Wczytywanie
Teraz jest 13 lip 2020, 20:33

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 16   [ Posty: 158 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jakie seriale lubicie oglądać?
PostNapisane: 27 lut 2012, 14:48 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: League of Legends - Team Fortress 2
Mentalist , to chyba jedyna seria którą lubię :p5:

PostNapisane: 07 mar 2012, 12:40 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Cześć. Jest tego trochę - Na dobre i na złe, Na Wspólnej, Świat wg Kiepskich, Rancho,Prawo Agaty,Przepis na życie,dr, House, Ojciec Mateusz, Malanowski i partnerzy,W-11,Detektywi. :)

PostNapisane: 07 mar 2012, 13:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age, Mass Effect 1, 2 i 3, Wiedźmin 1 i 2, TDU 1 i 2, Tomb Raidery..
gametka napisał(a):
Cześć. Jest tego trochę - Na dobre i na złe, Na Wspólnej, Świat wg Kiepskich, Rancho,Prawo Agaty,Przepis na życie,dr, House, Ojciec Mateusz, Malanowski i partnerzy,W-11,Detektywi. :)

Prawo Agaty dopiero się pojawiło, i były dwa odcinki jeden po drugim. Ale fakt. Zapowiada się dosyć ciekawie. Ten cały Malanowski to jest plagiat Detektywów z TVN. I tak samo kiepski moim zdaniem :)

(Login w Mass Effect 3 w sieci: AjgorPL)

PostNapisane: 07 mar 2012, 13:15 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Oj tam.Lubię ogladać Malanowskiego,chociaż czasami faktycznie się powtarza i podobne są sytuacje do Detektywów,ale jeśli mam być szczera wolę Malanowskiego niż Detektywów,czy W-11,chociaż oglądam,ale
w tych ostatnich czasami widać,że nie mają o czym już kręcić,pokazują jedno i to sami/ prawie/.Co do Prawo Agaty-fakt dopiero były dwa odcinki,ale film będzie chyba ciekawy.A jak się zapatrujesz na seriale fabularno-dokumentalne,typu - Trudne sprawy , Dlaczego ja? czy Ukryta prawda?Pokazane w nich sprawy są z życia wzięte.Pozdrowienia.

PostNapisane: 07 mar 2012, 14:59 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age, Mass Effect 1, 2 i 3, Wiedźmin 1 i 2, TDU 1 i 2, Tomb Raidery..
gametka napisał(a):
Oj tam.Lubię ogladać Malanowskiego,chociaż czasami faktycznie się powtarza i podobne są sytuacje do Detektywów,ale jeśli mam być szczera wolę Malanowskiego niż Detektywów,czy W-11,chociaż oglądam,ale
w tych ostatnich czasami widać,że nie mają o czym już kręcić,pokazują jedno i to sami/ prawie/.Co do Prawo Agaty-fakt dopiero były dwa odcinki,ale film będzie chyba ciekawy.A jak się zapatrujesz na seriale fabularno-dokumentalne,typu - Trudne sprawy , Dlaczego ja? czy Ukryta prawda?Pokazane w nich sprawy są z życia wzięte.Pozdrowienia.

Może i sprawy z życia wzięte, ale formuła totalnie drętwa. Ani troche mi się to nie podoba. Zresztą wystarczy poczytać na forach. Wszyscy zgodnie twierdzą, że przez te "seriale" TVN i Polsat schodza na psy.

PostNapisane: 08 mar 2012, 09:58 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Z tego co się słyszy ,podobno i Polsat i TVN to "biedne" stacje,nie stać ich na zakup ciekawych filmów,czy innych atrakcyjnych programów, Prawdę mówiąc nie ma niekiedy ochoty nawet włączać TV. A co powiesz na też polski serial fabularno-dokumentalny,pod ciekawym tytułem - Pamiętniki z wakacji? Pokazują go w sobotę i niedzielę w godz. popołudniowych na Polsacie oczywiście.Pozdrawiam. -_-

PostNapisane: 08 mar 2012, 10:08 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

gametka napisał(a):
Z tego co się słyszy ,podobno i Polsat i TVN to "biedne" stacje,nie stać ich na zakup ciekawych filmów,czy innych atrakcyjnych programów, Prawdę mówiąc nie ma niekiedy ochoty nawet włączać TV. A co powiesz na też polski serial fabularno-dokumentalny,pod ciekawym tytułem - Pamiętniki z wakacji? Pokazują go w sobotę i niedzielę w godz. popołudniowych na Polsacie oczywiście.Pozdrawiam. -_-

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje :)

PostNapisane: 08 mar 2012, 10:19 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

To spróbuj sobie to obejrzeć w sobotę i niedzielę leci o godzinie 17.45,może Cię zainteresuje.Też ten serial jest oparty na faktach autentycznych. Grają w nim przypadkowi ludzie,nie profesjonaliści. Pa. :)

PostNapisane: 11 kwi 2012, 22:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

"The A Team", "MacGyver" - produkcje z lat 80. Miały swoisty styl, proste i ciekawe scenariusze; tak się dzisiaj już nie kręci seriali niestety.

PostNapisane: 14 kwi 2012, 18:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
Nie oglądam żadnych polskich seriali... zagranicznych też nie, choć od tego są wyjątki <3
Obejrzałem na przykład wszystkie "Gwiezdne Wrota" w seriach SG-1, Atlantyda i Uniwerse - a było tego razem z 800 kawałków (do dzisiaj mam gdzieś zapisane :))
Drugim takim serialem była Andromeda - 5 sezonów, przeszło 100 odcinków - Hę... w miesiąc obejrzałem wszystko a potem... znowu nie oglądam żadnych seriali :rotfl:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 16   [ Posty: 158 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona