Wczytywanie
Teraz jest 19 gru 2018, 14:05

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 11   [ Posty: 105 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Muzyka
PostNapisane: 07 gru 2011, 02:40 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: komputer
Cytuj:
Pora wleźć z buciorami na wasze delikatne poglądy na temat muzyki (nawet Wasz najcięższy metal jest delikatny dla mnie). Zacznę od czegoś w miarę przyswajalnego, bo uwierzcie mi: do słuchania mojego repertuaru trzeba być wiedźminem, bo zwykłego człowieka toksyny zabijają na miejscu :D.

Ale nie jest ze mną aż tak źle. Lubię muzykę klasyczną, symfoniczną.. a co ja będę słodził. Nie ograniczam się do żadnego gatunku. Trochę murzyńskiego rapu, trochę polskiego, trochę disco, trochę rocka ITP ITD wielkimi literami. Najwięcej powodzenia ma u mnie muzyka gitarowa, wolne grzmienia funeral doomu w wykonaniu Thergothona, po jak najszybsze porażenie splitterblastu

PostNapisane: 08 sty 2012, 00:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jak to wcześniej ująłem, "od klasycznego rocka po black metal przez viking i deathcore". Lubię słuchać tak naprawdę wszystkiego z pogranicza rock/metal, o ile coś naprawdę zalicza się do tego gatunku. Kocham poznawać nowe kapele, nowe piosenki i przede wszystkim nowe spojrzenie na gatunek.

Do moich ulubionych należą m.in. Korn, Slipknot, AC/DC, Megadeth, Metallica, Slayer, Black Sabbath, Stone Sour, Iron Maiden, Amon Amarth, In Flames i Vesania. Pefka, że ludzie się zmieniają, tak samo jak ich gusty i upodobania, więc *uj wi co mi się jeszcze spodoba :lol:

PostNapisane: 08 sty 2012, 03:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Pytanie "czego sluchasz" jest jednym z najtrudniejszych, jakie ktos moglby mi zadac. To tak jakby ktos sie mnie zapytal co jest moim uluoionym daniem albo jak najbardziej lubie spedzac wolny czas. Nie da sie odpowiedziec wybierajac tylko jedna rzecz. Tak tez jest z muzyka. Nie ograniczam sie do jednego gatunku. Kiedys bedac zbuntowana nastka sluchalam punk-rocka, co wzielam od starszego brata, pozniej dalej zapatrzona w niego zaczelam sluchac death metalu, na bardzo krotko. Teraz podazam za swoim stylem, za tym co lubie. Staram sie byc roznorodna, nie zamykac sie na konkretny rodzaj muzki, a co za tym idzie, nie dajac sie zaszufladkowac. Slucham lekkiego popu, indie, reggae, rock, alternative, po ciezsze brzemienia (ze wzgledu na chlopaka z ktorym mieszkam= katowanie sie nawzajem swoja muzyka :D), czyli hc, death metal i wiele innych. Jesli dana piosneka - a co wazniejsze tekst - wpadnie mi w ucho, slucham jej. No moze poza hip-hopem... Po prostu go nie trawie, nie chcac oczywiscie urazic jego potencjalnych sluchaczy ;)
Wiele osob mowi/pisze "chcac poznac mnie, lub moj nastroj, przejrzyj muzyke ktorej slucham". Ja zgadzam sie z tym zdaniem w tysiacach procentach - muzyka jakiej slucham zawsze idealnie wkomponowuje sie w moj aktualny nastroj i opisuje idealnie to, co czuje, co chyba w tym momencie zycia jest dla mnie najwazniejsze. Od smutku do wesolosci, od rozpaczy do radosci... To piekne jak muzyka potrafi opisac uczucia bedace pomiedzy tymi glownymi :)

PostNapisane: 08 sty 2012, 19:37 
Aedd Gynvael

Gra w: WoW, Trylogia Mass Effect, DA:Początek, Przebudzenie, DA II, Wiedźmin 1 i 2, Fable II.
A u mnie przede wszystkim góruje Metal(właściwie wszystkie rodzaje) i Punk(tu też wszystkie rodzaje). No i może troszkę Hard Rock. Rzadko się zdarza, by znalazł się wykonawca nie będący z wymienionych prze ze mnie gatunków muzyki, ale cuda się zdarzają(GrubSon, albo Dżem na przykład). Metalu słucham gdzieś z dobre 4 lata, a Punk'u od miesiąca bodajże, ale jest to muzyka którą po prostu kocham.

