Wczytywanie
Teraz jest 14 lip 2020, 01:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Shrek Forever
PostNapisane: 14 lip 2010, 13:06 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Obrazek

Cytuj:
Shrek Forever to, jak zapowiadają twórcy, już ostatnia część przygód cudownie przewidywalnego, sympatycznego ogra. Tym razem twórcy zapraszają nas do poznania Shreka otoczonego gromadką dzieci, wiodącego wraz z żoną Fioną spokojne, idylliczne życie. Niekiedy tylko zakłócane przez turystów pragnących zaobserwować zwyczaje sympatycznej ogrzej rodzinki. Niestety w Zasiedmiogórogrodzie spokój nigdy nie trwa wiecznie. Zmęczony rodzinnym życiem Shrek podpisuje umowę z przebiegłym Rumpelnickim. Ogr oddaje oszustowi jedną dobę ze swojego życia w zamian za dzień bez rodziny, dzień w którym będzie znów mógł straszyć ludzi, brać błotne kąpiele i oddać się nicnierobieniu. Nieświadomy czyhającego w cyrografie haczyka bohater wystawia siebie, swoją rodzinę i znajomych na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Z pewną taką nieśmiałością udałam się do kina na czwartą część przygód zielonego oszołoma i jego przyjaciół, zastanawiając się, czy twórcy obrazu będą w stanie mnie jeszcze czymś rozbawić lub zadziwić. Skusiłam się w zasadzie głównie przez technologię 3D i muszę przyznać, że zostałam pozytywnie zaskoczona.
Wyobraźcie sobie lekko mroczne i niepokojące klimaty, bo w takich właśnie przewija się cała ta historia, do tego dołóżcie armię uzbrojonych, złych czarownic, wmieszajcie stado ogrów przygotowujących się do wojny, śpiewającego osła i - jak wisienkę na czubku tortu - dorzućcie Puszka, a to wszystko w polewie 3D ;)
Nie chcę zdradzać szczegółów, żeby nie zepsuć zabawy tym, którzy jeszcze nie doczołgali się do kina, powiem tylko, że według mnie ostatnia część "Shreka" jest mieszanką ciekawą w smaku i jak zwykle lekkostrawną. Warto spróbować chociażby dla kilku chwil z Kotem w Butach, bo jego teksty i zachowanie na długo po wyjściu z sali kinowej pozostaną w pamięci.
Polecam i życzę smacznego.

Obrazek

Ostatnio edytowano 15 lip 2010, 08:52 przez waber, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Shrek Forever
PostNapisane: 14 lip 2010, 16:52 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ...
Aż sobie zaraz załatwię ;) Edytuje po obejrzeniu i ocenie ;]
To jest porządne forum. Zero piractwa ;) / Gawith

PostNapisane: 28 sty 2012, 23:33 
Morelowaa Dziffka

Może jako całość nie była to najlepsza część serii, ale koniec był tak epicki...w momencie, kiedy Fiona pocałowała Shreka, ten już znikał, ona zaczęła płakać, ja zacząłem płakać, zrobiło się tak smutno. Wiedziałem, że to bajka Disneya, więc dobre zakończenie i tak będzie, ale płakałem dalej. I nagle wszystko wróciło do normy! I znowu zacząłem płakać, ale ze szczęścia. Jedna z czterech bajek tego producenta (Zaplątani, Jak wytresować smoka, Jak ukraść księżyc), przy których uroniłem chociaż jedną łzę, a muszę przyznać, że jeśli chodzi o filmy, to nie zdarza mi się to prawie nigdy.

PostNapisane: 07 lut 2012, 20:38 
Joker

Fajna, dobra, ciekawa, pełna emocji bajka. Jak każdą poprzednią część, tą obejrzałem kilkanaście razy. Osioł ze śmiesznymi tekstami, które, chociaż już słyszane, nadal bawią. Fiona i Shrek, którzy pokazują "prawdziwą miłość". Z reguły nie płaczę przy bajkach, filmach i serialach, ale tutaj... no niestety. Tak wyszło. Poszło kilka łez. Seria bajek o ogrze to jedna z najlepszych, jakie do tej pory widziałem. Żadna mnie tak nie wciągnęła. Odwalili kawał dobrej roboty.

Apricot napisał(a):
Wiedziałem, że to bajka Disneya

Shrek to bajka Disney'a? Ich loga nie widziałem na żadnym początku/wstępie przed filmem, dlatego myślałem, że została stworzona przez Dreamworks.

PostNapisane: 07 lut 2012, 22:27 
Morelowaa Dziffka

Slash napisał(a):
Shrek to bajka Disney'a? Ich loga nie widziałem na żadnym początku/wstępie przed filmem, dlatego myślałem, że została stworzona przez Dreamworks.

Sorry, poje*ało mi się ;<

PostNapisane: 07 mar 2012, 12:43 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jeśli chodzi o mnie ,polubiłam każdą część Shreka.Oczywiście pierwsza moim zdaniem była najfajniejsza,ale te następne też są niczego sobie.Superowa bajka. :D Oby więcej takich.

PostNapisane: 28 sie 2012, 21:19 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

nom 1 była najlepsza i nawet lektor polski lepszy niż oryginał , 2 też zajeb.. 3 jeszcze nie widziałem , ale podobno już 4 nie będzie bo 3 ma być ostatnią częścią żal

PostNapisane: 29 sie 2012, 12:11 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: inFamous 2, God of War: Collection, Deus Ex: Buntt Ludzkościi, Battlefield: Bad Company 2
JANUR napisał(a):
nom 1 była najlepsza i nawet lektor polski lepszy niż oryginał , 2 też zajeb.. 3 jeszcze nie widziałem , ale podobno już 4 nie będzie bo 3 ma być ostatnią częścią żal

Shrek Forever to właśnie czwórka.

PostNapisane: 29 sie 2012, 19:28 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

no to rypnąłem się o 1 część, ale po 4 już podobno nic więcej o shreku nie będzie już

PostNapisane: 31 sie 2012, 15:24 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: skyrim, oblivion (z dodatkami), każde fajne RPG
Najgorsza część shreka. <_<

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona