Wczytywanie
Teraz jest 10 lip 2020, 05:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Agnozja
PostNapisane: 02 wrz 2011, 12:12 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Czytając recenzje "wielkich", opisujących ten film jako "ucztę dla oka", "historię wciągającą widza" czy wręcz "poezję", mialam nadzieję na ciekawie spędzony wieczór. Nic bardziej mylnego - takiego chłamu już dawno nie oglądałam.
Historia nudna jak flaki z olejem, zero "majestatyczności" czy "magii", o których wspominano w recenzjach. Miałam wrażenie, że oglądam mocno przydługi odcinek brazylijskiego serialu, odgrywany przez naćpanych amatorów, w którym panienkę przelatuje nie ten, o którym myślała, że ją przelatuje. Cóż za majstersztyk... Nie zrobiły na mnie wrażenia ani zdjęcia, ani gra aktorska, muzyka czy fabuła. Dno, totalne dno, choć znajdą się pewnie osoby, które zechcą poświęcić swój czas na analizę tego - wątpliwego jak dla mnie - dzieła współczesnej kinematografii.
Obraz ten polecam osobom, które nie mają pomysłów na to co robić z kasą, wolnym czasem i szukają pretekstu, żeby na coś ponarzekać. W szczególności zaś historię tę dedykuję przeintelektualizowanym emo - nie zapomnijcie wziąć do kina dużego zapasu tępych żyletek. Dobrej zabawy.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]