Wczytywanie
Teraz jest 13 lip 2020, 23:29

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Forrest Gump
PostNapisane: 12 kwi 2011, 15:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Zawal przed czterdziestką
Zakładam ten temat aby każdy kto widział film uzna go za fenomenalnego i powie że jest to wspaniały w fabule i w obsadzie. Scenariusz fabuły został oparty na powieści o tym samym tytule Winstona Grooma. W tytułową role wcielił się tu Tom Hanks. Dochody ze sprzedaży biletów kinowych przyniosło twórcom potężne zyski finansowe. Na całym świecie film zainkasował ponad 677 milionów dolarów.Film jest uznawany jako komediodramat.Zawiera on bardzo wiele smutnych oraz zabawnych momentów i posiada wiele cytatów jak:
-,,Życie jest jak pudełko czekoladek''.
Mam nadzieje że napiszecie co myślicie o tym filmie.

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

Tytuł: Re: (film) Forrest Gump
PostNapisane: 06 cze 2011, 20:17 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Dopóki nie widziałem tego filmu nie mogłem powiedzieć jaki jest mój ulubiony film. Teraz już wiem. Jak dla mnie jest to film obyczajowy. I jeszcze soundtrack ("San Francisco", "Mrs. Robinson") jest genialny. Oglądając ten film pierwszy raz "....nie wiesz na co natrafisz". :P

Tytuł: Re: Forrest Gump
PostNapisane: 28 sty 2012, 23:39 
Morelowaa Dziffka

Oglądałem ten film z cztery razy, i dalej nie wiem o czym tak naprawdę jest. Ktoś powie "o życiu głównego bohatera". Gówno prawda. Może trochę racji w tym jest, ale myślę, że zawarto są w nim jakieś idee, przeżycia, doświadczenia, emocje, przeróżne paradoksy i całą masę przeróżnych rzeczy. Nazywać ten film czymś w rodzaju "pamiętnika", to jak mówić o Dniu Świra - komedia.

PostNapisane: 07 mar 2012, 12:52 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Dopóki nie miałam okazji go obejrzeć,miałam mieszane uczucia,jeśli ktoś się wypowiadał na ten temat.Ale po obejrzeniu doszłam do wniosku ,że film jest super,daje dużo do myślenia.W dzisiejszych czasach na człowieka autystycznego ludzie patrzą nieraz różnie,chociaż czasami taki osobnik bywa bardzo inteligentnym człowiekiem.Nieraz mądrzejszym od tego zdrowego.

PostNapisane: 25 kwi 2012, 13:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
Film jest banalnie prosty w swym przesłaniu i dlatego tak porusza ludzi, bo w każdym z nas jest Taki Forest Gump. Każdy człowiek jest zdolny do poświęceń, do nadludzkich heroicznych czynów, do przełamywania barier fizycznych i psychicznych, tylko... się tego boimy. Boimy się wszystkiego czego nie znany i nie rozumiemy, boimy się śmieszności i wytykania palcami więc... nie wychodzimy przed szereg, ale To w nas jest, i gdzieś w głębi duszy pragniemy być jak Gump, robić to co akurat chcemy, nie zważając na konsekwencje, na niebezpieczeństwo i czasem drwiny innych.

PostNapisane: 07 maja 2012, 09:47 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Masz rację,ale z tego co się widzi, czy słyszy nie każdego stać na poświęcenie.Ludzie zazwyczaj bywaja wygodni i nie chcą się nieraz mieszać w sprawy innych,nawet jeśli chodziłoby o pomoc.Tak nie powinno być,ale człowiek jest tylko człowiekiem i to co nam wydaje się być naturalne,innych przerasta.

PostNapisane: 08 maja 2012, 12:50 
Casual
Casual

Cytuj:
"Kiedy jest ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się znacznie lepiej."

Ja też należę do fanów "Forresta Gumpa". I film świetny, i książka świetna, a to się rzadko zdarza :)

PostNapisane: 20 cze 2012, 12:58 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

...gdy mnie los poddaje próbie,to udaję,że to lubię....
Podobnie i z Forrestem Gumpem,młody chłopak z autyzmem ma bardzo dobre serducho,a przy tym zdolności do odnajdywania się w historycznych wydarzeniach USA. Film jak wiadomo i ciekawy i super zrobiony.Należą się duże brawa reżyserowi Robertowi Zemeckisowi.

PostNapisane: 25 wrz 2012, 14:09 
Casual
Casual

Uwielbiam ten film. Tom Hanks grał genialnie, a scenariusz "Forresta Gumpa" jest bardzo dobry. :) Film dość mocno różni się od książki, ma zupełnie inny nastrój (książka jest bardziej humorystyczna, film - poruszający). Książka jest niezła, ale moim zdaniem nie jest w stanie dorównać filmowej adaptacji.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]