TDU 1 i 2, Tomb Raidery..
A mnie ostatnio ogarnęła mania na punkcie Misfits. Dziwny serial. Z jednej strony bardzo, ale to BARDZO chamski, wulgarny, i aż ocierający się o zboczenie (to mi się w nim nie podoba), a z drugiej strony niesamowity pomysł na fabułę. Takie X-Men w rynsztoku.

PostNapisane: 24 lis 2011, 20:49 
Casual
Casual

Gra w: Assassin's Creed: Brotherhood, Wiedźmin 2
Supernatural to mój faworyt jeśli chodzi o amerykańskie seriale - przede wszystkim za humor, styl każdego odcinka i świat (a ostatnio nawet nawiązania do Biblii).
Na drugim miejscu jest Sons of Anarchy - brutalność tego serialu, i motory po prostu przyciągają do ekranu.
Ostatnio zacząłem oglądać Terra Nova - nowy serial, opowiadający o...a, nie ważne, kto będzie chciał, to się dowie. Serial jest zaszufladkowany do tych "familijnych" - i tu się zgodzę, są wątki przesłodzone, i te trochę mniej, ale jakoś serial mnie zaciekawił.
The Walking Dead - miał być brutalny serial o walce z zombie, a mamy ciągłe problemy między bohaterami...denerwuje strasznie.
Z sitcomów oglądam Big Bang Theory - gdyby nie inteligencja głównych postaci serialu, to mógłbym się z nimi nawet utożsamiać :)
How I Met Your Mother - ostatnio bardzo popularny serial, szkoda, że z sezonu na sezon coraz słabszy.

Z tych co nie są już emitowane:
- Prison Break
- Smallville (całe 10 sezonów)
- FlashForward
- The Event
- Heroes
...i jeszcze trochę tego było.

PostNapisane: 24 lis 2011, 22:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

TerraNove też oglądam. Heroes obejrzałem całość. Jeśli lubisz seriale w tym stylu, to zainteresuj się serialem "4400". Podobny do Heroes, ale zrobiony chyba z większym rozmachem. No i zdecydowanie polecam najlepszy serial SF wszech czasów - Stargate. Pierwszy sezon może zniechęcać, bo wygląda na niskobudżetowy. Ale od drugiego sezonu robi się na prawdę coś absolutnie wielkiego. Większego od całych Gwiezdnych wojen.
Masz o ile się nie mylę w avatarze Clouda. Więc ze Stargate jest podobnie, jak w FF7. Początek taki sobie, a później prawdziwe arcydzieło.

PostNapisane: 24 lis 2011, 23:02 
Casual
Casual

Gra w: Assassin's Creed: Brotherhood, Wiedźmin 2
Mnie nigdy jakoś sam świat Stargate do siebie nie przekonywał. Próbowałem oglądać, miałem kiedyś cały sezon na dysku, ale...to jednak nie to, czego szukałem.
Może kiedy indziej spróbuję jeszcze raz obejrzeć, zobaczymy :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 16   [ Posty: 158 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna strona