Wczytywanie
Teraz jest 19 gru 2018, 15:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: SONISPHERE FESTIVAL 2012 Warszawa - kto był??
PostNapisane: 11 maja 2012, 21:05 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME, ME2, ME3, Diablo, Fallout, Borderlands
Ktokolwiek? czy wszyscy siedzieli przed kompami? ;) jam był B)

Tytuł: Re: SONISPHERE FESTIVAL 2012 Warszawa - kto był??
PostNapisane: 11 maja 2012, 21:11 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Podziel się zatem swoimi wrażeniami :)

Obrazek

PostNapisane: 11 maja 2012, 21:28 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Byliśmy tam we trójkę - ja, kolega z żoną. W skrócie wrażenia były takie że wracając z powrotem co chwila powtarzaliśy zdanie - wiecie co, myślę że koncert był zajebisty :D Spóźniliśmy się z powodu cholernych objazdów w Warszawie z powodu robót których nie uwzględnił GPS. Weszlismy na lotnisko w momencie jak zaczynała grać Luxtorpeda. Były dwie sceny, jedna główna i mniejsza - scena Antyradia. Na małej grali: Luxtorpeda,Goijra, Acid Drinkers, Hunter i jeszcze jacyś kolesie których nie znałem (jakiś Cinamon czy cuś), na głównej - Black Label Society, Machine Head (!!!!!!) i Metallica oczywiście. Ponieważ miałem bilet na Golden circle, udało mi się przebić pod samą scenę, przed występem Machine Head. BLS oglądałem z daleka, nie jestem ich wielkim fanem. Na Machinach byłem wniebowzięty, darłem się tak że wciąż mam chrypkę %) fragment:

http://www.youtube.com/watch?v=AzLyPOJ0pCA

no i wyszalałem się za wszystkie czasy. Po Machinach grali Acid (na drugiej scenie) więc na pierwszej staff rozkładał sprzęt Mety. byłem trochę zmęczony ale stwierdziłem że nie będę się stamtąd ruszał skoro stoję pod samą sceną. I wreszcie, punktualnie 21.00, wyszła gwiazda wieczoru. Początek był następujący:

http://www.youtube.com/watch?v=PQkaH30DEYI

Dalej było czyste szaleństwo! Zagrali same stare kawałki, zaczęłi od Hit the Lights, potem przywalili Master of Puppets, potem poszedł kawałek z And Justice for all, potem For whom the bell tolls. Zagrali W CAŁOŚCI czarny album (ino od końca :)) no i na bis porządnie: Creeping Death, One i Seek and Destroy. Niestety z powodu zmęczenia po Machinie i niemożebnego ścisku który panował pod sceną, musiałem się wycofać żeby uzupełnić straty wodno - elektrolitowe i część koncertu oglądałem z pewnej odległości. Ale to dobrze bo Enter Sandman i kolejne kawałki były okraszone efektami specjalnymi których nie widziałbym w całości stojąc pod sceną.
kompletna setlista:
1. Hit The Lights
2. Master of Puppets
3. The Shortest Straw
4. For Whom The Bell Tolls
5. Fight Fire With Fire
6. The Struggle Within
7. My Friend of Misery
8. The God That Failed
9. Of Wolf And Man
10. Nothing Else Matters
11. Through the Never
12. Don’t Tread On Me
13. Wherever I May Roam
14. The Unforgiven
15. Holier Than Thou
16. Sad But True
17. Enter Sandman
18. Creeping Death
19. One
20. Seek And Destroy
Cudowny show, cudowny dzień, cudowna pogoda. Jako długoletni już fan Metalliki uważam że dla fana rockowego grania wyjazd na Metallikę powinien być jak dla Muzułmanina wyjazd do Mekki - każdy powinien raz w życiu zaliczyć. Mnie się w końcu udało, czuję kompletną satysfakcję. Koniec, bomba kto nie był ten trąba :D

PS You tube spieprzyło jakość filmików dokumentnie....

PostNapisane: 11 maja 2012, 21:46 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Kurde, głupio się tak publicznie przyznać, ale wychodzi na to, że jestem... trąba :D
A tak poważnie, patrząc na to co zagrała Metallica, to przy 2 kawałku zapewne doznałabym ekstazy, a przy 19 oczy by mi się pociły i też miałabym chrypkę przez kilka kolejnych dni, nie wspominając o wstrząsie mózgu i zapewne zgubieniu jakiejś części garderoby (obstawiam, że buta, jak znam siebie...).
Fajnie, że podzieliłeś się emocjami z koncertu, dzięki :)

Obrazek

PostNapisane: 11 maja 2012, 22:09 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

z tą trąbą oczywiście żartowałem :) cóż, przy master of puppets nie da się stać spokojnie. Mam fragment nagrany na filmiku, akurat w momencie gdy Kirk biegał koło mnie ale się nie pochwalę bo to tylko kilkanaście sekund i niestety nie złapało ostrości :/

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]