Jeśli chodzi o polskich wykonawców, to na liście są między innymi: Hunter, The Analogs, The Junkers, Dżem, GrubSon i kilka innych zespołów.
Zagraniczni: Iron Maiden, Green Day, Sex Pistols, Judas Priest, King Diamond, In Extremo, Manowar, System of a Down, Serj Tankian. Reszty wymieniać mi się nie chcę, bo jeszcze sporo by tego było :)

Obrazek

Fire and Blood!

PostNapisane: 08 sty 2012, 19:49 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Wiedźmina 2 na przykład.
Czego słucham? Pójdę wykonawcami, może to wam coś powie.
Korn, Sabaton, AC/DC, Rammstein, Hunter, Kalafina, VOCALOIDy (z uwzględnieniem Kagamine Rin, Kagamine Lena, Gakupo, Luki i Kaito), Utada Hikaru, Jimi Hendrix, Jelonek, Guns'n'Roses, Eldo (jakkolwiek nie wygląda w tym zestawieniu :D)... No i tyle w sumie.

PostNapisane: 20 lut 2012, 22:05 
Casual
Casual

Z Polskich:
Acid Drinkers, Hunter, Dżem, Vader, Behemoth...
Z zagranicznych(wymienię klika):
Dimmu Borgir, Cradle Of Filth, Megadeath, Metallica, Kiss, Keep Of Kalessin, Therion, Hollenthon, Gojira, Nightiwsh, Epica, Slipknot itp, idt :D

Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.
Moc mnie wyzwoli.

Obrazek

PostNapisane: 21 lut 2012, 18:46 
Casual
Casual

Masakra, wszyscy tutaj metalu słuchają O.O
No to macie wyjątek:
Moja ulubiona muzyka to:
Rythm & Blues (RnB, R&B), słucham też czasem Rapu i czasem Bluesa
Ulubieni artyści:
1. Beyonce - moja ukochana wokalistka, uwielbiam, słucham dzień w dzień. Piękny głos, super piosenki, super teledyski,super koncerty (można zobaczyć na DVD). Po prostu THE BEST!
2. Adele - mało kto słyszał jakieś piosenki z pierwszej płyty, bo wszyscy się podniecają drugą. Też jest super, ale pierwsza jest duuuużo lepsza
3. Nicki Minaj - powiecie plastik i beztalencie, ale mi się bardzo podoba jej muza ;D
4. Rihanna - Też bardzo lubię jej muzę, tylko szkoda, że robi marne teledyski i tak strasznie wychodzi na.... niezbyt fajną, ale muzyka super. Jednak wolę jej pierwsze płyty od tych nowych
5. Ciara - Tu podoba mi się tylko najnowsza płyta i kilka piosenek z innych płyt, ale ma dziewczyna talent, a na pewno nie można powiedzieć, że źle tańczy.
6. Leona Lewis - kolejny wielki głos, denerwuje mnie tylko to, że znowu przełożyła premierę nowej płyty na... listopad 2012 >;(
7. Kanye West i Jay-Z (Watch the throne) - moi ulubieni raperzy a ich wspólna płyta to coś extra
No to tyle :)

PostNapisane: 01 mar 2012, 19:32 
Joker

<zgrzyta_zębami>
Powtórzę słowa poprzedników - gust się zmienia. W moim przypadku jest nieco inaczej. Doszło kilka nowych rodzajów. Zacznijmy więc od początku. Uwielbiam rock'a i metal. Guns N' Roses, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Eric Clapton to moje ulubione zespoły/wykonawcy. Dołączają się do nich również tacy jak AC/DC, Pink Floyd, Aerosmith, Nirvana, Velvet Revolver, Slash, Metallica, Iron Maiden, Dżem, Acid Drinkers, Black Sabbath, Dżem, Queen, Rammstein, Deep Purple, King Diamond i inni, których wymieniałbym w nieskończoność. Niestety, zacząłem ich słuchać w późniejszym "etapie" mojej muzycznej przygody. Niedawno doszedł też Eminem, Eldo, WSRH, 50Cent, 2Pac i kilku innych raperów.

PostNapisane: 06 mar 2012, 13:45 
Casual
Casual

Przedewszystkim lubie hiszpanskie rytmy w stylu luisa fonsi albo np. davida bisbala

PostNapisane: 07 mar 2012, 13:06 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Witam melomanów. Moimi ulubionymi gatunkami są - soul, pop, rock, reggae, country, lubię także posłuchać i poważnej Vivaldiego, Szopena czy Straussa. Ostatnio dość często puszczam sobie Michaela Jacksona i Whitney Houston, może dlatego,że już odeszli od nas,dlatego słucham ich z pewną nostalgią,a tak swoją droga mieli piękne piosenki.Pozdrawiam.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 11   [ Posty: 105 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona