Wczytywanie
Teraz jest 17 lis 2018, 12:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fairy Tail 2014
PostNapisane: 03 maja 2014, 22:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Papers please, Dirt 3, World of Tanks, OSU!
Obejrzałem właśnie 5 odcinek i jestem bardzo zawiedziony. Z początku wydawało się bardzo fajne ale ten odcinek zepsuł mi całą zabawę.

W pierwszym sezonie podczas walki Natsu z Gajeelem vs tych dwóch smoczych zabójców zrobili z Natsu takiego potężnego typa co nawet nie musiał używać smoczej skóry czy czegoś tam aby ich pokonać i to sam a w drugim sezonie na nowo zrobili z niego nooba delikatnie mówiąc co nie może pokonać tego zakonu walcząc jeszcze z Wendy w parze... Jeszcze bym to przebolał gdyby oczywiście nie było jasne jak słońce to że oni i tak wygrają już nie dlatego że są głównym bohaterami ale dlatego że autorzy już w pierwszym odcinku zrobili żałosny spoiler tego co będzie się działo na koniec serii i oczywiście dużą rolę będzie odgrywał Natsu.

Co wy myślicie o nowej serii Fairy Tail? Bo mi się odechciało oglądać na jakiś czas...

Tytuł: Re: Fairy Tail 2014
PostNapisane: 03 maja 2014, 22:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tej, może jakieś przecinki, kropki - tak żeś "wylał" te żale powyżej...

Mało jest animów, które przetrwały w oczach widzów, pomimo kolejnych kontynuacji. Spieprzyć zawsze było łatwo, a naprawić wręcz przeciwnie. Tym niemniej dajmy jeszcze trochę czasu tej produkcji. Nowy sezon - póki co - niewiele przedstawił, chyba, że ktoś sięgnął z nudów po mangę.

PostNapisane: 04 maja 2014, 10:57 
Stand User

Gra w: wojny psychologiczne
Cóż, mi się w oczy rzuciła nowa kreska, obrys oczu jest widoczny za linię włosów (u Graya choćby). Szczególnie u Wendy i paru innych postaci (jak Meldy, czy Ultear) widoczna jest zmiana oczu,chociaż i tak większość czasu Wnedy ma ten sam wyraz >_<. Poza tym kolory są ciemniejsze, jakby chcieli anime nadać nieco poważniejszy obraz... Minusem jest fakt, że schrzanili wygląd Dyni <_<
Cóż, ja z mangi wiem, co będzie dalej, więc mnie fakt problemów z Zakonem Wygłodniałych Wilków niespecjalnie zdziwił - to już schemat, że na początku sobie nie radzą, potem robią istną rzeźnię i Natsu jednym pierdnięciem rozwala połowę wrogów, a Happy trolluje Lucy w trakcie walki. Standard-procedura.
Jeżeli chodzi o późniejsze wydarzenia, to potem akcja się rozkręca
Spoiler:
.
loneirus zawsze jest sceptyczny, więc jego postawa już nie dziwi. Ale Heart, nowy sezon ocenić tak naprawdę można dopiero po kilkunastu bądź kilkudziesięciu odcinkach, a liczba nowych odcinków Fairy Tail nie przekroczyła nawet 10. Więc trzeba poczekać.
Spoiler:

Obrazek

Spoiler:

PostNapisane: 04 maja 2014, 18:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Sceptycyzm? Co to za brednie? Jedynie zwróciłem uwagę na oczywisty fakt, że kontynuacje nie zawsze przebijają pierwowzór - a wniosek ten powstał na podstawie "zawodu" opisanego przez autora tematu.

Jak również wspomniałem, nowe "FT" musi się rozkręcić, by można było coś o nim powiedzieć.

PostNapisane: 04 maja 2014, 19:16 
Stand User

Gra w: wojny psychologiczne
NIe mam na myśli tylko tego wątku. po prostu podchodzisz do większości rzeczy ze sceptycyzmem. Choć w sumie takie postępowanie jest ok, jak dla mnie. Pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek. jeżeli poczułeś się przez to urażony, to przepraszam. Mea culpa.

Obrazek

Spoiler:

PostNapisane: 08 lip 2014, 11:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Z chęcią się wypowiem na temat Fairy Tail z 2009 r. Nie warto zakładać nowego tematu dla jednego sezonu.

Także więc:
Aktualnie utknąłem na sadze zegara nieskończoności. Nie wiedziałem, że sagowe filery mogą być aż tak głupie -.-Kontakt między bohaterami jest żenujący i strasznie płytki. Tak jak w nie-filerach potrafią korzystać ze swoich mocy, w filerach mają problem, a ich iQ spada do IQ buta. Odcinki są prowadzone jak z kreskówek dla dzieciaków. Chciałem pominąć te filery i zacząć nową sagę, ale było zbyt dużo nawiązań do filerów, abym to kontynuował... Zawiodłem się.

PostNapisane: 15 sty 2015, 02:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Co prawda nie ma zbytniego sensu odpowiadać na post, który łamie regulamin ale "nowe FT" na tyle się rozkręciło, by móc je pewniej ocenić.
Jest beznadziejne, czy to patrząc na animacje, czy sięgając do źródła. I tyle w kwestii opisu. O ile nigdy nie była to ambitna produkcja, tak obecnie jej twórcy postawili nie tylko na teorię odmóżdżania widowni, ale także siebie.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]