Wczytywanie
Teraz jest 10 lip 2020, 06:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 9   [ Posty: 87 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki film ostatnio oglądałeś?/ łaś?
PostNapisane: 01 lut 2014, 02:28 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
@up
Przyznam się szczerze, że nie wiem, bo Dredda z Sylwestrem nie oglądałem (aż wstyd się przyznać), widziałem tylko kilka scen. Ale mojemu tacie zdecydowanie bardziej się podobał ten nowy, niż ten stary :]
Ale wiadomo, są różne gusta i najlepiej samemu obejrzeć i osądzić :)

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 01 lut 2014, 03:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mnie to wygląda bardzo podobnie - ot kolejny badass do ubicia, a żeby nie wyszło, że film seksistowski, to w roli złoczyńcy wystąpiła kobieta ;). Główną różnicą, której się dopatrzyłem w trailerze, jest klimat. Oryginał ze Slejem był bardziej mroczny.

ad.
odświeżyłem sobie serię '"Die Hard" i muszę przyznać, że czas nie zostawił na niej suchej nitki. O ile pierwsze trzy części miały w sobie tę magię lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, tak te dwie nowe odsłony zupełnie styl zatraciły. Zamiast tego masa komputerowych sekwencji, które po prostu nie przekonywują.
W czwórce zdawało mi się, że na drodze niezniszczalnego Willisa pojawiła się banda dzieciaków bez klasy, które zwyczajnie w świecie nie znały swojego miejsca. W piątce z kolei rozwinięto dramę rodzinną i wplątano kilkuwarstwowy motyw zdrady. Nagle akcja przenosi się z amerykańskich metropolii do.. czarnobyla, gdzie jakiegoś "stalkera" próbowano odwalić. Nie trwało to jednak zbyt długo, gdyż trzeba było klasycznie wszystko wysadzić w powietrze. Nasuwa mi się skojarzenie ostatniej części, do "Die Another Day" z Brosnanem, gdzie również postawiono na efekciarstwo - i choć przyniosło to zwrot kosztów produkcji, to wcale nie było daniem strawnym.

PostNapisane: 10 lut 2014, 21:10 
InSkyrim

...Asterix i Obelix na olimpiadzie, bo dawno nie oglądałam... Warto czasami powrócić do takich filmów ;)

— Terry Pratchett, The Carpet People

PostNapisane: 16 lut 2014, 02:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

"Phone Booth" Schumachera, thriller psychologiczny z Farellem w roli głównej, tj. ofiary własnego sumienia.

Muszę przyznać, że film dobry, wciąga, ale nie jest tak dobry jak choćby "Falling Down" z Douglasem. Brakuje w nim.. magii; nie w formie spektakularnych efektów specjalnych, co mniej dynamicznych ujęć czy lepiej zrealizowanych dialogów. "PB" wygląda - wręcz - na zapis przeżyć, aczkolwiek podany w dość suchej formie, nic co można zapamiętać.

PostNapisane: 17 lut 2014, 09:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Justice League: war

PostNapisane: 28 lut 2014, 00:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Naszło mnie dzisiaj na kolejne wspominki. Był ostatnio "Wodny Świat", to nie odchodząc od konwencji marynistycznej sięgnąłem po serię "Szczęki" - cztery główne części (ostatnia z 1987 roku). Pomimo, że trójka i "czwórka" wydają się bardziej miałkie od swoich poprzedniczek, to i dało się je obejrzeć bez opadania powiek. Ewidentnie widać, że staromodna brutalność ustąpiła z czasem motywowi nieśmiertelnych głównych bohaterów, ściganych przez zło z głębin. Co pozostało takie samo, to histeria plażowiczów :).

W kolejce następna będzie (chyba) rodzina filmów "Jurrasic Park", których nigdy szczerze mówiąc nie poznałem. Zawsze coś stawało na drodze.

PostNapisane: 28 lut 2014, 09:41 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
"Piksele" - polski komediodramat, całkiem sympatyczna produkcja do obejrzenia w dowolny wieczór.

Spoiler:

Obrazek

PostNapisane: 11 mar 2014, 18:23 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect 1-3, Crysis1-3, Gears of war 1-4, Stalker 1, Red Faction Gurila, MORTAL KOMBAT
Polecam Pompeje. Byłam na nich tydzień temu w kinie

PostNapisane: 11 mar 2014, 18:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: gry
W sobotę byłem w kinie na "300: Początek Imperium".
Niektórzy mówią, że druga część 300 jest słabsza od pierwszej, jednak według mnie to nie prawda. Jeżeli ktoś lubi sporo akcji i odcinanych kończyn (i nie tylko) w dodatku dziejące się w starożytności to polecam wybrać się do kina, a najlepiej kina 3D (Tak, ja byłem na tym filmie w 3D)

PostNapisane: 11 mar 2014, 22:04 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect 1-3, Crysis1-3, Gears of war 1-4, Stalker 1, Red Faction Gurila, MORTAL KOMBAT
chciałabym obejrzeć ten film...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 9   [ Posty: 87 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona